Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Skarżysko-Kamienna

Materace, poduszki, kołdry, pościel Skarżysko-Kamienna - Świętokrzyskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Skarżysko-Kamienna

Aby odpoczynek był w pełni regenerujący i komfortowy nie wystarczy położyć się do łóżka i nastawić budzik. Szalenie istotne jest to, jak długi jest nocny wypoczynek oraz jakie warunki panują w sypialni. Wspomniany pokój jest bowiem pomieszczeniem wyjątkowym, w którym musi panować odpowiedni klimat, by każdy był w stanie odpocząć w nim po dniu pełnym wyzwań. Jeśli więc marzysz o tym, by czas spędzony w łóżku był przyjemny i efektywny, sprawdź, jakie oferuje materace Skarżysko Kamienna. Materace Skarżysko-Kamienna to produkty, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W ofercie sklepu znajdują się modele piankowe, sprężynowe i ortopedyczne, które powstały na bazie profesjonalnych, dokładnie przebadanych komponentów. Są to produkty, które są niesamowicie odporne na odkształcenia, dzięki czemu mogą służyć przez wiele długich lat. W sklepie materace Skarżysko-Kamienna znajdują się również wysokiej jakości akcesoria sypialniane. Choć wiele osób nie przykłada do nich wagi, to właśnie porządne stelaże i ergonomiczne poduszki mogą być brakującymi elementami, bez których nie doświadczysz zdrowego i efektywnego snu.

Materace piankowe Skarżysko-Kamienna

Pianki termoelastyczne, wysokoelastyczne, poliuretanowe i lateksowe to surowce, które świetnie sprawdzają się podczas tworzenia wysokiej jakości podłoży do snu. Materace piankowe Skarżysko-Kamienna w dużej mierze powstały z kilku warstw wcześniej wymienionych materiałów, dzięki czemu mogą się poszczycić wieloma pozytywnymi właściwościami. Jedną z nich jest ich elastyczność, która sprawia, że materace piankowe Skarżysko-Kamienna doskonale dopasowują się do anatomicznej budowy ciała użytkownika, a jednocześnie podpierają jego kręgosłup i nie odkształcają się.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Skarżysko-Kamienna

Sprężyny to prawdziwa klasyka gatunku. Nowoczesne wyroby, takie jak materace sprężynowe Skarżysko-Kamienna są jednak dowodem na to, że w dzisiejszych czasach występują one w nieco odmienionej wersji. Ich niewielka średnica i duże zagęszczenie, a także rozmieszczenie pojedynczo w materiałowych kieszonkach sprawia, że podłoża te są niezwykle elastyczne punktowo. Materace sprężynowe Skarżysko-Kamienna wciąż są jednak produktami bardzo odpornymi na odkształcenia i trwałymi, a więc z pewnością są wartą uwagi inwestycją na lata.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Skarżysko-Kamienna

Jeśli zależy Ci na tym, by zapobiegać powstawaniu schorzeń kręgosłupa, wybierz materace ortopedyczne Skarżysko-Kamienna. Podłoża te sprawdzają się nie tylko w przypadku profilaktyki, ale również jako element uzupełniający leczenie. Ich ogromną zaletą jest to, że podpierają nie tylko kręgosłup, ale również wszystkie inne części ciała. Jest to możliwe dzięki ich strefowej budowie, która oznacza, że każdy z obszarów ma swoją określoną twardość. Materace ortopedyczne Skarżysko-Kamienna zostały stworzone przez znanych i cenionych producentów, którzy latami pracowali nad tym, by prawidłowo dobrać komponenty i w pełni wykorzystać ich potencjał.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Skarżysko-Kamienna

Rynek sypialniany stale się powiększa, a co za tym idzie - w sklepach pojawia się coraz więcej ciekawych propozycji, również w kategorii poduszek. Pojawiają się modele o klasycznych kształtach, profilowane, z wypełnieniem w postaci pianek… Jeśli zależy Ci na innowacyjnym produkcie wysokiej jakości, wybierz poduszki Skarżysko-Kamienna! Są to produkty w pełni ergonomiczne, wyprodukowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych surowców i technologii. Poduszki do spania Skarżysko-Kamienna to inwestycja na lata, której z całą pewnością nie pożałujesz.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Skarżysko-Kamienna lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Świętokrzyskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: