Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Zdzieszowice

Materace, poduszki, kołdry, pościel Zdzieszowice - Opolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Zdzieszowice

Podłoża do snu mają swoją określoną żywotność. W związku z tym faktem można się domyślić, że ich wymiana co kilka lat jest konieczna. Jak poznać, że to ten moment? Przesłanką jest przede wszystkim sytuacja, w której materac przestaje być wygodny, odkształca się, a wgłębienia i nierówności zaczynają utrudniać nocny wypoczynek. Jeśli zauważysz takie objawy, zapoznaj się z tym, jakie materace Zdzieszowice masz do wyboru i wybierz swojego nowego faworyta. Materace Zdzieszowice zostały wielokrotnie przebadane zanim weszły na rynek. Wiele z nich posiada certyfikaty jakości, a niektóre mogą się nawet poszczycić statusem wyrobu medycznego. W ofercie znajdują się zarówno modele piankowe, jak i sprężynowe, czy nawet ortopedyczne. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. W ofercie sklepu materace Zdzieszowice znajdują się również akcesoria sypialniane, które także mają wpływ na jakość nocnego wypoczynku. Łącząc dobrze dopasowane do potrzeb podłoże z ergonomiczną poduszką, otulającą kołdrą i przewiewną pościelą możesz mieć pewność, że osiągniesz pełnię komfortu.

Materace piankowe Zdzieszowice

Materace piankowe Zdzieszowice to produkty, które zostały stworzone na bazie jednych z najszybciej rozwijających się surowców na rynku. Pianki są stale ulepszane, a ich nowe, coraz bardziej innowacyjne cechy są stale odkrywane. Dobre wyroby od sprawdzonych producentów, na przykład materace piankowe Zdzieszowice to gwarancja przede wszystkim wygody. Zapewniają doskonałego podparcie dla kręgosłupa, a jednocześnie dopasowują się do anatomicznej budowy ciała użytkownika. Ponadto, posiadają istotne dla alergików właściwości.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Zdzieszowice

Sprężyny są znane już od wielu lat. Modele zbudowane na ich bazie, które są dostępne dziś, zdecydowanie się od nich różnią. Najbardziej innowacyjne propozycje, takie jak materace sprężynowe Zdzieszowice powstały w oparciu o technologie, które jeszcze kilka lat temu były zupełnie nieznane. Produkty te sprawdzają się nawet w sypialni u najbardziej wymagających użytkowników. Wszystko to dzięki wykorzystaniu sprężyn multipocket lub kieszeniowych, które pracują indywidualnie, a tym samym zapewniają ponadprzeciętną elastyczność punktową. Nie czekaj - wybierz materace sprężynowe Zdzieszowice!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Zdzieszowice

Marzysz o komfortowym śnie bez bólu oraz o zdrowym kręgosłupie? Jest to jak najbardziej możliwe! Wystarczy, że zapoznasz się z ofertą sklepu i wybierzesz materace ortopedyczne Zdzieszowice. Możesz je kupić zarówno stacjonarnie, jak i online. Warto poczynić taką inwestycję, ponieważ odpowiednio dobrane podłoże do snu potrafi zdziałać cuda. Materace ortopedyczne Zdzieszowice łagodzą dolegliwości bólowe, a ponadto zapobiegają powstawaniu nowych schorzeń kręgosłupa. Ponadto, są doskonałym uzupełnieniem profilaktyki. Decydując się na te produkty stawiasz zdrowie swoje i swoich bliskich na pierwszym miejscu.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Zdzieszowice

Aby nocny wypoczynek był możliwie jak najbardziej komfortowy i bezpieczny dla zdrowia, warto wybrać akcesoria sypialniane, które spełnią Twoje oczekiwania w 100%. Właśnie takie są poduszki do spania Zdzieszowice. Wybór jest na tyle szeroki, że każdy użytkownik, bez względu na wymagania i preferencje, znajdzie coś wprost idealnego dla siebie. Poduszki Zdzieszowice są ergonomiczne, w pełni bezpieczne dla zdrowia i dopracowane w każdym calu, a ich stosunek ceny do jakości jest doskonały.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Zdzieszowice lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Opolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: