Dlaczego SleepMed?

Materace Tomaszów Mazowiecki

Materace Tomaszów Mazowiecki - Łódzkie

Materace Tomaszów Mazowiecki

Planujesz urządzić sypialnię w stylu glamour? A może preferujesz nieco bardziej minimalistyczne wnętrza i zastanawiasz się nad wystrojem skandynawskim lub boho? Jedno jest pewne - bez względu na to, na jakie meble, czy dodatki się zdecydujesz, najważniejsze jest to, co niewidoczne. Mowa oczywiście o podłożu do snu i mniejszych akcesoriach sypialnianych, bez których zdrowy i efektywny sen jest niemożliwy. Gdzie je skompletować? Najlepiej w sklepie materace Tomaszów Mazowiecki, którego asortyment jest tak starannie wyselekcjonowany, że bez problemu trafia w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników. Materace Tomaszów Mazowiecki to produkty spełniające wszystkie potrzeby XXI wieku. Doskonale podpierają zmęczone plecy i pomagają osobom, które spędzają średnio osiem godzin dziennie przed ekranem komputera lub pracują fizycznie. Jak dobrze wiadomo, dolegliwości bólowe w tym obszarze to problemy, które dotykają ludzi w każdym wieku. Modele piankowe, sprężynowe i ortopedyczne znajdujące się w ofercie sklepu powstały, by wspomagać leczenie, a także profilaktykę. Wiedząc już, jakie oferuje materace Tomaszów Mazowiecki, możesz zastanowić się nad wyborem akcesoriów sypialnianych, które są równie ważne. Bardzo często to właśnie odpowiednio dobrana poduszka, kołdra stosowna do pory roku, czy też stelaż o właściwych parametrach to rzeczy, których brakuje do pełni komfortu.

Materace piankowe Tomaszów Mazowiecki

Pianki to niesamowite komponenty, które są chętnie używane głównie ze względu na mnogość swoich pozytywnych właściwości. Potrafią zaskoczyć swoją różnorodnością i funkcjonalnością, dzięki czemu są idealnym wypełnieniem podłoży do snu. Materace piankowe Tomaszów Mazowiecki powstają na bazie surowców termoelastycznych, wysokoelastycznych, poliuretanowych, a nawet lateksowych - są to materiały, które doskonale się ze sobą łączą, zapewniając użytkownikowi ponadprzeciętny komfort. Jeśli zależy Ci na jakości Twojego snu, wybierz materace piankowe Tomaszów Mazowiecki!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Tomaszów Mazowiecki

“Tradycyjne rozwiązania są najlepsze” - jeśli zgadzasz się z tym cytatem, pewnie chętnie wybierzesz klasyczne podłoża do snu, jakimi są materace sprężynowe Tomaszów Mazowiecki. Podłoża zbudowane na bazie sprężyn do niedawna były jedynymi dostępnymi i lubianymi propozycjami. Dziś jest nieco inaczej, ale tego typu produkty wciąż spełniają oczekiwania miłośników zdrowego snu. Dlaczego? Ponieważ materace sprężynowe Tomaszów Mazowiecki zostały udoskonalone, dzięki czemu są niesamowicie komfortowe, odporne na odkształcenia i elastyczne punktowo.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Tomaszów Mazowiecki

Podłoża ortopedyczne to te, które znajdują się w wielu szpitalach i ośrodkach rehabilitacyjnych. Nie oznacza to jednak, że są złym wyborem do prywatnej sypialni! Materace ortopedyczne Tomaszów Mazowiecki to produkty, do których dostęp masz na wyciągnięcie ręki. Lista ich zalet jest naprawdę długa. Jedną z nich jest fakt, iż zapewniają równomierne rozłożenie ciężaru i dobre wsparcie dla całej sylwetki, a więc są doskonałym uzupełnieniem leczenia lub profilaktyki wszelkiego rodzaju schorzeń. Materace ortopedyczne Tomaszów Mazowiecki to inwestycja na lata.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Tomaszów Mazowiecki

Bardzo często bagatelizuje się wagę akcesoriów sypialnianych. Jak się jednak okazuje, są one niemal tak istotne w kwestii zdrowego i komfortowego snu, jak materac. Jeśli chodzi o akcesoria, szczególnie istotną rolę odgrywają poduszki do spania Tomaszów Mazowiecki. Dlaczego należy zwracać na nie szczególną uwagę? Głównie ze względu na to, iż to właśnie do ich zadań należy podpieranie głowy i barków. Jeśli wyrób będzie źle dobrany, dolegliwości bólowe o poranku mogą okazać się bardzo dokuczliwe. Jeśli więc chcesz uniknąć takich sytuacji, odwiedź sklep poduszki Tomaszów Mazowiecki i wybierz produkt idealny dla siebie.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej