Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Głuchołazy

Materace, poduszki, kołdry, pościel Głuchołazy - Opolskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Głuchołazy

Istnieje wiele czynników, które w korzystny sposób wpływają na jakość i długość naszego snu. Wśród nich wyróżnić można przede wszystkim odpowiednie podłoże do spania, jakim są materace Głuchołazy. Te wyjątkowe produkty do spania w znacznym stopniu różnią się od wersalki lub sofy z funkcją spania. Wszystko z uwagi na wyjątkową budowę oraz właściwości związane z zastosowanym wewnątrz wypełnieniem. Dzięki temu, materace Głuchołazy są w stanie w prawidłowy sposób dospawać się do anatomicznych kształtów naszego ciała. Przekłada się to na optymalne wsparcie kręgosłupa oraz odciążenie mięśni, które mogą się zregenerować w czasie snu. Co więcej, tego typu produkty są antyalergiczne, a wysoki stopień higieniczności umożliwia pokrowiec z zamkiem, który w każdej chwili można ściągnąć i wyprać w domowej pralce. Decydując się na materace Głuchołazy, warto pod uwagę wziąć kilka czynników. Wśród nich wyróżnić można wagę, wiek oraz stan zdrowia użytkownika, a także jego osobiste preferencje oraz potrzeby.

Materace piankowe Głuchołazy

Coraz więcej osób chce wyposażyć swoje łóżko w komfortowe, miękkie i przyjemnie otulające podłoże do spania. Z uwagi na to, warto zdecydować się na materac piankowe Głuchołazy, które wyróżniają się licznymi właściwościami. Umożliwia to wyjątkowe wypełnienie, na które w całości składa się innowacyjna pianka. Można podzielić ją na kilka rodzajów, w tym piankę lateksową, termoelastyczną czy wysokoelastyczną. Każda z nich odznacza się innymi właściwościami, dzięki czemu jesteśmy w stanie znaleźć model spełniający wszystkie nasze oczekiwania! Dlatego już dziś sprawdźmy, jakie oferują materace piankowe Głuchołazy.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Głuchołazy

Już dziś warto sprawdzić, jakie oferują materace sprężynowe Głuchołazy, gdyż są to wyjątkowe produkty wpływające w korzystny sposób na jakość snu. Przede wszystkim w prawidłowy sposób wspierają kręgosłup w czasie wypoczynku oraz dopasowują się do sylwetki użytkownika. Jednak to nie wszystko, gdyż zastosowane wewnątrz sprężyny kieszeniowe nie tylko gwarantują sprężyste podłoże do spania, ale również odpowiadają za wysoką elastyczność punktową czy redukcję drgań. Z uwagi na to, materace sprężynowe Głuchołazy zalecane są parą oraz osobom, które preferują tego rodzaju komfort.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Głuchołazy

Wybierając materace ortopedyczne Głuchołazy, stawiamy na produkty, które są w stanie zagwarantować najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. Jest to możliwe przede wszystkim za sprawą odpowiedniej budowy oraz właściwości. Dzięki nim, podłoże do spania w idealny sposób dopasowuje się do anatomicznych kształtów sylwetki użytkownika. Co więcej, zapewnia fizjologiczne ułożenie dla pleców, niwelując dolegliwości bólowe z ich strony, a także minimalizując ryzyko kształtowania się lub pogłębiania wad postawy. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie materace ortopedyczne Głuchołazy dostępne są na rynku.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Głuchołazy

Zdrowy sen umożliwia nam prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia. Właśnie dlatego coraz częściej zwracamy uwagę na rodzaj podłoża do spania, a także inne elementy wyposażenia łóżka, w tym poduszki Głuchołazy. Są to niezbędne produkty, które w znaczny sposób wpływają na jakość wypoczynku, gdyż są w stanie zapewnić odpowiednie wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym. Co więcej, gwarantują prawidłowe dopasowanie się do głowy oraz barków, dzięki czemu rano budzimy się wypoczęci i bez uczucia sztywności w karku. Jednak pamiętajmy, aby poduszki do spania Głuchołazy wybrać we właściwy sposób!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Głuchołazy lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Opolskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: