Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ostrowiec Świętokrzyski

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ostrowiec Świętokrzyski - Świętokrzyskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Ostrowiec Świętokrzyski

Sen to potrzeba biologiczna, bez której żaden człowiek nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować. Bez względu na to, czy uważasz, że nocny wypoczynek to strata czasu, czy uwielbiasz czas spędzony w łóżku, powinieneś poświęcać na sen od siedmiu do ośmiu godzin dziennie. Jest to bowiem recepta na dobre samopoczucie, piękno i zdrowie. Co zatem zrobić, by sen był możliwie jak najbardziej efektywny? Odwiedź sklep materace Ostrowiec Świętokrzyski! W ofercie znajdują się bowiem starannie wyselekcjonowane produkty, które zostały wyprodukowane przez znaną i cenioną markę. Materace Ostrowiec Świętokrzyski posiadają całą masę zalet. Pierwszą z nich jest umiejętność doskonałego dopasowywania się do anatomicznej budowy ciała użytkownika, a tym samym zapewnianie ponadprzeciętnej wygody. Nie bez znaczenia pozostaje ich trwałość - producent dba o to, by podłoże przez cały okres użytkowania pozostawało w stanie pierwotnym i nie odkształcało się. Jedynym, co musisz zrobić, by cieszyć się zdrowym snem jest dobór wyrobu ze sklepu materace Ostrowiec Świętokrzyski zgodnie ze swoimi preferencjami i potrzebami.

Materace piankowe Ostrowiec Świętokrzyski

Materace piankowe Ostrowiec Świętokrzyski zostały zbudowane na bazie pianek różnego rodzaju. Wśród nich wyróżnia się komponenty wysokoelastyczne, lateksowe, poliuretanowe, czy też termoelastyczne. Wymienione materiały doskonale się ze sobą łączą, tworząc dzięki temu produkt spójny, posiadający całą masę pozytywnych właściwości. Materace piankowe Ostrowiec Świętokrzyski są niezwykle sprężyste i idealnie dopasowują się do anatomicznej budowy ciała użytkownika. Ponadto, są bardzo lekkie i antyalergiczne, dzięki czemu mogą być stosowane przez użytkowników o różnych potrzebach.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Ostrowiec Świętokrzyski

Sprężyny to wypełnienie, które króluje od lat na polskim rynku. Choć przeszły one niemałą modyfikację w stosunku do lat poprzednich, to zasada ich działania wciąż jest taka sama. Materace sprężynowe Ostrowiec Świętokrzyski nie zostały zbudowane na bazie sprężyn bonellowych, a multipocket lub kieszeniowych. Ich dopracowana i dokładnie przemyślana budowa sprawia, że są to produkty niesamowicie elastyczne punktowo. Oznacza to, że materace sprężynowe Ostrowiec Świętokrzyski uginają się jedynie w miejscu nacisku, a następnie wracają do swojej pierwotnej formy. Są dzięki temu niesamowicie komfortowe i odporne na trwałe odkształcenia.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Ostrowiec Świętokrzyski

Na co należy zwracać uwagę wybierając podłoże do snu? Przede wszystkim na wagę, wzrost i indywidualne potrzeby użytkownika. Do ostatniego z wymienionych czynników zalicza się na przykład różnego rodzaju schorzenia, które powinny być motywacją do tego, by zapoznać się z tym, jakie oferuje materace ortopedyczne Ostrowiec Świętokrzyski. Są to bowiem produkty stworzone specjalnie z myślą o osobach mających szczególne wymagania dotyczące podłoża do snu. Materace ortopedyczne Ostrowiec Świętokrzyski wyróżniają się strefową budową i licznymi właściwościami prozdrowotnymi, które są szczególnie istotne również dla sportowców i seniorów.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Ostrowiec Świętokrzyski

Często odczuwasz dolegliwości bólowe w górnej części kręgosłupa? Przyczyną może być kontuzja, wielogodzinne siedzenie przed komputerem w nieprawidłowej pozycji, a nawet źle dobrana poduszka. Ostatni z wymienionych powodów jest najprostszy do wyeliminowania. Wystarczy, że sprawdzisz jakie poduszki do spania Ostrowiec Świętokrzyski masz do wyboru i wybierzesz model, który najlepiej podpiera Twój zmęczony kark i barki. Poduszki Ostrowiec Świętokrzyski to wyroby najwyższej jakości, które zachwycają ergonomicznością i starannością wykonania. Zdecyduj się na zakup i przekonaj się, że są to produkty, które zadbają o prawidłową pozycję całego Twojego ciała i przez lata nie stracą właściwości.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Ostrowiec Świętokrzyski lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Świętokrzyskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: