Dlaczego SleepMed?
50 groszy za noc

Zyskaj 15 lat zdrowego snu za jedyne 50 gr/NOC!

50 groszy za noc
15 lat gwarancji

Każdy dzień zaczynasz w złym humorze?
Z niewyspania często zdarza Ci się coś potłuc, wylać, zapomnieć?
To wyraźny znak, że z Twoim materacem jest coś nie tak…
Nie oszczędzaj na zdrowiu i dobrym samopoczuciu.
50 gr/NOC – tylko tyle kosztuje Cię zdrowy sen na materacu SleepMed!

50 groszy za noc

5 478 nocy x 50 gr = 2739 PLN* *średnia cena materaca w rozmiarze 160×200 cm

Materace SleepMed

Z materacem SleepMed śpisz na plusie!

Przetestuj wybrany model materaca i skorzystaj z wyjątkowej oferty. Zyskaj gwarancję stałej ceny i pewność dobrze przespanej nocy. Przelicz koszty i śpij na plusie!

Zamiast tyle tracić po prostu się wyśpij!

Poznaj materace i poduszki SleepMed

Wybierz produkt, którego potrzebujesz i ciesz się najwyższą jakością odpoczynku

Materac SleepMed Standard
Standard
Materac SleepMed Hybrid
Hybrid
Materac SleepMed Plus
Plus
Materac SleepMed Hybrid Plus
Hybrid Plus
Materac SleepMed Natura Plus
Natura
Akcesoria SleepMed
Akcesoria

Materace SleepMed z kolekcji Standard swoje właściwości zawdzięczają czterem rozwiązaniom: piance wysokoelastycznej VPPHR o dwóch różnych twardościach, technologii Airforce zapewniającej odpowiednią wentylację wkładu, reagującej na ciepło ciała piance termoelastycznej VitaRest® oraz możliwości regulowania twardości powierzchni dzięki ruchomej warstwie pianki.

Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium

SleepMed Premium

Materac SleepMed Premium wyróżniają nieco grubsze niż w materacu SleepMed Comfort warstwy pianek VitaRest® (6 cm) oraz VPPHR Soft (8,5 cm), dzięki czemu dla jego użytkownika w wyjątkowy sposób odczuwalna jest równowaga pomiędzy doskonałym wsparciem punktowym ciała a swobodą zmiany pozycji w czasie snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej

Materace SleepMed z kolekcji Hybrid to 2 wyjątkowe modele, których bazę stanowi wkład ze sprężyn typu Multi. Ich innowacyjna konstrukcja sprawia, że mogą pracować niezależnie i tym samym zapewniać doskonały komfort odpoczynku. Materace te posiadają możliwość regulacji twardości za pomocą ruchomej warstwy pianki termoelastycznej VitaRest®.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Materace SleepMed z kolekcji Plus to modele, które powstały, by spełniać oczekiwania użytkowników pod kątem innowacyjności i funkcjonalności. Nowoczesne pianki visco - VitaRest® i Celsius-Waterlily® - gwarantują odpoczynek na optymalnie dopasowanym podłożu, z kolei odpinany top, który wypełniają, nie tylko pozwala na regulację twardości powierzchni, ale też służy jako niezależny materac nawierzchniowy.

Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej

Materace SleepMed z kolekcji Hybrid Plus to połączenie nowoczesnych pianek visco - VitaRest® i Celsius-Waterlily® - z innowacyjnymi sprężynami typu Multi oraz funkcjonalnym odpinanym topem, który stanowi dodatkowy atut tych modeli - jednocześnie podnosi komfort snu, pozwala zmieniać twardość podłoża oraz pełni rolę niezależnego materaca nawierzchniowego.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace SleepMed z kolekcji SleepMed Natura to produkty dla miłośników ekologii i zdrowego wypoczynku. Wykorzystują naturalne surowce, takie jak olej rycynowy i sojowy, do produkcji innowacyjnych pianek HR Bio i Naturalis z właściwościami antybakteryjnymi, antyalergicznymi oraz przeciwbólowymi. Pokrowiec z włókien lnu i bawełny zapewnia trwałość i absorpcję wilgoci. Wszystkie elementy są biodegradowalne i nadają się do recyklingu.

Materac medyczny - SleepMed Natura Plus

SleepMed Natura Plus

Materac SleepMed Natura Plus składa się z trzech warstw pianek o różnych właściwościach. Warstwa odpinanego topu, z pianki Visco Bio (6 cm) nasączonej olejem rycynowym, zapewnia wysoki komfort i redukcję punktów nacisku. Pozostałe dwie warstwy to pianka wysokoelastyczna HR BIO (8 cm) oraz pianka wysokoelastyczna Naturalis (10 cm). Materac jest hipoalergiczny i przyjazny dla wrażliwej skóry.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Natura Hybrid Plus

SleepMed Natura Hybrid Plus

Materac SleepMed Natura Hybrid Plus tworzy warstwa sprężyn Multipocket oraz dwie warstwy wysokoelastycznych pianek, które gwarantują idealne podparcie nawet dla cięższych ciał. Dla preferujących efekt delikatnego zatopienia, dołączona została warstwa termoelastycznej pianki Visco Bio - nasączona olejem rycynowym działającym przeciwbólowo i przeciwalergicznie. Materac posiada również 7-strefowy wkład kieszeniowy oraz boczne pianki Bio PU.

Zobacz więcej

Komfortowy, zdrowy sen gwarantuje nie tylko dobrze dobrany materac – warto także zadbać o wysokiej jakości akcesoria sypialniane. Poduszki SleepMed to 3 ergonomiczne i antyalergiczne produkty, które idealnie dopasowują się do kształtu głowy i karku poprawiając tym samym komfort oraz jakość snu – bez względu na przyjmowaną w czasie snu pozycję. Dodatkowo, aby zapewnić jeszcze lepszą higienę snu oraz utrzymanie czystości warto zainwestować w ochraniacz na materac SleepMed - 100% bawełny. Zabiezpiecza on przed zabrudzeniami, uszkodzeniami i wnikaniem roztoczy oraz innych alergenów.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej
Ochraniacz na materac – 100% bawełny

Ochraniacz na materac – 100% bawełny

Ochraniacz na materac SleepMed to produkt dla osób dbających o higienę swojego materaca. Wykonany z bawełny i membrany PU, zapewnia cyrkulację powietrza, chroni przed zabrudzeniami i cieczami. Miękki, przewiewny, wodoodporny i dla alergików. Łatwy do założenia dzięki gumkom. Prać można w domu do 90°C. Dostępny w wielu rozmiarach.

Zobacz więcej