Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dębica

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dębica - Podkarpackie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Dębica

W mediach społecznościowych, gazetach i telewizji roi się od reklam i artykułów zachęcających do tego, by rozpocząć zdrowy styl życia. To bardzo pozytywna tendencja - zdrowe odżywianie i regularna aktywność fizyczna to działania, które mogą zminimalizować ryzyko wystąpienia różnego rodzaju chorób i schorzeń w przyszłości. Wciąż jednak mówi się zbyt mało o tym, jak ważny jest zdrowy i efektywny sen. Tymczasem to właśnie nocny wypoczynek jest tym, od czego warto rozpocząć swoją przemianę - siedmio- lub ośmiogodzinny sen naprawdę potrafi zdziałać cuda, pod warunkiem, że odbywa się w odpowiednich warunkach. Jeśli Ci na tym zależy, zapoznaj się z ofertą sklepu materace Dębica! Twoja sypialnia jest minimalistyczna, czy pełna przepychu? Bez względu na udzieloną odpowiedź, w jej centralnym miejscu z pewnością znajduje się łóżko. Wybierając sklep materace Dębica masz ułatwione zadanie, jeśli chodzi o dobór podłoża do snu i akcesoriów sypialnianych - elementów, które mają ogromny wpływ na jakość nocnego wypoczynku. Piankowy lub sprężynowy materac, wysokiej jakości stelaż, ergonomiczna poduszka i otulająca kołdra to zestaw idealny dla każdego, komu zależy na zdrowym i efektywnym śnie. Nie czekaj - wybierz materace Dębica i ciesz się cudownym samopoczuciem o poranku.

Materace piankowe Dębica

Łączenie ze sobą pianek termoelastycznych, wysokoelastycznych i lateksowych to trend, który jest szczególnie widoczny na przykładzie takich produktów, jak materace piankowe Dębica. To właśnie dzięki różnego rodzaju komponentom doskonałej jakości podłoża do snu tego rodzaju znajdują się tak wysoko na liście bestsellerów. Materace piankowe Dębica są w stanie reagować na temperaturę ciała i naciski, a jednocześnie dawać poczucie utwardzenia dzięki piance lateksowej. To tylko jeden z licznych przykładów cech, jakie można uzyskać dzięki wykorzystywaniu różnych materiałów.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Dębica

Materace sprężynowe Dębica to prawdziwa klasyka gatunku w unowocześnionej wersji. Ruchome elementy pełnią funkcję swego rodzaju bazy w podłożu do snu już od wielu lat, natomiast dopiero od niedawna występują w wersji kieszeniowej lub multipocket. Wykorzystanie komponentów o mniejszej średnicy sprawiło, że ich zagęszczenie jest zdecydowanie większe, a podłoże zyskuje na elastyczności punktowej. Materace sprężynowe Dębica to produkty na lata - ich ponadprzeciętna odporność na odkształcenia sprawa, że produkt nie traci swoich właściwości pomimo codziennej eksploatacji.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Dębica

Każdego dnia dbasz o to, by dolegliwości i schorzenia kręgosłupa, które Cię dotyczą nie pogłębiały się, a mimo to każdego dnia odczuwasz ich objawy? Powodem może być nieumiejętnie dobrane podłoże do snu. W takiej sytuacji warto zwrócić uwagę na materace ortopedyczne Dębica - starannie wyselekcjonowane modele, które uzyskały liczne wyróżnienia i certyfikaty. Posiadają wiele właściwości prozdrowotnych, a więc sprawdzają się idealnie u osób obłożnie chorych i seniorów, a także tych, którym zależy na profilaktyce. Materace ortopedyczne Dębica to inwestycja na długie lata.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Dębica

Aby odpoczynek był w pełni efektywny, zdrowy i komfortowy, należy zadbać nie tylko o dobór odpowiedniego podłoża do snu, ale również akcesoriów sypialnianych. Poduszki Dębica są idealnym wyborem dla każdego, komu zależy na stworzeniu środowiska do snu, które w 100% odpowiada jego potrzebom. Wybór produktów tego typu jest na tyle szeroki, że każdy użytkownik, bez względu na swoje wymagania i preferencje, jest w stanie znaleźć coś idealnego dla siebie. Poduszki do spania Dębica to propozycje ergonomiczne, w pełni bezpieczne dla zdrowia i dopracowane w każdym calu. Są więc w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Dębica lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Podkarpackiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: