Dlaczego SleepMed?

Pokrowiec Merced/Probiotex

Pokrowiec Merced z taśmą 3D

Higiena i wygoda przede wszystkim

Materace SleepMed z kolekcji Standard i Hybrid swoją wyjątkowość zawdzięczają również pokrowcowi Merced, który zaprojektowano w taki sposób, by nie tylko zapewniał wysoką oddychalność wkładu i orzeźwiające uczucie podczas snu, ale także pozwolił w pełni cieszyć się walorami rdzenia materaca.

Pokrowiec wykonano z śnieżnobiałej, eleganckiej i miłej w dotyku dzianiny, a specjalne perforacje na jego powierzchni nie tylko nadają materacowi wyjątkowego designu, ale również gwarantują odczuwalny efekt masażu. W związku z tym, że dzianina ta jest dość ciężka, nie było konieczności jej pikowania – oznacza to, że kontakt dzianiny z wkładem materaca jest bliższy, co powoduje zwiększenie odczucia wszystkich właściwości zdrowotnych wkładu materaca, w tym między innymi lepszego wsparcia kręgosłupa. Efekt ten potęguje również fakt, że dzianinę tworzy duża ilość elastycznych włókien, dzięki czemu zawsze dopasowuje się ona na całej powierzchni materaca do ułożenia ciała zapewniając tym samym optymalny komfort snu.

Pokrowiec Merced w materacach SleepMed
Walory higieniczne pokrowca Merced:

Pokrowiec Probiotex z tkaniną Tencel i taśmą 3D

W trosce o jeszcze większą higienę i komfort Twojego snu

Materace SleepMed z kolekcji Plus i Hybrid Plus zostały wyposażone w pokrowiec składający się z 3 wyjątkowych elementów. Górę i dół pokrowca tworzy śnieżnobiała, przepikowana puszystą i miękką włókniną, dzianina Probiotex z włóknami wiskozowymi – dzięki niej materac wygląda elegancko oraz stylowo i - co najważniejsze - zapewnia przyjemny i optymalny komfort snu oraz uczucie nieustającej czystości i świeżości podczas snu. Co więcej, dzianina Probiotex została nasączona apreturą Purotex® wykorzystującą technologię aktywnych probiotyków, które zmniejszają ilość alergenów roztoczy kurzu domowego na powierzchni materaca o 93,7% zapewniając tym samym świeże i czyste środowisko snu.

Na bokach pokrowca z kolei naprzemiennie zastosowano delikatną dla skóry dzianinę Tencel oraz taśmę 3D, których głównym zadaniem jest zapewnianie przewiewności i chłodzenia materaca w czasie użytkowania. Niepowodujące podrażnień i alergii włókna Tencel są jednocześnie miękkie i niezwykle trwałe, w dodatku w optymalnym stopniu pochłaniają wilgoć oraz regulują temperaturę. Taśma 3D zapewnia dużą przepuszczalność powietrza, ograniczając jednocześnie pochłanianie wilgoci.

Pokrowiec Probiotex w materacach SleepMed
Dodatkowe korzyści pokrowca Probiotex z tkaniną Tencel i taśmą 3D:

Poznaj pozostałe technologie SleepMed

Technologia Airforce
Technologia Airforce
Technologia Airforce
Pianka termoelastyczna Visco
Sprężyny typu Multi
Sprężyny typu Multi
Regulacja twardości
Regulacja twardości
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Materace SleepMed są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.