Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kołobrzeg

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kołobrzeg - Zachodniopomrskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kołobrzeg

Zdrowy styl życia staje się coraz bardziej rozpowszechniony. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jakie ćwiczenia wykonywać i co jeść, by cieszyć się piękną i zdrową sylwetką. Aktywność fizyczna i sposób odżywiania to jednak nie wszystko, by zauważyć możliwie jak najbardziej znaczące efekty. Szalenie istotny jest również nocny wypoczynek, na poczet którego powinno się poświęcać średnio 7, a nawet 8 godzin dziennie. Odwiedzając sklep materace Kołobrzeg zadbasz o to, by sen był udany, komfortowy i efektywny. Materace Kołobrzeg to niezwykle funkcjonalne produkty dostępne w przeróżnych wersjach. Osoby zainteresowane zakupem mają do wyboru modele piankowe, sprężynowe i ortopedyczne. Wszystkie z wymienionych zostały wyprodukowane przez światowej sławy producentów, którzy nie bez powodu zdobyli uznanie w tak wielu państwach. Wybierając materace Kołobrzeg możesz mieć pewność, że Twoje samopoczucie znacznie się poprawi - są to bowiem produkty, które przyspieszają procesy regeneracji mięśni, stawów i umysłu osoby śpiącej.

Materace piankowe Kołobrzeg

Pianki to surowce, które doskonale się uzupełniają. Dzięki swojej różnorodności sprawiają, że materace piankowe Kołobrzeg, które są tworzone na ich bazie, posiadają całą masę pozytywnych właściwości. Najczęściej spotykanymi surowcami są pianki termoelastyczne, wysokoelastyczne i lateksowe. Wszystkie znacząco różnią się od siebie, ale doskonale pracują w zespole. Materace piankowe Kołobrzeg właśnie dzięki nim są tak lekkie, sprężyste i - co ważne dla użytkowników wrażliwych na występowanie kurzu i roztoczy - antyalergiczne.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Kołobrzeg

Wszystkie materace sprężynowe Kołobrzeg zostały stworzone na bazie nowoczesnych sprężyn multipocket lub kieszeniowych. Dlaczego to właśnie one są tak chętnie stosowane? Ponieważ mają niewielką średnicę, która pozwala na ułożenie ich w zdecydowanie większym zagęszczeniu. Tak stworzona baza do snu sprawia, że materace sprężynowe Kołobrzeg są niesamowicie elastyczne punktowo i posiadają umiejętność idealnego dopasowywania się do kształtu ciała użytkownika oraz przyjętej przez niego pozycji snu. Są więc doskonałą inwestycją na lata, która z pewnością zwróci się w postaci lepszego samopoczucia.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Kołobrzeg

Bardzo pozytywnym zaskoczeniem dla wielu osób okazują się materace ortopedyczne Kołobrzeg, które - wbrew powszechnemu przekonaniu - wcale nie są tworzone jedynie jako wyposażenie szpitali i ośrodków rehabilitacyjnych. Ich prozdrowotne właściwości znajdują zastosowanie również w prywatnych sypialniach u osób, którym zależy na możliwie jak najzdrowszym i najbardziej komfortowym nocnym wypoczynku. Materace ortopedyczne Kołobrzeg to produkty niesamowicie funkcjonalne - w wielu przypadkach mogą być stosowane na stelażach posiadających możliwość regulacji, dzięki czemu sprawdzą się również w przypadku osób obłożnie chorych.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Kołobrzeg

Poduszki Kołobrzeg to produkty bardzo starannie wyselekcjonowane, których jakość doceniają eksperci z całego świata. Ich wypełnienie zostało wykonane z najbardziej innowacyjnych materiałów, jakie są dostępne na rynku, czyli z pianek. Dzięki wykorzystaniu takich surowców poduszki do spania Kołobrzeg dopasowują się do kształtu głowy i pozycji snu użytkownika, tym samym zapewniając mu komfort i bezpieczeństwo. Niezaprzeczalnym atutem produktów tego typu jest ich antyalergiczność i ogromna odporność na odkształcenia.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Kołobrzeg lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Zachodniopomrskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: