Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Głowno

Materace, poduszki, kołdry, pościel Głowno - Łódzkie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Głowno

Jakość oraz efektywność naszego wypoczynku znacząco przekłada się na sposób funkcjonowania w ciągu dnia. Wpływa również na samopoczucie, poziom energii czy koncentrację, z uwagi na co warto zadbać o warunki, w jakich się odpoczywa. Najprostszym, a zarazem najlepszym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w materace Głowno. Dlaczego? Przede wszystkim produkty te zostały stworzone specjalnie w celu poprawy jakości wypoczynku. Ich budowa oraz właściwości umożliwiają odpowiednie dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, dzięki czemu wspierają w prawidłowy sposób kręgosłup. Jednak to nie wszystko. Materace Głowno gwarantują również antyalergiczne oraz higieniczne warunki do spania, które zapewnia wysokiej jakości pokrowiec z możliwością ściągnięcia i wyprania. Warto również wiedzieć, że decydując się na materace Głowno, powinniśmy pod uwagę wziąć osobiste czynniki oraz preferencje. Inną kwestią jest zainwestowanie w poduszki do spania czy antyalergiczne kołdry, które także są w stanie w pozytywny sposób wpłynąć na komfort oraz efektywność snu

Materace piankowe Głowno

Każdy z nas chce wyspać się w komfortowych warunkach. Zapewnić je mogą jedynie materace piankowe Głowno, które są produktami specjalnie przeznaczonymi do spania. W przeciwieństwie do kanapy czy sofy są w stanie odpowiednio dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. Wszystko z uwagi na budowę oraz innowacyjne właściwości, które wynikają z zastosowania pianki. Można podzielić ją na kilka rodzajów, w tym termoelastyczną czy lateksową. Co więcej, materace piankowe Głowno gwarantują przyjemne wrażenie otulenia.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Głowno

Wielu z nas docenia niezwykle sprężyste podłoże do spania. Zapewnić je mogą, chociażby materace sprężynowe Głowno, które w znacznym stopniu różnią się od tych znanych nam jeszcze kilkanaście lat temu. Wszystko za sprawą zastosowania wewnątrz innowacyjnych sprężyn kieszeniowych, czyli takich, które zostały osadzone w osobnych kieszonkach materiałowych. Umożliwiają samodzielną pracę podłoża, a przez to redukują drgania wywoływane poprzez zmianę pozycji oraz gwarantują wysoką elastyczność punktową. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace sprężynowe Głowno.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Głowno

Chcesz zadbać o swój kręgosłup, ale nie wiesz, w jaki sposób? Postaw na materace ortopedyczne Głowno! Są to specjalistyczne produkty, które posiadają status wyrobu medycznego, dzięki czemu mogą być używane przez osoby zmagające się ze schorzeniami kręgosłupa oraz chcącymi w profilaktyczny sposób o niego zadbać. Jest to możliwe z uwagi na fakt, iż ich budowa oraz wypełnienie umożliwiają prawidłowe wsparcie dla pleców. Co więcej, materace ortopedyczne Głowno są w stanie zminimalizować dolegliwości bólowe. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, które modele są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz internetowych!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Głowno

Chcąc zapewnić sobie najwyższej jakości wypoczynek, pamiętajmy, aby wyposażyć swoje łóżko nie tylko w odpowiednie materace do spania, ale również i poduszki Głowno. Dlaczego? Tego typu produkty odpowiadają przede wszystkim za prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym. Co więcej, poprzez idealne dopasowanie się do anatomicznych kształtów głowy i barków, są w stanie zapobiec, np. porannym bólom głowy. Jednak, aby mogły w prawidłowy sposób spełniać swoją rolę, to należy je odpowiednio dopasować na podstawie osobistych preferencji oraz potrzeb.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Głowno lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Łódzkiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: