Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sandomierz

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sandomierz - Świętokrzyskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sandomierz

Niezależnie od wieku czy stylu życia, każdy z nas zasługuje na wysokiej jakości wypoczynek w komfortowych warunkach. Z uwagi na to, warto wyposażyć swoje łóżko w odpowiednie elementy. Głównie należą do nich materace Sandomierz, które odgrywają ważną rolę przekładającą się nie tylko na efektywny wypoczynek, ale także stan kręgosłupa. Jest to możliwe poprzez innowacyjną budowę oraz właściwości, którymi charakteryzują się poszczególne modele. Przekłada się to na prawidłową stabilizację nie tylko całego ciała, ale także kręgosłupa. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować sobie najlepszą regenerację oraz wysokiej jakości wypoczynek. Nie można również zapomnieć, że materace Sandomierz zostały wyposażone w antyalergiczne pokrowce z możliwością ściągnięcia. Jednak, decydując się na stworzenie komfortowego łóżka, warto zwrócić swoją uwagę nie tylko na materace Sandomierz, ale także ergonomiczne poduszki. To właśnie one odpowiadają za stabilizację, a także właściwe ułożenie głowy i odcinka szyjnego kręgosłupa.

Materace piankowe Sandomierz

Wielu z nas zastanawia się, jak zapewnić wysoki komfort wypoczynku zarówno dziecku, jak i osobie starszej. Niezależnie od wieku, idealnie sprawdzą się tutaj materace pionowe Sandomierz. Wszystko z uwagi na fakt, iż wewnątrz posiadają unikalną piankę, która dzieli się na kilka rodzajów (np. lateksową, wysokoelastyczną czy termoelastyczną). To właśnie dzięki nim są w stanie dokładnie dopasować się do potrzeb i preferencji każdego użytkownika. Co więcej, wszystkie materace piankowe Sandomierz są w stanie zagwarantować nam przyjemne wrażenie otulenia w czasie snu.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Sandomierz

Materace sprężynowe Sandomierz w swoim wnętrzu posiadają w wyjątkowe sprężyny kieszeniowe, które w znacznym stopniu różnią się od tych, które były używane jeszcze kilkanaście lat temu. W jaki sposób? Przede wszystkim do ich produkcji zastosowano nie tylko wyjątkowo trwałe produkty, ale także wykorzystano kieszonki materiałowe. To właśnie one odpowiadają za oddzielenie sprężyn od siebie, dzięki czemu każda z nich jest w stanie pracować w sposób niezależny pod wpływem nacisku ciała. W ten sposób materace gwarantują dwie wyjątkowe cechy - wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Sandomierz

Coraz częściej zastanawiamy się, jak o plecy dbać nie tylko w ciągu dnia, ale także w nocy. Idealnie sprawdzą się tutaj materace ortopedyczne Sandomierz, gdyż posiadają one status wyrobu medycznego oraz wyjątkowe rodzaj wypełnienie, które jest w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów naszego ciała. W ten sposób gwarantują one nie tylko jego najlepsze wsparcie, a także odpowiadają za eliminowanie dolegliwości bólowych. Co więcej, materace ortopedyczne Sandomierz umożliwiają nam wypoczynek w komfortowych i antyalergicznych warunkach.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Sandomierz

Poduszki do spania Sandomierz to produkty, które stworzono specjalnie w celu zwiększenia jakości i efektywności naszego snu. Jest to możliwe z uwagi na innowacyjną budowę oraz właściwości wybranych modeli. Jednak, czym one się różnią? Przede wszystkim rodzajem wnętrza, gdyż w środku może znaleźć się wypełnienie naturalne (np. kaczy puch), syntetyczne (np. włókna poliestrowe) lub też piankowe (np. pianka termoelastyczna). Decydując się na poduszki Sandomierz, pamiętajmy, że zmianie ulegają parametry, takie jak wysokość, wielkość czy twardość. Jest to ważne, aby odpowiednio dopasować produkt do swoich potrzeb, gdyż tylko wtedy prawidłowo pełnią swoją rolę.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Sandomierz lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Świętokrzyskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: