Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Krosno

Materace, poduszki, kołdry, pościel Krosno - Podkarpackie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Krosno

Wybór podłoża do snu to niemałe wyzwanie. Jest to bowiem element wyposażenia sypialni, który powinien odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom i - jeśli śpisz z partnerem lub partnerką - był swego rodzaju kompromisem pomiędzy waszymi preferencjami. Aby dokonać dobrego wyboru, warto odwiedzić sklep materace Krosno, który ma swoją stacjonarną siedzibę i prowadzi sprzedaż internetową. W ofercie znajduje się masa wysokiej jakości produktów, spośród których można wybrać model idealny. Materace Krosno to produkty, które pozwolą na pełną regenerację ciała i umysłu. Oczywiście jest to możliwe jedynie pod warunkiem, że osoba śpiąca dba o inne aspekty, a mianowicie o regularne wietrzenie sypialni, uprawianie aktywności fizycznej i w miarę możliwości stały harmonogram snu. Co ważne, asortyment sklepu nie ogranicza się jedynie do jednego rodzaju podłoży - osoby zainteresowane zakupem mają do wyboru propozycje piankowe, sprężynowe, a nawet ortopedyczne. Bez obaw znajdą więc produkt, który spełnia ich oczekiwania. Wiedząc już, jakie oferuje materace Krosno, możesz pochylić się nad równie ważnym aspektem, a mianowicie nad doborem akcesoriów sypialnianych. Ergonomiczna poduszka, wysokiej jakości stelaż i kołdra dopasowana do aktualnej pory roku to elementy, dzięki którym osiągniesz pełnię szczęścia.

Materace piankowe Krosno

Materace piankowe Krosno, jak sama nazwa wskazuje, zostały zbudowane na bazie najnowocześniejszych komponentów dostępnych na rynku. Pianki termoelastyczne, wysokoelastyczne i lateksowe stale zaskakują swoimi pozytywnymi cechami i udowadniają, że wiele właściwości pozostaje nieodkrytych! Wyjątkowa gęstość i elastyczność to tylko kropla w morzu zalet, jakie można przypisać do tak niesamowitych produktów, jakimi są materace piankowe Krosno. Ich niezaprzeczalnym atutem jest również fakt, iż zapewniają bardzo dużą higienę użytkowania dzięki swojej otwartokomórkowej strukturze.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Krosno

Nowoczesne technologie i innowacyjne komponenty pozwoliły na stworzenie podłoży do snu, których jakość zaskakuje na każdym kroku. Materace sprężynowe Krosno to produkty nie tylko trwałe i odporne na odkształcenia, ale również niesamowicie wygodne. Produkty te charakteryzują się ponadprzeciętną elastycznością punktową i sprężystością, która sprawia, że są idealnym wyborem dla par, seniorów i sportowców. Materace sprężynowe Krosno z powodzeniem wspierają procesy regeneracyjne zachodzące w organizmie podczas snu, a w efekcie prowadzą do tego, że ból o poranku nie występuje.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Krosno

Zależy Ci na tym, by przez całą dobę dbać o zapobieganie powstawaniu i pogłębianiu schorzeń kręgosłupa? Wybierz materace ortopedyczne Krosno, które powstały właśnie z myślą o tym! Zapewniają stabilne podparcie każdej części ciała i bezbłędnie dopasowują się do przyjętej pozycji snu. Ponadto, materace ortopedyczne Krosno są dostępne w różnych wersjach wypełnienia i twardości, dzięki czemu są idealnym wyborem dla każdego komu zależy na zdrowym i komfortowym śnie, bez względu na jego wagę, czy wzrost.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Krosno

Poduszka jest elementem wyposażenia, którego wiele osób nie bierze na poważnie. Wynika to z powszechnie panującego przekonania, jakoby akcesoria sypialniane nie miały wpływu na komfort i bezpieczeństwo użytkownika. W rzeczywistości jest jednak zdecydowanie inaczej. Testując poduszki Krosno możesz przekonać się, jak ogromną zmianę da się odczuć, gdy w sypialni pojawi się produkt dobrej jakości. Poduszki do spania Krosno zostały wyprodukowane z surowców starannie wyselekcjonowanych, które reagują na naciski wywierane przez użytkownika, a w efekcie zapewniają ponadprzeciętny komfort.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Krosno lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Podkarpackiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: