Dlaczego SleepMed?
50 groszy za noc

Zyskaj 15 lat zdrowego snu za jedyne 50 gr/NOC!

50 groszy za noc
15 lat gwarancji

Każdy dzień zaczynasz w złym humorze?
Z niewyspania często zdarza Ci się coś potłuc, wylać, zapomnieć?
To wyraźny znak, że z Twoim materacem jest coś nie tak…
Nie oszczędzaj na zdrowiu i dobrym samopoczuciu.
50 gr/NOC – tylko tyle kosztuje Cię zdrowy sen na materacu SleepMed!

50 groszy za noc

5 478 nocy x 50 gr = 2739 PLN* *średnia cena materaca w rozmiarze 160×200 cm

Materace SleepMed

Z materacem SleepMed śpisz na plusie!

Przetestuj wybrany model materaca i skorzystaj z wyjątkowej oferty. Zyskaj gwarancję stałej ceny i pewność dobrze przespanej nocy. Przelicz koszty i śpij na plusie!

Zamiast tyle tracić po prostu się wyśpij!

Poznaj materace i poduszki SleepMed

Wybierz produkt, którego potrzebujesz i ciesz się najwyższą jakością odpoczynku

Materac SleepMed Standard
Standard
Materac SleepMed Hybrid
Hybrid
Materac SleepMed Plus
Plus
Materac SleepMed Hybrid Plus
Hybrid Plus
Akcesoria SleepMed
Akcesoria

Materace SleepMed z kolekcji Standard swoje właściwości zawdzięczają czterem rozwiązaniom: piance wysokoelastycznej VPPHR o dwóch różnych twardościach, technologii Airforce zapewniającej odpowiednią wentylację wkładu, reagującej na ciepło ciała piance termoelastycznej VitaRest® oraz możliwości regulowania twardości powierzchni dzięki ruchomej warstwie pianki.

Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium

SleepMed Premium

Materac SleepMed Premium wyróżniają nieco grubsze niż w materacu SleepMed Comfort warstwy pianek VitaRest® (6 cm) oraz VPPHR Soft (8,5 cm), dzięki czemu dla jego użytkownika w wyjątkowy sposób odczuwalna jest równowaga pomiędzy doskonałym wsparciem punktowym ciała a swobodą zmiany pozycji w czasie snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej

Materace SleepMed z kolekcji Hybrid to 2 wyjątkowe modele, których bazę stanowi wkład ze sprężyn typu Multi. Ich innowacyjna konstrukcja sprawia, że mogą pracować niezależnie i tym samym zapewniać doskonały komfort odpoczynku. Materace te posiadają możliwość regulacji twardości za pomocą ruchomej warstwy pianki termoelastycznej VitaRest®.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Materace SleepMed z kolekcji Plus to modele, które powstały, by spełniać oczekiwania użytkowników pod kątem innowacyjności i funkcjonalności. Nowoczesne pianki visco - VitaRest® i Celsius-Waterlily® - gwarantują odpoczynek na optymalnie dopasowanym podłożu, z kolei odpinany top, który wypełniają, nie tylko pozwala na regulację twardości powierzchni, ale też służy jako niezależny materac nawierzchniowy.

Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej

Materace SleepMed z kolekcji Hybrid Plus to połączenie nowoczesnych pianek visco - VitaRest® i Celsius-Waterlily® - z innowacyjnymi sprężynami typu Multi oraz funkcjonalnym odpinanym topem, który stanowi dodatkowy atut tych modeli - jednocześnie podnosi komfort snu, pozwala zmieniać twardość podłoża oraz pełni rolę niezależnego materaca nawierzchniowego.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Komfortowy, zdrowy sen gwarantuje nie tylko dobrze dobrany materac – warto także zadbać o wysokiej jakości akcesoria sypialniane. Poduszki SleepMed to 3 ergonomiczne i antyalergiczne produkty, które idealnie dopasowują się do kształtu głowy i karku poprawiając tym samym komfort oraz jakość snu – bez względu na przyjmowaną w czasie snu pozycję.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej