Dlaczego SleepMed?

Materace Kędzierzyn-Koźle

Materace Kędzierzyn-Koźle - Opolskie

Materace Kędzierzyn-Koźle

To, jak będzie wyglądał cały Twój następny dzień zależy w dużej mierze od tego, jak długi jest Twój nocny wypoczynek. Nie bez znaczenia pozostaje również jego jakość. Czynników wpływających na samopoczucie jest rzecz jasna znacznie więcej, ale sen zajmuje bardzo wysoką pozycję na liście. Jak zatem sprawić, by wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne był pozytywny? Należy przede wszystkim zadbać o warunki panujące w sypialni i - jeśli to konieczne - wymienić podłoże do snu oraz akcesoria sypialniane. W wyborze z pewnością pomoże sklep materace Kędzierzyn-Koźle, który zachwyca starannie wyselekcjonowanym asortymentem. Wietrzenie sypialni, czy też w miarę możliwości stały harmonogram snu to dwie zasady, o których wie każdy. Nie wszyscy mają jednak świadomość, jakie podłoże do snu będzie dla niego najlepsze. Odwiedzając sklep materace Kędzierzyn-Koźle należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych parametrów, a mianowicie na twardość, wymiary i rodzaj wypełnienia podłoża do snu. Wspomniane cechy należy dobierać zgodnie ze swoją wagą, wzrostem i osobistymi preferencjami. Nie trzeba jednak martwić się o jakość i trwałość produktu - wszystkie materace Kędzierzyn-Koźle znajdujące się w ofercie to produkty najwyższej jakości. W asortymencie sklepu znajdują się również akcesoria sypialniane, takie jak kołdry, poduszki i stelaże, które również mają ogromny wpływ na jakość nocnego wypoczynku.

Materace piankowe Kędzierzyn-Koźle

Coraz więcej miłośników zdrowego snu decyduje się na to, by sprawdzić, jakie oferuje materace piankowe Kędzierzyn-Koźle. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego - tworzywa i technologie, które są wykorzystywane w procesie ich produkcji to niewątpliwie jedne z większych odkryć ostatnich lat. Innowacyjność produktów sprawia, że są one w stanie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wybierając materace piankowe Kędzierzyn-Koźle z pewnością zauważysz, że są to wyroby, które doskonale dopasowują się do ciała, a tym samym zapewniają ponadprzeciętny komfort snu.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Kędzierzyn-Koźle

Jakimi dwoma określeniami można opisać podłoża zbudowane na bazie sprężyn, które są dostępne w dzisiejszych czasach? Najważniejsze cechy to prawdopodobnie elastyczność punktowa i odporność na odkształcenia. Są to właściwości, które sprawiają, że materace sprężynowe Kędzierzyn-Koźle są wybierane przez bardzo wielu użytkowników chcących poczynić inwestycję na lata. Wspomniane cechy są możliwe dzięki wykorzystaniu sprężyn kieszeniowych lub multipocket, które pracują całkowicie indywidualnie, a w efekcie sprawiają, że materace sprężynowe Kędzierzyn-Koźle uginają się jedynie w miejscu nacisku.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Kędzierzyn-Koźle

Sen lepszej jakości może mieć naprawdę ogromny wpływ na jakość życia. By ją poprawić, światowej sławy producenci stworzyli materace ortopedyczne Kędzierzyn-Koźle. Ich właściwości sprawiają, że użytkownicy mogą cieszyć się pełnią energii i pozytywnym nastawieniem do życia oraz, co najważniejsze, odczują widoczne zminimalizowanie dolegliwości bólowych w obrębie kręgosłupa, które dokuczają im na co dzień. Materace ortopedyczne Kędzierzyn-Koźle przeszły wiele wnikliwych testów i badań, które są potwierdzeniem ich właściwości prozdrowotnych.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Kędzierzyn-Koźle

Marzysz o tym, by Twój kręgosłup pozostawał w odpowiedniej dla Ciebie pozycji przez całą noc? Odpowiednio dobrany materac może okazać się niewystarczający. Warto zwrócić szczególną uwagę również na poduszki do spania Kędzierzyn-Koźle - wyroby bardzo starannie wyselekcjonowane o najwyższej jakości. Poduszki Kędzierzyn-Koźle zachwycają ilością prozdrowotnych właściwości. Wszystko to dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych pianek i innowacyjnych technologii, które sprawiły, że wyroby są antyalergiczne, sprężyste i odporne na odkształcenia.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej