Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kolno

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kolno - Podlaskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kolno

Jak wiadomo, zdrowy, spokojny i efektywny sen każdej nocy jest podstawą do dobrego samopoczucia w ciągu dnia. W związku z tym warto zainwestować w wysokiej jakości podłoże do wypoczynku, dlatego już dziś sprawdź, jakie oferuje materace Kolno! Chcąc kupić model, który będzie odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań, musisz podczas wyboru zwrócić uwagę na kilka podstawowych parametrów. Kluczowa jest przede wszystkim twardość powierzchni, dlatego materace Kolno występują w aż 4 różnych wariantach - H1, H2, H3 oraz H4. Najniższe stopnie polecane są dla użytkowników o standardowej wadze, śpiących w pojedynkę, natomiast te wyższe będą idealnym wyborem dla osób z nadwagą lub par. Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest również dobór rodzaju wypełnienia - aktualnie na rynku dostępne są modele piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Mając zatem na uwadze to, jakie oferuje materace Kolno, dobrze jest skupić się również na innym aspekcie, który także oddziałuje na jakość naszego wypoczynku. Mowa tutaj o akcesoriach sypialnianych, takich jak ergonomiczna poduszka, kołdra zapewniająca optymalny komfort termiczny czy miła w dotyku pościel, podnosząca dodatkowo poziom wygody.

Materace piankowe Kolno

Szukasz podłoża do spania, które pomoże zrelaksować się po ciężkim dniu oraz umożliwi efektywną regenerację całego organizmu? Na uwagę zasługują między innymi materace piankowe Kolno, których elastyczna powierzchnia doskonale dopasowuje się do całego ciała użytkownika, zapewniając mu niebywały komfort wypoczynku, przy jednoczesnym uczuciu otulenia. Na rynku można znaleźć produkty zbudowane na bazie pianki termoelastycznej, wysokoelastycznej lub lateksowej. Każda z nich wyróżnia się nieco innymi właściwościami, dlatego też sprawdzając, jakie oferuje materace piankowe Kolno, dobrze jest dokładnie sprawdzić specyfikację wybranego modelu.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Kolno

Materace sprężynowe Kolno to doskonała opcja dla wszystkich tych, którym zależy na doskonałej elastyczności punktowej. Tego typu produkty w swoim wnętrzu posiadają zazwyczaj wkład zbudowany na bazie sprężyn kieszeniowych lub multipocket, dlatego też ich powierzchnia ugina się wyłącznie w miejscu wywieranego nacisku. Dzięki temu podczas zmian pozycji nie powstaje tzw. efekt fali, co jest w szczególności przydatne, jeśli śpimy ze swoim partnerem. Materace sprężynowe Kolno to również dobra opcja dla osób borykających się z bólami lub różnego rodzaju schorzeniami kręgosłupa.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Kolno

Osoby po wypadku, mające problemy z kręgosłupem lub muszące spędzać większość czasu w łóżku powinny zwrócić szczególną uwagę na materace ortopedyczne Kolno. Są to wysokiej jakości produkty, pozwalające nie tylko na efektywną regenerację mięśni, ale również ich powierzchnia nie wywiera zbędnego nacisku na ciało użytkownika, co zapobiega drętwieniu kończyn oraz ułatwia swobodny przepływ krwi. Materace ortopedyczne Kolno będą również doskonałą opcją dla użytkowników chcących zapobiegać powstawaniu lub pogłębianiu się wad postawy.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Kolno

Poduszki do spania Kolno to coś, co każdy powinien mieć w swojej sypialni! Dzięki tego typu produktom możemy zapewnić sobie idealne podparcie dla głowy i szyi, pozwalając jednocześnie na prawidłowe ułożenie odcinka szyjnego kręgosłupa przez całą noc. Pomoże to przede wszystkim w zniwelowaniu dolegliwości bólowych powstałych w wyniku spędzania dużej ilości czasu przed komputerem czy w pozycji siedzącej. Sprawdzając, jakie oferuje poduszki Kolno, możemy znaleźć modele z wypełnieniem piankowym, syntetycznym lub naturalnym. To właśnie od rodzaju zastosowanego wkładu zależą indywidualne właściwości produktu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Kolno lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Podlaskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: