Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Mielec

Materace, poduszki, kołdry, pościel Mielec - Podkarpackie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Mielec

Niektóre osoby twierdzą, że sen nie przynosi żadnych korzyści i jest jedynie stratą cennego czasu, który można wykorzystać na inne, zdecydowanie bardziej produktywne działania. To nieprawda - nocny wypoczynek to okazja do tego, by w organizmie zaszło wiele pożytecznych procesów biologicznych. To właśnie wtedy mózg organizuje i zapisuje potrzebne informacje, a mięśnie i stawy regenerują się. Dzięki tym kilku godzinom w ciągu doby organizm jest w stanie funkcjonować prawidłowo. Co zatem zrobić, gdy ma się problemy z zasypianiem lub gdy poranki bardzo często wiążą się z uporczywym bólem kręgosłupa? Najlepiej odwiedzić sklep materace Mielec i wybrać nowe podłoże do snu dopasowane do swoich potrzeb i preferencji. Materace Mielec to starannie wyselekcjonowane produkty, które powstały w oparciu o najnowsze technologie i innowacyjne materiały. Właśnie dzięki nim mogą poszczycić się wieloma pozytywnymi właściwościami. Bez względu na to, czy wybierzesz model piankowy, sprężynowy, czy też ortopedyczny, z pewnością będzie to dobra inwestycja na lata. W sklepie materace Mielec znajdują się również akcesoria sypialniane. Są to elementy wyposażenia, które często są bagatelizowane. Niesłusznie - często to właśnie ergonomiczna poduszka lub dobrej jakości stelaż jest przysłowiową “kropką nad i” na drodze do zdrowego i efektywnego snu.

Materace piankowe Mielec

Chcesz wybrać dobrze, a jednocześnie nie przepłacać? Zależy Ci na potwierdzonych właściwościach antyalergicznych? A może marzysz o podłożu do snu, na którym poczujesz się jak na miękkiej chmurce? W każdym przypadku idealnym rozwiązaniem będą materace piankowe Mielec. Są to produkty, których pozytywne właściwości można wymieniać godzinami. Najważniejsze z nich to jednak wyjątkowa elastyczność, która sprawia, że podłoże doskonale dopasowuje się do kształtu ciała i pozycji snu. Materace piankowe Mielec są ponadto produktami, które mogą być stosowane na stelażach z regulacją.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Mielec

Długi okres użytkowania to parametr, który dla wielu użytkowników okazuje się kluczowy. Jak wiadomo, nikt nie lubi wydawać pieniędzy na rzeczy, które za kilka lat nie będą nadawały się do użytku. Mądrą decyzją będzie więc zapoznanie się z tym, jakie materace sprężynowe Mielec są do wyboru. Nowoczesne modele są zbudowane na bazie sprężyn kieszeniowych, które są rozmieszczone w pojedynczych, materiałowych kieszonkach. Taka baza sprawia, że materace sprężynowe Mielec są niezwykle elastyczne punktowo i odporne na powstawanie wszelkiego rodzaju odkształceń.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Mielec

Jeśli cierpisz z powodu nawracających, uporczywych dolegliwości bólowych w obrębie kręgosłupa, dowiedz się, jakie oferuje materace ortopedyczne Mielec. Są to wyroby, które powstały właśnie z myślą o Tobie. Doskonale sprawdzą się również w sypialniach u osób, które jeszcze nie mają tego typu problemów, ale zależy im na skutecznej profilaktyce. Materace ortopedyczne Mielec charakteryzują się wieloma właściwościami prozdrowotnymi, które zostały potwierdzone przez światowej sławy ekspertów. Są więc podłożami w pełni bezpiecznymi i ergonomicznymi.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Mielec

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś, co ma wpływ na to, czy sen jest zdrowy i komfortowy? Większość osób prawdopodobnie odpowie, że odpowiednio dobrane podłoże do snu oraz dobre nawyki. Jest to poprawna odpowiedź, ale niewystarczająca. Do listy należy dopisać również poduszki do spania Mielec - są to produkty, w których zakochasz się od pierwszego użycia. Ich jakość wykonania i ilość pozytywnych właściwości zachwyca nawet najbardziej wymagających użytkowników. Co ważne, poduszki Mielec są dostępne w wielu różnych odsłonach, dlatego nie trzeba się martwić o to, czy w ofercie będzie model odpowiadający Twoim potrzebom.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Mielec lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Podkarpackiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: