Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Jarosław

Materace, poduszki, kołdry, pościel Jarosław - Podkarpackie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Jarosław

Według statystyk przesypiamy aż ⅓ swojego życia. Właśnie dlatego warto, abyśmy czas ten spędzali w warunkach komfortowych, które zapewniają nam zdrowy i spokojny wypoczynek. Z pomocą przychodzą tutaj materace Jarosław. Coraz więcej z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny jest prawidłowy sen, dzięki czemu dokonuje zakupu właściwego podłoża do spania. Jednak, na co należy zwrócić uwagę przy wyborze? W pierwszej kolejności na osobiste preferencje oraz potrzeby, ale nie zapominamy o innych czynnikach. Zalicza się do nich waga, wiek czy stan zdrowia. Za pomocą tych informacji wiemy, jakie materace Jarosław należy wybrać z uwagi na posiadane przez nie cechy oraz właściwości. W celu gwarancji większego komfortu oraz wygody warto wypróbować ergonomiczne poduszki oraz miękkie prześcieradła. Zdrowy sen pozwala nam prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia oraz ma wpływ na stan naszego zdrowia czy też samopoczucie. To właśnie dlatego już teraz warto sprawdzić, jakie oferuje materace Jarosław w sklepach stacjonarnych lub internetowych i wypróbować je już dziś.

Materace piankowe Jarosław

Wypoczynek w odpowiednich warunkach? Jest to możliwe dzięki zainwestowaniu w materace piankowe Jarosław! Mają one innowacyjny wkład, który składa się z różnego rodzaju pianki. Każda z nich wyróżnia się innymi cechami, przez co możemy w doskonały sposób dopasować model do swoich osobistych preferencji oraz potrzeb. Ale to nie wszystko, gdyż materace piankowe Jarosław charakteryzują się niewiarygodną miękkością oraz przyjemnym wrażeniem otulenia. Nie czekajmy i wypróbujmy je już teraz!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Jarosław

Doskonałą propozycją dla wielu z nas mogą być materace sprężynowe Jarosław. Ich budowa bazuje na nowoczesnych sprężynach, które wyraźnie różnią się od tych stosowanych jeszcze całkiem nie tak dawno. Wszystko dzięki temu, że w większości modeli są one osadzane w indywidualnych kieszonkach. W ten sposób materac może pracować tylko w miejscu nacisku, zapewniając tym samym redukcję drgań oraz wysoką elastyczność punktową. Materace sprężynowe Jarosław są doskonałym rozwiązaniem dla par oraz wielu innych osób.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Jarosław

Współcześnie coraz więcej osób młodych zmaga się z bólami, czy też schorzeniami kręgosłupa. Fakt ten wynika głównie ze stylu życia, jednak nie zawsze. Z uwagi na to, wielu z nas zastanawia się, jak w prawidłowy sposób zacząć dbać o kręgosłup nie tylko w ciągu dnia, ale także w nocy. Pomóc w tym mogą materace ortopedyczne Jarosław, które w dużej mierze odznaczają się wysoką elastycznością punktową oraz siedmioma strefami twardości. W ten sposób są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała. Z uwagi na to już dziś warto sprawdzić, jakie oferuje materace ortopedyczne Jarosław!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Jarosław

Nie wiesz, jak zwiększyć jakość i efektywność swojego wypoczynku? Postaw na poduszki do spania Jarosław! Są tounikalneroukty yrózniaące się swoja budową oraz właściwościami. Na rynku dostępne są z uwagi na rodzaj wypełnienia, wielkość, wysokość i twardość. A dlaczego warto zainwestować w poduszki Jarosław? Przede wszystkim są one w stanie w prawidłowy sposób wspierać kręgosłup w odcinku szyjnym oraz stabilizować głowę i bark. Co więcej, oznacza to, że są w stanie znacząco odciążyć mięśnie, gwarantując im najlepszą regenerację w czasie snu. Zatem nie czekaj i już dziś zdecydujmy się na wysokiej jakości produkty do spania!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Jarosław lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Podkarpackiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: