Dlaczego SleepMed?

Luksus w każdym detalu - najlepsze materace 180x200 dla sypialni

Luksus w każdym detalu - najlepsze materace 180x200 dla sypialni

Luksus w każdym detalu - najlepsze materace 180x200 dla sypialniDługi i ciężki dzień? Nie ma nic lepszego, niż położenie się do wygodnego łóżka w sypialni. Jednak, czy kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się, dlaczego to właśnie ono odpowiada za zdrowy wypoczynek? Wynika to z licznych elementów, w tym stelaża, kołdry czy poduszki. Natomiast za najważniejszą kwestię uznaje się materac do spania. Nic dziwnego - w końcu to on odgrywa tutaj główną funkcję. Inwestując w wysokiej jakości produkty od SleepMed masz gwarancję efektywnego snu. W końcu wyróżnić tu można luksusowy materac, który zapewni nam odpowiednie warunki do komfortowego wypoczynku. A jak znaleźć najlepszy model o rozmiarze 180x200?

Luksusowy materac - jak wpływa na jakość Twojego snu?

Sporo mówi się o tym, że dobry materac 180x200 ma spory wpływ na jakość snu. Wynika to z faktu, iż zarówno jego budowa, jak i zastosowane wypełnienie jest w stanie zagwarantować najlepsze wsparcie ciała. Komfort wypoczynku przekłada się na wysoką jakość snu. A dlaczego jest to ważne? Wiele badań dowodzi, że ma on potencjał, aby zadbać o właściwą regenerację organizmu zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Należy również zaznaczyć, że luksusowy materac od SleepMed:

Co wyróżnia materace SleepMed od innych?

Materac do spania od SleepMed na tle innych wyróżnia się właściwościami prozdrowotnymi. Wszystkie modele dostępne w ofercie mają status wyrobu medycznego, a także certyfikat AEH. Oznacza to, że zostały one dokładnie przetestowane pod kątem czterech kluczowych parametrów - ergonomii, higieny, klimatu i trwałości. W ich wnętrzu można znaleźć nowoczesne pianki (w tym termoelastyczne czy wysokoelastyczna) oraz sprężyny typu Multi. W zależności od połączenia mogą zapewnić inny komfort użytkowania. Jest to ważne z uwagi na fakt, iż w ten sposób o wiele łatwiej dopasować je do indywidualnych preferencji użytkownika. Za inne wspólne cechy, które z pewnością warto podkreślić, uznaje się:

Materac do spania warty Twojej uwagi, czyli co ciekawego zawiera oferta SleepMed

Wiele osób zastanawia się, czy w dzisiejszych czasach tani materac to dobry materac. Kwestia ta jest dyskusyjna, gdyż każdy człowiek ma inne wymagania oraz preferencje, a to wpływa na wybór odpowiedniego produktu. W ofercie SleepMed znajduje się wiele różnych produktów, które można w niemalże idealny sposób dopasować do siebie. A czym wyróżniają się poszczególne kolekcje?

Dobry materac SleepMed z kolekcji Standard

Klasyczne modele z kolekcji Standard, jak np. dobry materac SleepMed Premium, wyróżniają pianką wysokoelastyczną oraz termoelastyczną, których unikalne zestawienie gwarantuje 4 twardości. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób szukających wygodnego podłoża do spania. Nadają się do stelaży regulowanych oraz można je obracać. Co więcej, rozmiar 180x200 świetnie sprawdzi się u par z alergiami!

Luksus w każdym detalu - najlepsze materace 180x200 dla sypialni

Dobry materac SleepMed z kolekcji Hybrid

Kolekcja Hybrid zawiera dwa ciekawe modele. Materac sprężynowy lub - z uwagi na obecność pianki, materac hybrydowy, jakim jest, chociażby SleepMed Hybrid Supreme można mówić tutaj o wkładzie ze sprężynami typu Multi. Gwarantują one wysoką elastyczność punktową, a także redukcję drgań, co z pewnością sprawdzi się w modelach dla par. Również posiadają 4 twardości, a także można je obracać.

Luksus w każdym detalu - najlepsze materace 180x200 dla sypialni

Dobry materac SleepMed z kolekcji Plus

Luksusowy materac SleepMed Comfort Plus z kolekcji Plus powstał, by zagwarantować użytkownikom połączenie innowacyjności z funkcjonalnością. Wynika to ze stworzenia aż 6 twardości, a wszystko to z uwagi na odpinany top, który można używać jako niezależny materac nawierzchniowy. Produkt ten dodatkowo można stosować na stelażach regulowanych, a także daje odczuwalny efekt masażu.

Luksus w każdym detalu - najlepsze materace 180x200 dla sypialni

Dobry materac SleepMed z kolekcji Hybrid Plus

Połączenie nowoczesnej pianki, innowacyjnych sprężyn oraz odpinanego topu? To definicja kolekcji Hybrid Plus, do której należy SleepMed Hybrid Supreme Plus, który z uwagi na wykorzystanie licznych technologii, gwarantuje m.in. 6 twardości, regulację twardości czy możliwość obrócenia. Podobnie jak w innych kolekcjach, pojawia się tutaj technologia Airforce, a także wyróżnia się właściwościami ortopedycznymi oraz antyalergicznymi.

Luksus w każdym detalu - najlepsze materace 180x200 dla sypialni

Dobry materac SleepMed z kolekcji Natura

Kolekcja Natura składa się z dwóch modeli, na które składa się materac hybrydowy oraz materac piankowy SleepMed Natura Plus. Jak sama nazwa wskazuje - wykorzystują one naturalne surowce, takie jak olej rycynowy i sojowy w produkcji pianek. Dzięki temu wyróżniają się one dodatkowymi właściwościami, w tym przeciwbólowymi. Sam pokrowiec został wykonany z włókien lnu. Warto także zaznaczyć, że są one biodegradowalne. Ponadto posiadają 4 twardości oraz można ich używać na stelażach regulowanych.

Luksus w każdym detalu - najlepsze materace 180x200 dla sypialni

Jak wybrać idealny materac 180x200?

Kolekcje SleepMed zawierają wiele ciekawych modeli - jednak który z nich jest najlepszy? Rozmiar 180x200 jest dość duży, dlatego dedykuje się go w szczególności parom lub w ramach co-sleepingu. Należy mieć także na uwadze metraż sypialni, gdyż tak duży materac do spania powinien znaleźć się w większym pomieszczeniu. Oprócz tego liczy się:

Dobry materac wybrany - i co dalej? Teraz trzeba go zakupić w sklepie stacjonarnym lub sklepie internetowym. Oba warianty różnią się między sobą i to w znaczący sposób. Pierwszą, a zarazem najważniejszą kwestią jest tutaj dostępność. Sklepy stacjonarne charakteryzują się mniejszą ilością dostępnych modeli - zarówno na magazynie, jak i “od ręki”. W przypadku sklepów internetowych już na etapie przeglądania całej oferty masz wgląd do całego asortymentu, co znacząco ułatwia znalezienie idealnego dla siebie modelu. Inną, ale równie ważną różnicą jest tutaj miejsce oraz czas zakupu. Sklep stacjonarny jest czynny w określonych godzinach i znajduje się w określonej lokalizacji, jednak możemy w nim zobaczyć, a także przetestować wybrany model. Natomiast sklep internetowy daje możliwość obejrzenia oraz zamówienia konkretnych produktów o każdej godzinie. Jest to również wygodne, gdyż można dokonać tego w każdym miejscu - wystarczy tylko urządzenie z dostępem do internetu.

Materac 180x200 - jak utrzymać go w czystości?

Dobry materac SleepMed to podstawa komfortowego łóżka, a także element mający za zadanie zagwarantować nam zdrowy i spokojny sen. Jednak sam zakup nie wystarczy - należy także wiedzieć, jak odpowiednio o niego zadbać. Kwestia ta jest niezwykle ważna, gdyż podłoże do spania codziennie jest narażony na kontakt z płynami fizjologicznymi (np. potem), martwym naskórkiem czy kurzem. Jak zatem utrzymać to miejsce w higienicznym stanie? Materac 180x200 należy regularnie wietrzyć. Pomoże to pozbyć się przykrych zapachów, a także odparowanie zgromadzonej tam wilgoci. W ten sposób można uniknąć rozwoju pleśni, grzybni czy roztoczy kurzu domowego wewnątrz wypełnienia. Jest to szczególnie ważne w przypadku produktów niewyróżniających się dobrą wentylacją. Właśnie dlatego wszystkie materace SleepMed wyposażone w technologię Airforce są idealne dla alergików i nie tylko. Należy również pamiętać o regularnym:

Wciąż wiele osób zapomina, że dobry materac to podstawa - w końcu przesypiamy na nim ok. ⅓ swojego życia! Inwestując w najwyższej jakości materace SleepMed, masz pewność, że zdrowo się wyśpisz. Jednak nie zapominaj także o innych kwestiach higieny snu, takich jak wietrzenie sypialni, aktywność fizyczna czy unikanie ciężkostrawnych posiłków w wieczornych godzinach.

_________________________________

Materace SleepMed to produkty przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYJ ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

_________________________________

Przeczytaj: Praca na nocnej zmianie – jak zadbać o zdrowy sen?
Sprawdź też: Wpływ stresu na jakość snu
Dowiedz się więcej: Jakie pytania musisz sobie zadać, zanim kupisz materac?

Podobne artykuły

Nowoczesna sypialnia w 5 krokach - sprawdź, o czym musisz pamiętać!
Nowoczesna sypialnia w 5 krokach - sprawdź, o czym musisz pamiętać!
Czym charakteryzują się dobre materace? Jak znaleźć właściwy?
Czym charakteryzują się dobre materace? Jak znaleźć właściwy?
Jaki materac dla singla wybrać?
Jaki materac dla singla wybrać?
Poduszka ortopedyczna czy tradycyjna - która sprawdzi się lepiej?
Poduszka ortopedyczna czy tradycyjna - która sprawdzi się lepiej?
Sypialnia zrównoważona ekologicznie: materace i akcesoria przyjazne środowisku
Sypialnia zrównoważona ekologicznie: materace i akcesoria przyjazne środowisku
Materac piankowy i sprężynowy – czym się różnią?
Materac piankowy i sprężynowy – czym się różnią?
Poranne nawyki, które poprawią Twoje samopoczucie
Poranne nawyki, które poprawią Twoje samopoczucie
Jakie pytania musisz sobie zadać, zanim kupisz materac?
Jakie pytania musisz sobie zadać, zanim kupisz materac?
Materiały wykorzystywane w materacu - jak wpływają na komfort?
Materiały wykorzystywane w materacu - jak wpływają na komfort?
Zdrowe zwyczaje przed snem
Zdrowe zwyczaje przed snem
To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.
Materace SleepMed są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.