Dlaczego SleepMed?

Poduszka SleepMed Supreme Pillow

Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka o unikalnym, ergonomicznym kształcie, wykonana z carbonu - pianki wykończonej włóknami węglowymi, które eliminują skumulowane na powierzchni ludzkiego ciała ładunki elektryczne. Dzięki temu jest idealnym produktem dla osób prowadzących bardzo napięty tryb życia. Poduszka łagodzi stres nagromadzony w ciągu dnia, gwarantując głęboki i niezwykle relaksujący sen. Wyposażona w unikalne otwory wentylacyjne we wkładzie, które zapewniają stały przepływ powietrza redukując wilgoć i nieprzyjemne zapachy. Specjalny kształt poduszki wspiera prawidłowe ułożenie odcinka szyjnego podczas snu szczególnie polecana dla osób śpiących na brzuchu i boku. Pokrowiec z przewiewną taśmą 3D jest łatwy w utrzymaniu czystości z możliwością prania w 60 stopniach.

Dane techniczne
Właściwości
Opinie
Cena

Dlaczego poduszka SleepMed Supreme Pillow?

  • Posiada unikalny, ergonomiczny kształt
  • Jest oddychająca i hypoalergiczna
  • Eliminuje skumulowane na powierzchni ludzkiego ciała ładunki elektryczne
  • Posiada unikalne otwory wentylacje
  • Redukuje nieprzyjemne zapachy
  • Znacząco podnosi komfort snu, zmniejszając punkty nacisku
  • Polecana również dla osób śpiących na brzuchu
  • Została wyposażona w pokrowiec z możliwością prania

Podstawowe informacje

Dostępne rozmiary
53x40x11
Okres gwarancji
2 lata
Wkład
Pianka termoelastyczna Carbon 45 kg
Pokrowiec
Pokrowiec z dzianiny z elastanem 100% PES 400g, taśma 3D szara

Właściwości poduszki SleepMed Supreme Pillow

Ergonomiczny kształt – poduszka została wyposażona w specjalne profilowania, które zapewniają doskonałe podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa i przyczyniają się do przyjmowania przez użytkownika prawidłowej, najkorzystniejszej dla zdrowia, pozycji w czasie snu.
Wentylacja – wszystkie zastosowane w poduszce rozwiązania sprzyjają zachowaniu optymalnej wentylacji wewnątrz produktu, co znacząco podnosi higienę i komfort snu.
Pianka termoelastyczna – innowacyjna pianka, która pod wpływem ciepła dopasowuje się do naturalnych krzywizn karku i szyi, zapobiega wszelkim uciskom, doskonale podpiera i odciąża ciało, zwiększając tym samym komfort snu. Posiada właściwości przeciwodleżynowe i ortopedyczne.
Włókna węglowe – wykazują dobroczynne działanie na organizm poprzez absorpcję i uwalnianie znajdujących się w nim ładunków elektrycznych, które powodują stres oraz wzrost napięcia mięśniowego. Dzięki nim umysł i ciało relaksują się, a sen staje się głębszy i bardziej efektywny.
Poduszka antyalergiczna – poduszka polecana jest osobom wrażliwym na wszelkiego rodzaju alergeny. Jej budowa zapewnia optymalną wentylację i odprowadzanie wilgoci, tym samym uniemożliwiając rozwój i gromadzenie się kurzu, roztoczy i mikroorganizmów we wnętrzu produktu.
Zamek rozdzielczy – pokrowiec w poduszce posiada zamek rozdzielczy, który umożliwia jego proste i szybkie zdjęcie.
Możliwość prania pokrowca – pokrowiec można i zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C. Zastosowanie się do zaleceń producenta gwarantuje zachowanie wszystkich właściwości pokrowca.

Opinie o Poduszce SleepMed Supreme Pillow

Opinie umieszczone na naszej stronie internetowej nie były przez nas weryfikowane. Klienci mogą również pozostawić pisemną recenzję. Po moderacji publikujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne recenzje.

RadekC
bardzo fajna, wygodna poduszka dla osób śpiących na boku, polecam serdecznie!!!
Dodaj opinię
Twoja ocena
Proszę wybrać ocenę
Proszę podać opinię
Proszę podać nazwę
Dziękujemy, otrzymaliśmy Twoją opinię

Cena

Rozmiar
Cena
53x40x11
387 zł

Może zainteresować Cię również...

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej