Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Głubczyce

Materace, poduszki, kołdry, pościel Głubczyce - Opolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Głubczyce

Zastanawiasz się, jak podnieść jakość funkcjonowania w ciągu dnia? W pierwszej kolejności zadbaj o właściwy wypoczynek! W końcu zdrowy i spokojny wypoczynek w znaczący sposób przekłada się na odpowiedni poziom energii oraz dobre samopoczucie. Z uwagi na to, warto sprawdzić materace Głubczyce. Jak się okazuje, dobre podłoże do spania to takie, które jest w stanie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała, gwarantując najlepsze wsparcie dla kręgosłupa w czasie snu. Tym właśnie charakteryzują się wysokiej jakości materace Głubczyce. Na rynku są dostępne w trzech wariantach w zależnych od rodzaju wypełnienia, czyli materace piankowe, hybrydowe oraz sprężynowe. Przy ich wyborze należy jednak pamiętać, aby uwzględnić osobiste preferencje, potrzeby oraz czynniki, takie jak waga, wiek czy wzrost. Materace Głubczyce są dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie w każdej chwili sprawdzić interesujący nas model oraz z niebywałą łatwością go zamówić!

Materace piankowe Głubczyce

Materace piankowe Głubczyce to idealne podłoże do spania dla każdego. Wszystko z uwagi na dostępność licznych modeli, w tym przeznaczonych dla dzieci, młodzieży oraz osób starszych! Są one uniwersalna dzięki zastosowaniu wyjątkowej pianki, która dzieli się na kilka rodzajów. Wyróżnić tutaj można między innymi piankę lateksową, termoelastyczną czy wysokoelastyczną, a każda z nich odznacza się innymi cechami i właściwościami. Dzięki temu, materace piankowe Głubczyce są w stanie dopasować się do każdego oraz sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Głubczyce

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że obecne na współczesnym rynku materace sprężynowe Głubczyce w znacznym stopniu różnią się od tych znanych nam jeszcze kilkanaście lat temu. Wszystko z uwagi na wykorzystanie w większości modeli sprężyn kieszeniowych, czyli takich, które są w stanie pracować samodzielnie pod wpływem nacisku ciała użytkownika. Dzięki temu, materace sprężynowe Głubczyce gwarantują swojemu użytkownikowi wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań powstających na skutek, np. zmiany pozycji.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Głubczyce

Niestety, coraz więcej osób zmaga się z problemami ze strony kręgosłupa, co często utrudnia prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia, a także zasypianie. Z uwagi na to, warto rozważyć materace ortopedyczne Głubczyce, czyli produkty, które wyróżniają się statusem wyrobu medycznego oraz licznymi certyfikatami czy atestami. Co więcej, tego typu modele mogą w idealny sposób dopasować się do anatomicznych kształtów naszego ciała, gwarantując najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. Dzięki temu, materace ortopedyczne Głubczyce eliminują ryzyko powstawania lub kształtowania się schorzeń kręgosłupa.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Głubczyce

Każdy z nas chce się wyspać w komfortowych warunkach. Umożliwić to mogą, przede wszystkim poduszki Głubczyce, które są wysokiej jakości produktami do spania. Przede wszystkim umożliwiają prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym, głowy oraz barków, co znacząco odciąża mięśnie. Co więcej, odznaczają się właściwościami, takimi jak antyalergiczność, wysoka wentylacja wkładu oraz możliwość pochłaniania wilgoci z powierzchni skóry. Jednak, aby poduszki do spania Głubczyce mogły właściwie pełnić swoją funkcję, muszą być odpowiednio dopasowane do użytkownika. Oznacza to, że pod uwagę należy wziąć ich wysokość, trwałość oraz rozmiar.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Głubczyce lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Opolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: