Dlaczego SleepMed?

Materace hybrydowe SleepMed

Dlaczego materace hybrydowe SleepMed?

Materace z kolekcji SleepMed Hybrid swoje właściwości zawdzięczają sześciu zastosowanym w nich technologiom: sprężynom Multi, VPPHR, FlexiFoam, Airforce, VitaRest® i taśmie 3D.

Pianka termoelastyczna VitaRest®
Materace medyczne hybrydowe
1
Pianka termoelastyczna VitaRest®

Innowacyjna pianka termoelastyczna profilowana w 7 stref komfortu, pod wpływem ciepła dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając spersonalizowany komfort i doskonałe podparcie kręgosłupa.

2
Pianka wysokoelastyczna VPPHR

Dzięki zastosowaniu dwóch warstw pianki VPPHR o różnych twardościach, materace nie tylko zyskują na trwałości, ale przede wszystkim na komforcie użytkowania i możliwości doboru twardości.

3
7-strefowa sprężyna typu Multi

Innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia 2 razy więcej punktów podparcia niż tradycyjne sprężyny kieszeniowe - oznacza to, że podłoże idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika dając uczucie odprężenia.

4
Technologia Airforce

Technologia, którą wykorzystano przy produkcji pianki FlexiFoam - zapewnia maksymalny obieg powietrza wewnątrz materaca, skutecznie zapobiegając rozwojowi bakterii i roztoczy.

5
Pokrowiec Merced z taśmą 3D

Pokrowiec Merced to ekskluzywna, elastyczna dzianina zapewniająca orzeźwiające uczucie podczas snu, a także odczuwalny efekt masażu. Dzięki taśmie 3D pozwala na znakomitą wentylację wkładu.

6
7 różnych stref komfortu

Im więcej stref, tym lepsze dopasowanie materaca do ciała użytkownika. W piance termoelastycznej VitaRest® zastosowano aż 7 stref, co oznacza, że daje maksymalny komfort odpoczynku i zdrowy sen.

7
Pianka FlexiFoam

Jej zastosowanie na bokach materaca nie tylko nadaje mu wysoką odporność na eksploatację i odkształcenia, ale również stanowi gwarancję optymalnej cyrkulacji powietrza i oddychalności wkładu.

8
4 twardości do wyboru

Każdy materac SleepMed to 4 twardości, które można samodzielnie zmieniać w dowolnej chwili. Regulację twardości umożliwia ich budowa – wystarczy przełożyć piankę VitaRest® na drugą stronę materaca.

Sprężyny multipocket – materace hybrydowe
ze sprężyną
typu Multi
Elastyczność punktowa – materace medyczne
o wysokiej
elastyczności punktowej
Materace SleepMed
o właściwościach
ortopedycznych
15 lat gwarancji na materace SleepMed
z 15-letnią
gwarancją

Materace SleepMed Hybrid

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej
Problemy ortopedyczne zmorą XXI wieku

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób boryka się z problemami z kręgosłupem: siedzący tryb pracy, brak ruchu czy nieodpowiednio dobrany materac do spania to tylko kilka z czynników powodujących problemy. Materace ortopedyczne do spania w przypadku wielu z nas to nie kaprys, a konieczność postępowania, by zachować zdrowie.

Cudowne właściwości sprężyn Multi

Podstawę materacy SleepMed Hybrid Premium i SleepMed Hybrid Supreme stanowią 7-strefowe sprężyny typu Multi zaprojektowane w taki sposób, by w 100% odpowiadać anatomicznej budowie ciała – materace te zapewniają dwa razy więcej punktów podparcia niż tradycyjne wkłady kieszeniowe. Proponowane przez nas materace posiadają strefy twardości, dzięki którym każda z części naszego ciała otrzymuje idealny stopnień podtrzymania. W rezultacie użytkownik zyskuje optymalne wsparcie kręgosłupa i dopasowanie do kształtu ciała bez względu na przyjmowaną w czasie snu pozycję - to wszystko zapewniają materace sprężynowe kieszeniowe. Z obu stron wkładu sprężynowego zastosowano wysokogatunkowe pianki wysokoelastyczne VPPHR o dwóch różnych twardościach - stanowią one gwarancję najwyżej jakości i trwałości produktu. Takie właściwości posiada jedynie materac ortopedyczny na kręgosłup, który pomaga nam w naszych dolegliwościach. Odpoczynek na tego typu materacach zapewnia nam pełną nocną regenerację i pozwala naszemu kręgosłupowi, mięśniom i stawom na właściwe ułożenie.

Co daje nam zakup materacy hybrydowych SleepMed Hybrid?

Obecnie materace hybrydowe zapewniają nam komfort, dzięki któremu nie musimy już dokonywać wyboru, czy materac sprężynowy multipocket jest lepszy od tego wykonanego z pianki. Materace hybrydowe stanowią połączenie materacy piankowych ze sprężynowymi, tak by uzyskać wszystko, co najlepsze z obu produktów. Do ich zalet możemy zaliczyć:

Posiadam schorzenia kręgosłupa - czy materac hybrydowy będzie dla mnie odpowiedni?

Najbardziej rygorystyczne wymagania, jakie stawiamy materacom dotyczą przede wszystkim tych ortopedycznych. Twarde materace ortopedyczne są w takim przypadku niezastąpione. Materace SleepMed Hybrid należą do materacy medycznych, a ich działanie polega na przeciwdziałaniu problemom z kręgosłupem oraz łagodzeniu dolegliwości bólowych, które już posiadamy. Zachowanie właściwej pozycji podczas snu warunkuje zdrowie naszego kręgosłupa oraz całego organizmu. Przez wiele lat za najlepszy uznawano materac sprężynowy kieszeniowy, od niedawna miano najlepszego nosi jego udoskonalona przez piankę wersja - materac hybrydowy, który łącząc w sobie najlepsze cechy materaca sprężynowego oraz piankowego zapewnia naszemu kręgosłupowi wszystko to, co konieczne, by nocny odpoczynek zapewnił nam zdrowie i witalność na wszystkie kolejne dni.

Cyrkulacja najważniejsza!

Zastosowanie pianki wokół wkładu ze sprężyn w materacach SleepMed Hybrid dodatkowo zapewnia maksymalny obieg powietrza wewnątrz, a dzięki ich otwartej, porowatej strukturze są niezwykle przewiewne, a co za tym idzie - uniemożliwiają rozwój pleśni i grzybów. Te dwa zjawiska są bowiem odpowiedzialne za wiele współczesnych chorób oraz alergii dlatego tak ważne jest posiadania materaca, który zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni. Boki wkładu sprężynowego wsparte zostały wysokiej jakości pianką FlexiFoam zapewniającą dużą wytrzymałość na odkształcenia, nawet podczas codziennego użytkowania. Zastosowana w piance technologia Airforce pozwala na optymalną wymianę powietrza za pomocą kanałów wentylacyjnych, dzięki czemu wnętrze materaca pozostaje suche i higieniczne. Ostatnią warstwę w materacach z kolekcji SleepMed Hybrid stanowi innowacyjna, profilowana w 7 stref, pianka termoelastyczna VitaRest®, która pod wpływem ciepła dopasowuje się do ciała użytkownika zapewniając kalibrowane podparcie bez punktów nacisku. Wkład materaca zabezpieczono nowoczesnym pokrowcem Merced - zastosowana w nim taśma 3D pozwala na znakomitą wentylację wkładu.

Korzyści, jakie wnosi sen do naszego życia, są nieocenione. Spać musimy najlepiej około ośmiu godzin na dobę. Sen jest niezbędny dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Jeżeli czas naszego odpoczynku nie będzie pełnowartościowy, ucierpi na tym nasz cały organizm. Dlatego powinniśmy zrobić wszystko, by każda noc przynosiła nam możliwie jak najbardziej efektywny sen - to niezwykle ważne zarówno dla naszego ciała, jak i umysłu. Jednocześnie warto pamiętać, że odpowiednią jakość snu zapewni nam idealnie dobrany materac.