Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sokółka

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sokółka - Podlaskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sokółka

Materace Sokółka to sklep z najlepszymi wyrobami! Przekonaj się, że znajdziesz tam rozwiązanie w sam raz dla siebie! Przecież warto jest dbać o swoją dobrą kondycję zdrowotną, a do tego obowiązkowo musimy się właśnie wysypiać. Dostępne są naprawdę różnego rodzaju, nowoczesne produkty, które zapewnią Ci prawdziwy wypoczynek. Wymienić możemy tutaj między innymi starannie opracowane modele piankowe, które jednocześnie świetnie podtrzymują nasze ciało, lecz też sprawiają, że możemy się zrelaksować. Do tego też struktura ich wypełnienia zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni w naszych łóżkach! Liczne właściwości płyną też z wyboru materacy, które zostały wyposażone w starannie opracowaną sprężynę kieszeniową. Materace Sokółka dają Ci także szansę zadbać o Twoich najbliższych! Dostępne są między innymi modele, które dostosowane są do seniorów, lecz też nie brakuje wyrobów stworzonych z myślą o naszych najmłodszych! Materacyki dziecięce posiadają optymalną twardość, która dobrze przekłada się na rozwój!

Materace piankowe Sokółka

Poznaj bliżej starannie opracowane materace piankowe Sokółka! Czym odróżniają się one na tle innych? Przede wszystkim tym, że pianki to surowce, nad którymi cały czas trwają prace specjalistów. W związku z tym materace piankowe Sokółka są w stanie jednocześnie prawidłowo podpierać nasze ciało, lecz też przyjemnie je otulać i rozładowywać stres oraz nerwy. Bardzo istotną rolę pełnią również właściwości antyalergiczne. Struktura wypełnienia gwarantuje idealny przepływ powietrza. Do tego też zwróćmy uwagę na pokrowce, które dają nam możliwość prania w warunkach domowych.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Sokółka

Koniecznie zwróćmy uwagę na materace sprężynowe Sokółka. Dlaczego? Są to wyroby naprawdę trwałe, które będą nam odpowiednio służyć przez wiele lat! Związane jest to z tym, co znajdziemy w ich wnętrzu. Na myśli mamy tutaj między innymi starannie opracowaną sprężynę kieszeniową. Dzięki temu, że elementy wypełnienia nie dotykają się bezpośrednio ze sobą całość w sposób bardzo indywidualny reaguje na nacisk, który wywierany jest na powierzchnię łóżka. Materace sprężynowe Sokółka to strzał w dziesiątkę dla wszystkich par, lecz też seniorów czy osób, które muszą zmagać się z nadwagą.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Sokółka

Dlaczego materace ortopedyczne Sokółka w sam raz sprawdzą się dla Ciebie? Posiadają one naprawdę nowoczesne wnętrze. Możemy tutaj wymienić chociażby pianki - należą one do surowców, nad którymi cały czas trwają prace. Nie brakuje też najlepszych sprężyn, a mianowicie tych typu multipocket, gdzie elementy wkładu nie dotykają się bezpośrednio ze sobą. Materace ortopedyczne Sokółka nadadzą się też dla tych z nas, którzy muszą mierzyć się z nadwrażliwością na grzyby, pleśnie czy kurz. To wszystko przykładowo, dzięki zastosowaniu nowoczesnych pokrowców.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Sokółka

Jeśli zdarzyło Ci się wstawać jeszce bardzej zmęczonym, niż gdy wieczorem kładłeś się do łóżka przekonaj się, co oferuje Ci bogata kategoria, jaką są Poduszki do spania Sokółka. Niewielu wie, że wskazane produkty mają nie tylko sprawiać, że jest nam wygodnie, co jest oczywiście bardzo ważne, lecz też mają w prawidłowy sposób podpierać głowę, szyję oraz barki. Poduszki Sokółka to między innymi modele, które przybierają ergonomiczne kształty, przez co świetnie dopasowują się do krzywizn anatomicznych naszego ciała! Będzie to prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Sokółka lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Podlaskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: