Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Białystok

Materace, poduszki, kołdry, pościel Białystok - Podlaskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Białystok

Czy wiesz, jak istotny jest zdrowy i komfortowy wypoczynek przez całą noc? Przekłada się on na prawidłowe funkcjonowanie niemal całego naszego organizmu.To właśnie wtedy regeneruje się zarówno nasze ciało, lecz też psychika! Dlatego właśnie warto jest zadbać o warunki, jakie panują w naszym łóżku, a w tym pomogą nam właśnie materace Białystok. Dlaczego materace Białystok? Pamiętajmy, aby wybierać wyłącznie wysokiej jakości wyroby od sprawdzonych producentów. Dzięki temu mamy gwarancję nie tylko komfortu, prawidłowego podparcia, lecz również tego, że zakupione produkty będą nam służyć przez naprawdę długi czas. Trzeba podkreślić, że dobrze dobrany materac jest istotny niezależnie od wieku: oznacza, to, że idealny model powinien znaleźć się już w łóżeczkach naszych najmłodszych! Warto też wspomnieć, że materace Białystok to też wysokiej jakości poduszki,kołdry czy prześcieradła: czyli wszystko to, co powinno zapewnić nam odpoczynek na najwyższym poziomie. Dlatego nie ma co się zastanawiać, warto jest postawić właśnie na regeneracje nz najlepszymi akcesoriami.

Materace piankowe Białystok

Co dokładnie kryje się pod kategorią materace piankowe Białystok? Koniecznie należy podkreślić, że są to wyroby, które świetnie nadadzą się niezależnie od wieku. Znajdziemy tutaj między innymi modele w sam raz dla niemowląt już od pierwszych dni życia, wyroby dostosowane do potrzeb nastolatków czy np. par, które mają problem by znaleźć materac spełniający wymagania obojga osób. Materace piankowe Białystok to też świetna opcja dla naszych seniorów, którzy często muszą zmagać się z dolegliwościami bólowymi czy też np. problemami z krążeniem.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Białystok

Dlaczego warto jest wybrać właśnie materace sprężynowe Białystok? Właśnie tego typu modele stanowią gwarancję odpowiedniego podparcia całego ciała, dzięki między innymi umieszczaniu każdej sprężyny w osobnej kieszeni. Dzięki temu powierzchnia jest w stanie w sposób indywidualny reagować na nacisk gwarantując najwyższy komfort snu. Dodajmy też, że materace sprężynowe Białystok należą do szczególnie trwałych. Oznacza to, że będą nam one służyć przez niewątpliwie długi czas, a w nocy nie będą przeszkadzać nam takie rzeczy, jak skrzypienie czy wbijające się w ciało elementy wkładu.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Białystok

Modele najwyższej jakości? Będą to bez wątpienia materace ortopedyczne Białystok. Znajdziemy tutaj między innymi modele, których wypełnienie zostało wyprofilowane w aż siedem stref twardości. Oznacza to, że każda partia ciała otrzymuje indywidualne podparcie, co przekłada się na regenerację. Drugą kwestią jest fakt, że stanowią one połączenie wyłącznie najwyższej jakości materiałów: jak różnego typu sprężyny czy też zaawansowane technologicznie pianki. Dzięki temu materace ortopedyczne Białystok stanowią gwarancję zdrowo przespanej nocy.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Białystok

Dlaczego właśnie warto jest wybrać poduszki do spania Białystok? Tego typu wyroby niosą ze sobą naprawdę wiele korzyści, dlatego warto jest postawić właśnie na nie. Tworzone są ze starannie opracowanych materiałów, które bezpośrednio przekładają się na komfort naszego wypoczynku. Poduszki Białystok bez wątpienia będą odpowiednio podpierać Twoją głowę i odcinek szyjny kręgosłupa.Jest to bardzo istotne, ponieważ minimalizuje to ryzyko wystąpienia dolegliwości bólowych, a nawet różnego rodzaju zwyrodnień czy innych tego typu kłopotów.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Białystok lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Podlaskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: