Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Suwałki

Materace, poduszki, kołdry, pościel Suwałki - Podlaskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Suwałki

O tym, jak ważny jest zdrowy i komfortowy sen mówi się coraz częściej. Eksperci stale zwracają uwagę na odpowiednią długość nocnego wypoczynku, która powinna mieścić się w przedziale od siedmiu do ośmiu godzin. Nie bez znaczenia pozostają codzienne nawyki, takie jak wietrzenie sypialni, regularne godziny nocnego wypoczynku, czy też aktywność fizyczna. Należy wspomnieć również o sposobie aranżacji sypialni - szalenie istotne jest dobrze dobrane podłoże do snu, ergonomiczna poduszka, otulająca kołdra i stelaż wspomagający wentylację wewnątrz wkładu. Wszystkie te elementy wyposażenia znajdziesz w sklepie materace Suwałki! Materace Suwałki to produkty najwyższej jakości, które powstawały pod czujnym okiem bardzo cenionych producentów. Komponenty użyte do ich wytworzenia pochodzą ze sprawdzonych źródeł i doskonale się uzupełniają, dzięki czemu podłoża do snu są trwałe i niesamowicie komfortowe. Wybierając sklep materace Suwałki z pewnością znajdziesz akcesoria sypialniane dopasowane do Twoich potrzeb i poznasz zupełnie nowy poziom komfortu.

Materace piankowe Suwałki

Materace piankowe Suwałki to produkty, które są coraz częściej doceniane przez miłośników zdrowego i wygodnego snu. W procesie ich produkcji wykorzystuje się bowiem tworzywa i technologie, których innowacyjność jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Czym więc wyróżniają się materace piankowe Suwałki? Przede wszystkim możliwością używania ich na stelażach z regulacją, ich lekkość, uniwersalność, funkcjonalność, antyalergiczność i odporność na odkształcenia.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Suwałki

Nie od dziś wiadomo, że to właśnie materace sprężynowe Suwałki są zdecydowanie najbardziej trwałymi i odpornymi na odkształcenia propozycjami. Wspomniane cechy nie wykluczają jednak tego, jak wygodne są to podłoża. Wynika to z faktu, iż sprężyny kieszeniowe umieszczone w ich wnętrzu działają niezależnie, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się doskonałym dopasowaniem podłoża do jego anatomicznej budowy ciała. Materace sprężynowe Suwałki posiadają również budowę strefową, dzięki której każda część ciała jest podpierana w sposób indywidualny, zależny od wywieranych przez nią nacisków.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Suwałki

W odniesieniu do podłoży do snu bardzo często słyszy się wyrażenie “właściwości prozdrowotne”. Nie sposób jednak mówić o nich, gdy te nie mają statusu wyrobu medycznego. Jest to wyróżnienie, które posiadają materace ortopedyczne Suwałki - są to więc produkty, których pozytywny wpływ na zdrowie został potwierdzony za pomocą licznych testów i badań przeprowadzonych przez specjalistów. Materace ortopedyczne Suwałki doskonale sprawdzają się w przypadku użytkowników wymagających - mowa tutaj o sportowcach, którym zależy na szybkiej i skutecznej regeneracji mięśni, a także o osobach obłożnie chorych, czy też o seniorach.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Suwałki

Dobra poduszka to taka, która odciąży górny odcinek kręgosłupa i sprawi, że każdej nocy będziesz w stanie zasnąć bez problemu. Czy masz taką w swojej sypialni? Jeśli nie, czym prędzej odwiedź sklep poduszki do spania Suwałki i sprawdź, jak wiele niesamowitych modeli masz do wyboru! Dzięki nim zapomnisz o nawracających dolegliwościach bólowych i złym samopoczuciu - objawach, które są ściśle związane z nieefektywnym snem. Poduszki Suwałki doskonale podpierają głowę i szyję użytkownika, a tym samym dbają o to, by użytkownik spędził całą noc w pozycji bezpiecznej dla zdrowia.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Suwałki lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Podlaskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: