Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sędziszów Małopolski

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sędziszów Małopolski - Podkarpackie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Sędziszów Małopolski

W obecnych czasach mamy coraz więcej różnych problemów na głowie. Mówimy tutaj zarówno o tych osobistych, jak i związanych z życiem zawodowym, przez co zaczynamy się źle czuć i nie wysypiamy się. Jednak istnieje wiele sposobów, dzięki którym możemy zwiększyć nie tylko jakość, ale także efektywność i komfort wypoczynku, a należą do nich materace Sędziszów Małopolski! Jak się okazuje, wybór prawidłowego podłoża do spania ma duży wpływ na jakość oraz długość wypoczynku. Właśnie dlatego musimy pamiętać, aby dopasować je w możliwie jak najlepszy sposób. Obejmuje to przede wszystkim uwzględnienie osobistych preferencji, które dotyczą twardości czy rodzaju zastosowanego wewnątrz wkładu, a także czynników, takich jak waga, wiek czy stan zdrowia. Materace Sędziszów Małopolski dostępne są, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych, dzięki czemu w każdej chwili możemy dowiedzieć się więcej o nich. Decydując się na materace Sędziszów Małopolski, warto wziąć pod uwagę inne czynniki zwiększające komfort naszego wypoczynku, między innymi ergonomiczne poduszki czy antyalergiczne kołdry.

Materace piankowe Sędziszów Małopolski

Duża część z nas szuka komfortowego, miękkiego i przyjemnie otulającego ciało podłoża do spania, który zapewnia najlepsze wsparcie dla pleców. Doskonałą propozycją są materace piankowe Sędziszów Małopolski, które składają się z innowacyjnej pianki. To właśnie dzięki niej możliwe jest odpowiednie dostosowanie się do kształtu ciała, a także gwarantuje antyalergiczne warunki. Tego rodzaju modele wyposażone są w pokrowiec z możliwością zdjęcia, co zwiększa higienę i komfort wypoczynku. Materace piankowe Sędziszów Małopolski to świetny wybór dla każdego - niezależnie od wieku!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Sędziszów Małopolski

Duży poziom komfortu podczas snu zapewnić mogą wysokiej jakości materace sprężynowe Sędziszów Małopolski. Znacząca większość modeli została wyposażona w nowoczesne sprężyny multipocket, które umożliwiają optymalne dostosowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Ich ogromną zaletą jest redukcja drgań wywoływanych zmianą pozycji w czasie snu, co doceni każda z par. Materace sprężynowe Sędziszów Małopolski są dostępne również z pokrowcem posiadającym zamek, umożliwiającym ściągnięcie i wypranie go, zachowując przy tym najwyższy poziom higieny wypoczynku.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Sędziszów Małopolski

Pragniesz zadbać o swój kręgosłup, ale nie wiesz, w jaki sposób? Wybierz materace ortopedyczne Sędziszów Małopolski, które w doskonały sposób oddziałują na jakość snu, a także odczuwalny komfort i prawidłowe wsparcie pleców. Jest to możliwe dzięki unikalnemu wypełnieniu oraz budowie, za której sprawą dopasowują się do anatomicznych kształtów ciała. W ten sposób materace ortopedyczne Sędziszów Małopolski wyraźnie redukują dolegliwości bólowe wynikające ze schorzeń kręgosłupa, a także minimalizują ryzyko ich pogłębiania.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Sędziszów Małopolski

Poduszki do spania Sędziszów Małopolski gwarantują prawidłowe wsparcie dla kręgosłupa w odcinku szyjnym, tym samym umożliwiając zachowanie fizjologicznej pozycji w czasie snu. Co więcej, stabilizują głowę oraz barki, gwarantując odciążenie mięśni i ich właściwą regenerację. Jednak, aby poduszki Sędziszów Małopolski mogły spełniać swoją funkcję, warto dopasować je do osobistych preferencji oraz potrzeb użytkownika. Uwzględnia się tutaj przede wszystkim wysokość, twardość oraz wielkość danego modelu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Sędziszów Małopolski lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Podkarpackiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: