Dlaczego SleepMed?

Materace Nisko

Materace Nisko - Podkarpackie

Materace Nisko

Codziennie rano budzisz się z bólem kręgosłupa, a Twój materac przestał być wygodny? Sprawdź jakie materace Nisko posiada w swojej ofercie i zmień jakość wypoczynku już po pierwszej przespanej nocy! Na co warto zwrócić uwagę, kupując nowy materac? Ważnych jest kilka kwestii. Po pierwsze rodzaj wypełnienia. Na rynku są dostępne modele piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe, które są połączeniem sprężyn i pianek. Drugą kwestią jest jego twardość. Tutaj warto znać wagę użytkownika oraz jego indywidualne preferencje. Nie bez znaczenia jest również rozmiar materaca. Minimalna szerokość dla jednej osoby wynosi około 70-90 cm. Kolejnym ważnym aspektem jest jakość wykonania produktów. Materac powinien być zbudowany z nowoczesnych komponentów oraz posiadać wieloletnie gwarancje. Dodatkowym atutem jest pralny pokrowiec, który pozwoli zachować odpowiedni poziom higieny. Daję Ci to pewność, że wybrany produkt będzie służył wiele lat. Materace Nisko oferuje w tak wielu wariantach, że możesz być pewien, że znajdziesz model dopasowany do swoich potrzeb. Wiedząc już jakie materace Nisko ma w ofercie, nie możesz zapomnieć o zakupie pozostałych elementów wyposażenia sypialni, takich jak odpowiednia poduszka, otulają, kołdra czy stelaż. Zmień już dzisiaj komfort odpoczynku!

Materace piankowe Nisko

Zastanawiasz się jaki materac najlepiej sprawdzi się w Twojej sypialni? Jednymi z najczęściej wybieranych są te z wypełnieniem piankowym. Materace piankowe Nisko proponuje w wielu wariantach, jeśli chodzi o rozmiar, jak i rodzaj użytej do produkcji pianki. Na szczególną uwagę zasługują te z termoelastycznej pianki VISCO, pianki wysokoelastycznej HR oraz lateksowej. Produkty tego typu za sprawą wielu różnorodnych właściwości sprawdzą się w sypialni zarówno dzieci, młodzieży, jak i seniorów czy osób z alergiami. Pamiętaj, że inwestycja w dobry materac do spania to inwestycja w Twoje zdrowie, dlatego nie czekaj i sprawdź, które materace piankowe Nisko oferuje swoim klientom.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Nisko

Po ciężkim dniu każdy z nas zasługuje na komfortowy odpoczynek, dlatego dowiedz się jakie materace sprężynowe Nisko posiada w swoich salonach. Decydując się na model sprężynowy do wyboru mamy materace ze sprężynami kieszeniowymi oraz multipocket. Ich budowa opiera się na tym, że każda sprężyna została umieszczona w osobnej kieszeniowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewniają elastyczność punktową, która oznacza, że materac ugina się tylko w miejscu nacisku. Ponadto modele sprężynowe doskonale niwelują wszelkie drgania, jakie pojawią się na powierzchni materaca oraz zapewniają bardzo stabilne podparcie kręgosłupa na całej jego linii. Produkty tego typu są bardzo dobrym rozwiązaniem dla par oraz osób cięższych. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace sprężynowe Nisko!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Nisko

W dzisiejszych czasach kręgosłup coraz częściej jest narażony na różnego rodzaju dolegliwości chorobowe oraz schorzenia. Dlatego osobom chorującym zaleca się materace o statusie wyrobu medycznego. Dowiedz się jakie materace ortopedyczne Nisko może Ci zaproponować. Produkty te zostały zbudowane, wykorzystując najnowszą technologię. Posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i atesty, które gwarantują, że będą one odpowiednie zarówno dla osób o podwyższonych wymaganiach, jak i tych schorowanych czy będących w trakcie rekonwalescencji. Nie zwlekaj dłużej i zmień już teraz jakość Twojego odpoczynku. Zobacz, które materace ortopedyczne Nisko posiada w swoim asortymencie.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Nisko

Aranżując swoją sypialnię, oprócz materaca powinniśmy zwrócić także uwagę na poduszkę. Zobacz jakie poduszki do spania Nisko ma dostępne w swoich salonach i popraw komfort swojego snu. Na rynku dostępnych jest wiele modeli z różnorodnym wypełnieniem, jednak na szczególną uwagę zasługują te z pianką termoelastyczną. Pianka ta, dzięki swoim innowacyjnym właściwościom pod wpływem temperatury ciała dostosowuje się każdorazowo do kształtu głowy i szyi. Dlatego zapewni wygodę i bezpieczeństwo każdej nocy. Zadbaj o swój sen i sprawdź jakie poduszki do spania Nisko ma w ofercie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej