Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Stalowa Wola

Materace, poduszki, kołdry, pościel Stalowa Wola - Podkarpackie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Stalowa Wola

Sen jest potrzebą biologiczną, na którą poświęca się średnio ⅓ swojego życia. Nie sposób nie zgodzić się więc ze stwierdzeniem, że warto dołożyć wszelkich starań, by był to czas spędzony możliwie jak najlepiej. Jest on bowiem bardzo potrzebny do tego, by mózg odpoczął i był gotowy na cały następny dzień, a ciało mogło się zregenerować. Jeśli chcesz, by podłoże do snu znajdujące się w Twojej sypialni jak najbardziej wspierało powyższe procesy, wybierz materace Stalowa Wola. Materace Stalowa Wola to produkty, których proces produkcji jest dopracowany w każdym calu. Producenci zadbali o to, by każdy wyrób charakteryzował się wysoką jakością i ponadprzeciętną odpornością na odkształcenia. W asortymencie sklepu znajdują się bardzo różnorodne modele - można tam kupić materace piankowe, sprężynowe, a nawet ortopedyczne. Co ważne, możesz go odwiedzić zarówno stacjonarnie, jak i online - to o Ciebie zależy, jaki rodzaj zakupów preferujesz! Wiedząc już, jakie oferuje materace Stalowa Wola, możesz skupić się na kolejnym szalenie istotnym aspekcie, a mianowicie na wyborze akcesoriów sypialnianych. Często to właśnie ergonomiczna i antyalergiczna poduszka, czy też otulająca kołdra jest elementem, który zapewnia w pełni zdrowy i efektywny sen.

Materace piankowe Stalowa Wola

Jeszcze do niedawna można było usłyszeć wiele opinii, że podłoża zbudowane z pianek są niewarte uwagi, ponieważ nie są trwałe i stosunkowo szybko się odkształcają. Postęp technologii i odkrycie jeszcze bardziej nowoczesnych komponentów sprawił, że propozycje dostępne dziś (takie, jak materace piankowe Stalowa Wola) posiadają same pozytywne właściwości. Można śmiało powiedzieć, że ich żywotność jest tak samo długa, jak w przypadku podłoży sprężynowych. Ponadto, materace piankowe Stalowa Wola są bardzo wygodne, ponieważ doskonale dopasowują się do kształtu ciała i pozycji snu wybranej przez użytkownika.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Stalowa Wola

Nie da się ukryć, że sprężyny to istna klasyka gatunku. Sprawdzają się jako wypełnienie podłoży do snu już od naprawdę wielu lat. Warto mieć jednak na uwadze, że w ostatnim czasie przeszły niemałą transformację. Nowoczesne modele, takie jak materace sprężynowe Stalowa Wola, są wypełnione sprężynami kieszeniowymi lub multipocket, a nie swoimi bonellowymi poprzednikami. Są to ruchome elementy o niewielkiej średnicy i dużym zagęszczeniu, które pracują w pełni indywidualnie, a tym samym sprawiają, że materace sprężynowe Stalowa Wola są niezwykle elastyczne punktowo i odporne na odkształcenia.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Stalowa Wola

Wieczory to czas, który chciałoby się poświęcić na pełen relaks. Niestety, jest to niemożliwe, gdy podłoże do snu znajdujące się w sypialni nie pomaga w minimalizowaniu uporczywych dolegliwości bólowych w obrębie kręgosłupa. Jeśli ten opis jest Ci bliski, sprawdź, jakie materace ortopedyczne Stalowa Wola masz na wyciągnięcie ręki. Wyroby te zostały zbudowane tak, by użytkownik mógł budzić się w pełni wypoczęty, bez uczucia sztywności. Materace ortopedyczne Stalowa Wola powstały w oparciu o nowoczesne technologie i najnowsze komponenty, dzięki czemu pozwalają na błogi wypoczynek.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Stalowa Wola

Podobnie jak w przypadku materacy i innych przedmiotów codziennego użytku, nie ma jednej, uniwersalnej poduszki, która sprawdzi się doskonale w każdej sypialni. Każdy użytkownik jest zbudowany inaczej i ma nieco inne preferencje, dlatego warto sprawdzić, jakie poduszki Stalowa Wola ma się do wyboru i wybrać model, który wydaje się być najbardziej odpowiedni. Parametrami, które trzeba brać pod uwagę jest rozstaw barków, potrzeby i zalecenia specjalistów. W sklepie poduszki Stalowa Wola z pewnością znajdziesz coś idealnego dla siebie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Stalowa Wola lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Podkarpackiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: