Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Staszów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Staszów - Świętokrzyskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Staszów

Coraz częściej mówimy o tym, jak ważny jest zdrowy kręgosłup. Nic dziwnego, w końcu stanowi on podporę dla całego ciała oraz odpowiada za jego stabilizację. Jednak czy zdajemy sobie sprawę z tego, jak o niego dbać, aby uniknąć rozwijania się lub pogłębiania schorzeń? Najlepszym rozwiązaniem, oprócz zmiany nawyków będą materace Staszów! Jest to możliwe z uwagi na ich innowacyjne wnętrze, w którym zastosowana została nowoczesna pianka lub sprężyna kieszeniowa. W zależności od rodzaju wypełnienia, materac może mieć inne właściwości, dlatego pamiętajmy, aby odpowiednio dopasować model do osobistych preferencji oraz potrzeb. Jest to ważne, gdyż tylko wtedy materace Staszów będą mogły w odpowiedni sposób dopasować się do anatomicznych kształtów naszego ciała. Dzięki temu pomagają utrzymać kręgosłup w fizjologicznej pozycji, przez co minimalizują ryzyko rozwijania się schorzeń. Na jakość i efektywność wypoczynku wpływa przede wszystkim dobre podłoże do spania. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace Staszów i które modele będą odpowiednie do naszej sypialni!

Materace piankowe Staszów

Zdrowy i komfortowy wypoczynek wspomaga regenerację całego ciała. Jednak, aby mógł zachodzić w prawidłowy sposób, to należy postawić na odpowiednie materace piankowe Staszów. Są to przede wszystkim modele wyróżniające się wyjątkową uniwersalnością, gdyż poprzez zastosowanie wyjątkowej pianki (w tym termoelastycznej, wysokoelastycznej czy lateksowej), jesteśmy w stanie dopasować produkt do osobistych preferencji użytkownika, a także jego wieku czy stanu zdrowia. Co więcej, materace piankowe Staszów są miękkie, komfortowe i przyjemnie otulają w czasie wypoczynku.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Staszów

Na rynku znaleźć można liczne rodzaje produktów do spania, w tym materace sprężynowe Staszów. Wyróżniają się one pod licznymi względami, a wszystko z uwagi na specjalistyczne wypełnienie. W większości modeli, wewnątrz wykorzystana została sprężyna kieszeniowa, czyli taka, która jest osadzona w osobnych kieszonkach materiałowych. W ten sposób umożliwia samodzielną pracę każdej sprężynie. Z uwagi na to, materace sprężynowe Staszów gwarantują nam wysoką elastyczność punktową, sprężystość oraz redukcję drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Staszów

Z każdym rokiem przybywa osób, które zmagają się z dolegliwościami bólowymi ze strony pleców, co może wiązać się ze schorzeniami lub chorobami kręgosłupa. Z uwagi na to, warto postawić na materace ortopedyczne Staszów. Są to specjalistyczne modele, które poprzez swoją budowę oraz właściwości gwarantują najlepsze wsparcie dla naszych pleców. Co więcej, są w stanie zredukować dolegliwości bólowe, a nawet zminimalizować ryzyko powstania czy pogłębienia się schorzeń. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie materace ortopedyczne Staszów będą najlepsze dla nas!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Staszów

Spokojny i relaksujący sen możliwy jest poprzez zainwestowanie w najwyższej jakości poduszki do spania Staszów! Są to produkty, których rolą jest odciążenie mięśni szyi oraz barków, dzięki czemu umożliwiają zachowanie fizjologicznego ułożenia kręgosłupa szyjnego w czasie snu. Pamiętajmy jednak, że tego typu produkty muszą być odpowiednio dopasowane do naszych preferencji! Zatem, przy wyborze poduszki Staszów warto uwzględnić jej wysokość, trwałość oraz odpowiednio dopasować do swoich potrzeb wypełnienie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Staszów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Świętokrzyskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: