Dlaczego SleepMed?

Materace hybrydowe – nowość w ofercie SleepMed

Materace hybrydowe – nowość w ofercie SleepMed

Materace hybrydowe – nowość w ofercie SleepMedMimo ogromnej różnorodności na materacowym rynku, wciąż pojawiają się nowe modele, które są w stanie zrewolucjonizować myślenie na temat komfortowego snu. To fascynujące, jak nowoczesne technologie i innowacyjne podejście do projektowania materacy wpływają na jakość naszego odpoczynku nocnego. Przykładem takich materacy są z pewnością 2 najnowsze produkty w ofercie marki SleepMed: SleepMed Hybrid Premium i SleepMed Hybrid Supreme należące do grupy materacy hybrydowych. Co wyróżnia je spośród innych materacy i komu są polecane? Tego wszystkiego dowiesz się czytając poniższy tekst.

Materace hybrydowe, czyli?

Wśród osób poszukujących idealnego materaca wciąż znajdują się tacy, którzy nie potrafią przekonać się do pianek oraz tacy, którym nie wystarczają jednolite, sprężynowe lub piankowe, rozwiązania. Do wszystkich niezdecydowanych i nie do końca usatysfakcjonowanych klientów pomocną dłoń wyciąga firma SleepMed prezentując najnowsze modele materacy hybrydowych. Taki rodzaj podłoża do snu pojawił się na świecie stosunkowo niedawno, w Polsce to zupełna nowość. Określenie “hybryda” nie jest więc jeszcze do końca wszystkim znane. W największym skrócie chodzi o połączenie najlepszych cech sprężyn i pianek w jednym wkładzie. Czym tak naprawdę są materace hybrydowe i co kryje się w ich wnętrzu? Opowiemy o tym na przykładzie materacy hybrydowych SleepMed. Zastosowano w nich podobną konstrukcję różniącą się od siebie jedynie albo i aż wysokością poszczególnych warstw. Zarówno budowa modelu Hybrid Premium, jak i Hybrid Supreme, łączy w sobie różne typy nowoczesnych pianek oraz innowacyjne sprężyny typu Multi, przez co posiadają cztery główne zalety, a do nich zalicza się:

Można zatem śmiało powiedzieć, że materace hybrydowe SleepMed stanowią doskonałą odpowiedź na potrzeby współczesnych konsumentów, łącząc w sobie tradycyjne i nowoczesne podejście do projektowania materacy. Dzięki nim każdy może znaleźć model dopasowany do swoich indywidualnych preferencji i potrzeb. Jeśli więc zastanawiasz się nad zakupem nowego materaca, warto rozważyć wybór jednego z modeli hybrydowych marki SleepMed. A co warto wiedzieć dokładnie zarówno o piance, jak i sprężynach? Oto najważniejsze informacje!

Budowa materaca hybrydowego – pianki

Przyjrzymy się najpierw piankowym komponentom materacy hybrydowych SleepMed. Pierwszym poziomem wypełnienia jest łagodząca bóle pleców i karku pianka termoelastyczna VitaRest. Umieszczenie jej najbliżej ciała nie jest przypadkowe, bowiem materiał ten został stworzony przez NASA i początkowo służył astronautom podczas wypraw w kosmos. Tworzywo to potrafi aktywnie reagować na ciepło ludzkiego ciała, dlatego kiedy położysz się na materacu, podłoże natychmiast dostosuje się do kształtu Twojej sylwetki i stworzy formę idealnie do niej dopasowaną. Dzięki temu mięśnie mogą się rozluźnić, a kręgosłup zyskuje podparcie pozwalające zachować mu prawidłowe ułożenie. Zastosowanie piany termoelastycznej w materacu hybrydzie sprawia, że jest to produkt indywidualnie dostosowujący się do każdego użytkownika, ponieważ kiedy VitaRest traci temperaturę, wraca do pierwotnej formy, a wieczorem gdy znów położysz się do łóżka, cały proces dopasowywania rozpocznie się na nowo. Takie rozwiązanie zapewnia organizmowi idealne warunki do efektywnego snu i regeneracji. Kolejnymi warstwami we wnętrzu materacy hybrydowych SleepMed są pianka wysokoelastyczna VPPHR i pianka FlexiFoam – obie nadają materacom sprężystości, sztywności i wytrzymałości na eksploatację. Zastosowana na bokach materaca pianka FlexiFoam ponadto usprawnia wymianę powietrza wewnątrz wkładu, przyczyniając się do utrzymania higienicznego środowiska snu.

Budowa materaca hybrydowego – sprężyny

Materace hybrydowe łączą w sobie nowoczesne właściwości pianek z tradycyjnymi sprężynami w nieco podrasowanej wersji. Wnętrze wypełnienia składa się z kilku poziomów – zewnętrzne warstwy stanowią wymienione wyżej pianki, natomiast rdzeń, serce materacy /materac-sleepmed-hybrid-premium/">SleepMed Hybrid Premium i /materac-sleepmed-hybrid-supreme/">SleepMed Hybrid Supreme zostało wykonane z nowoczesnych sprężyn typu Multi, które od tradycyjnych sprężyn kieszeniowych odróżnia ich zagęszczenie. Każda z małych sprężynek została zamknięta w osobnej materiałowej kieszonce, co zapewniło im indywidualną, niezakłóconą pracę. Na pozór niewielka zmiana zaprocentowała podwojeniem dotychczasowej liczby punktów podparcia w materacu. Jest to wynik, który całkowicie zmienia odczuwalny komfort snu. Użytkownik może bowiem liczyć na znacznie lepsze podparcie szczególnie kręgów w poszczególnych odcinkach kręgosłupa, co pozwala na niemal całkowite wyeliminowanie dyskomfortu i porannego bólu pleców. Zestawienie sprężyn z piankami w materacach hybrydowych oraz dodatkowe wyposażenie ich w system siedmiu twardości zapewnia użytkownikowi wyjątkowe warunki do nocnego odpoczynku – każda partia ciała zaczynając od głowy a na stopach kończąc zyskuje dopasowane do swoich potrzeb podłoże. Innego podparcia wymagają ciężkie nogi i biodra, a znacznie delikatniejszego głowa i szyja.

Materace hybrydowe z możliwością zmiany twardości

Powyżej omówione rozwiązania w materacach hybrydowych SleepMed to jednak nie wszystko. Produkty te wyróżnia także zastosowany w nich system zmiany twardości – niezwykłe udogodnienie dla osób, które do tej pory nie znalazły dla siebie idealnego podłoża. Jak osiągnięto taką możliwość? Konstrukcję materaca hybrydowego przygotowano tak, aby po zdjęciu pokrowca, użytkownik mógł sam przełożyć ruchomą piankę VItaRest na drugą stronę – dzięki takiemu prostemu ruchowi można osiągnąć aż 4 różne twardości podłoża. Rozwiązanie zastosowane w materacach SleepMed zrewolucjonizowało podejście klientów do zamawiania materacy w sklepie internetowym, znacznie zmniejszyło się bowiem prawdopodobieństwo dobrania złego produktu. W tym przypadku kupując jeden model, masz do wyboru aż 4 różne powierzchnie do snu, które dodatkowo można urozmaicić dedykowaną matą kokosową. Warstwa ta, oprócz zwiększenia twardości, zapewnia jeszcze lepszą cyrkulację powietrza wewnątrz wypełnienia. Kokosową warstwę możesz umiejscowić zarówno między piankami, jak i w przestrzeni między materacem a pokrowcem. SleepMed słynie z indywidualnego podejścia do klienta, zatem tak ogromny pakiet rozwiązać w jednym modelu nie dziwi, ale jest miłym zaskoczeniem. Dzięki zorientowaniu na potrzeby klienta internetowego, zakup materaca hybrydowego w sieci stało się proste i bezpieczne.

SleepMed Hybrid Premium i SleepMed Hybrid Supreme – jakie są ich właściwości?

Materace SleepMed z kolekcji Hybrid, czyli SleepMed Hybrid Premium i SleepMed Hybrid Supreme to produkty, które gwarantują swoim użytkownikom zdrowy sen w komfortowych warunkach. Wynika to z faktu, iż posiadają status wyrobu medycznego oraz certyfikat AEH. Masz zatem pewność, że oba modele przeszły rygorystyczne testy pod kątem ergonomii, higieny, klimatu i twardości, aby spełniać wszelkie oczekiwania swoich użytkowników. Jednak to nie wszystko! Oczywiście wiesz już o ich właściwościach antyalergicznych, wykorzystaniu technologii Airforce czy 4 różnych twardościach. A to nie wszystko! Przed zakupem warto wiedzieć, że oba produkty zostały wyposażone w innowacyjny pokrowiec Merced z taśmą 3D. Ta śnieżnobiała, elegancka i miła w dotyku dzianina nadaje im wyjątkowo eleganckiego designu. Dodatkowo jest w stanie zagwarantować odczuwalny efekt masażu. Ten wyjątkowy pokrowiec odpowiada za:

Należy zaznaczyć, że wszystkie surowce w pokrowcu posiadają certyfikat „Oeko Tex”. Oznacza to gwarancję, iż wyroby włókiennicze są bezpieczne w kontakcie ze skórą człowieka.

Dla kogo materac hybrydowy?

Dla kogo materace hybrydowe? Przede wszystkim są one kierowane do użytkowników, którym nie wystarczają właściwości samej pianki lub samych sprężyn. Dzięki połączeniu obu tych komponentów produkty SleepMed stały się niezwykle uniwersalne. Warstwy pianki termoelastycznej sprawdzą się w przypadku osób z wadami postawy, a także tych, którzy śpią niespokojnie lub wszystkich tych, którzy pragną zadbać o odpowiednie warunki i komfort swojego snu. Natomiast sprężyny typu Multi przypadną do gustu zwolennikom tradycyjnych, choć nieco ulepszonych rozwiązań. Razem wszystkie te komponenty, wzbogacone o nowoczesne systemy i indywidualne podejście do użytkownika, tworzą wyjątkowy produkt, który jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.Poza tym powinny w niego zainwestować:

Zarówno model Hybrid Premium, jak i Hybrid Supreme, można polecić wszystkim szukającym wyjątkowego, niepowtarzalnego komfortu, niezbędnego do nocnej regeneracji organizmu. Szerokie spektrum odbiorców zapewnia materacom hybrydowym SleepMed także duża gama dostępnych rozmiarów od wymiarów dopasowanych do łóżka pojedynczego: 80×200, po duże parametry, nadające się do łóżek małżeńskich: 160×200 oraz 180×200. Warto zaznaczyć, że wszystkie materace hybrydowe SleepMed otrzymały prestiżowy certyfikat AEH, który potwierdza, że produkty te spełniają najwyższe wymogi pod względem ergonomii, higieny, klimatu i trwałości.

Materace hybrydy to nie tylko zróżnicowane pod względem komponentów wnętrze, to także uzupełnienie ich o wszystkie cenione rozwiązania, pojawiające się w dotychczasowych modelach. Z racji możliwości doboru twardości pozostają niezwykle uniwersalne, co sprawia, że każdy znajdzie powierzchnię odpowiadającą swoim potrzebom. Materace hybrydowe SleepMed znajdziesz w sklepie internetowym Senna Materace i SleepingHouse.

Podobne artykuły

Jaki materac dla wymagających będzie idealny?
Jaki materac dla wymagających będzie idealny?
Stopień twardości materaca a problemy z kręgosłupem
Stopień twardości materaca a problemy z kręgosłupem
Materac do łóżka małżeńskiego - jeden duży czy dwa osobne?
Materac do łóżka małżeńskiego - jeden duży czy dwa osobne?
Sposoby na ułatwienie porannej pobudki
Sposoby na ułatwienie porannej pobudki
Dlaczego wybór materaca jest tak ważny?
Dlaczego wybór materaca jest tak ważny?
Jaki materac do spania będzie najlepszy dla osób chorujących na kręgosłup?
Jaki materac do spania będzie najlepszy dla osób chorujących na kręgosłup?
Wybór materaca a schorzenia kręgosłupa
Wybór materaca a schorzenia kręgosłupa
Materac hybrydowy czy piankowy - który wybrać?
Materac hybrydowy czy piankowy - który wybrać?
Rodzaje wypełnień w materacu - czym się różnią?
Rodzaje wypełnień w materacu - czym się różnią?
Pokrowiec na materac – wybierz dobrze!
Pokrowiec na materac – wybierz dobrze!