Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Łomża

Materace, poduszki, kołdry, pościel Łomża - Podlaskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Łomża

Zdajesz sobie sprawę, że podłoże do snu jest jednym z podstawowych elementów zapewniających zdrowy i komfortowy sen, ale wciąż nie możesz znaleźć modelu idealnego dla siebie? Bardzo możliwe, że masz go na wyciągnięcie ręki - wystarczy, że sprawdzisz, jakie oferuje materace Łomża! Materace Łomża to produkty ponadprzeciętne. Nie sposób nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że jakość ich komponentów i staranność wykonania wyróżniają się na tle innych dostępnych na rynku produktów. Modele piankowe, sprężynowe i ortopedyczne znajdujące się w ofercie są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Są bowiem dostępne w wielu rozmiarach i twardościach, które można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Kolejnym etapem na drodze do komfortowego snu jest znalezienie odpowiednich akcesoriów sypialnianych, które również są dostępne w sklepie materace Łomża. Elementy te często są pomijane, natomiast absolutnie nie powinno tak być - to właśnie ergonomiczna poduszka, dobry stelaż, czy też otulająca kołdra może stać się przepustką do zdrowego i efektywnego snu.

Materace piankowe Łomża

Materace piankowe Łomża słyną ze swojej różnorodności. W ich wnętrzach można odnaleźć surowce w wielu różnych odsłonach: lateksowe, termoelastyczne, wysokoelastyczne, czy też poliuretanowe. To właśnie połączenie tych niesamowitych surowców sprawia, że materace piankowe Łomża mają tak wiele pozytywnych właściwości. Wbrew pozorom, są one niesamowicie trwałe, a ponadto antyalergiczne. Są również niesamowicie funkcjonalne - w sklepie znajduje się tak wiele różnych twardości i wypełnień, że każdy jest w stanie znaleźć tam coś dla siebie.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Łomża

Chyba każdy pamięta bonellowe podłoża do snu sprzed lat. Sprężyny, na bazie których zostały zbudowane, były bardzo podatne na odkształcenia, a w dodatku nieprzyjemnie wbijały się w ciało. Materace sprężynowe Łomża na szczęście mają niewiele wspólnego z opisanymi modelami. W ich wnętrzu znajdują się bowiem sprężyny kieszeniowe lub multipocket, które pracują całkowicie indywidualnie. Oznacza to, że uginają się jedynie w miejscu nacisku, zapewniając użytkownikowi wygodę i komfort użytkowania. Materace sprężynowe Łomża są doskonałym wyborem dla osób wymagających, którym zależy na podłożu do snu na lata.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Łomża

Materace ortopedyczne Łomża to produkty, które powstały z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Mowa tutaj o osobach, które potrzebują specjalistycznego podłoża do snu, jak i o tych, które cenią najwyższy komfort wypoczynku i oczekują od produktu szczególnych właściwości. Kto więc powinien zwrócić na nie szczególną uwagę? Przede wszystkim sportowcy, seniorzy i osoby cierpiące z powodu nawracających dolegliwości bólowych kręgosłupa. Materace ortopedyczne Łomża mogą również okazać się bardzo pomocne jako uzupełnienie trwającej rehabilitacji. Są to bowiem podłoża do snu, które minimalizują dolegliwości i zapewniają szybszą regenerację mięśni.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Łomża

Poduszka naturalna, antyalergiczna, piankowa? Którą wybrać? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna - wybór zależy bowiem w dużej mierze od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz produkt idealny dla siebie w sklepie poduszki Łomża - asortyment jest starannie wyselekcjonowany, dlatego wszyscy, nawet najbardziej wymagający użytkownicy są w stanie znaleźć wyrób perfekcyjny. Zostały zaprojektowane tak, by przez całą noc odpowiednio podtrzymywały kręgosłup i sprawiały, by ten pozostawał w bezpiecznej, lekko zakrzywionej pozycji. Nie czekaj - postaw swoje zdrowie i wygodę na pierwszym miejscu i wybierz poduszki do spania Łomża!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Łomża lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Podlaskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: