Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Radomsko

Materace, poduszki, kołdry, pościel Radomsko - Łódzkie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Radomsko

Nie sposób nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że rynek sypialniany rozwija się w zatrważającym tempie. Dzieje się tak, ponieważ coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest zdrowy i efektywny sen oraz jakie są skutki jego niedoboru. Osoby, które urządzają sypialnię od podstaw lub planują remont zwracają w efekcie uwagę nie tylko na kolor ścian, motyw przewodni i dobór mebli oraz akcesoriów. Równie istotne staje się dla nich podłoże do snu, które można znaleźć w sklepie materace Radomsko. Materace Radomsko to sklep, który posiada w swojej ofercie całą masę ciekawych propozycji. Asortyment jest tak duży, ponieważ dla każdego “idealne podłoże do snu” to coś zupełnie innego. Niektórzy powinni wybierać miękkie propozycje, które powstały z myślą o osobach lekkich, a inni decydują się na twarde materace, które nie dopuszczą do zapadania się w ich wnętrzu. Podobnie wygląda kwestia doboru rodzaju wypełnienia - jedni preferują całkowicie piankowe wnętrze, inni pozostają przy klasycznych propozycjach, czyli przy sprężynach. W sklepie materace Radomsko znajdziesz również inne produkty, takie jak stelaże, poduszki, czy kołdry, które również mają ogromny wpływ na poziom odczuwanego komfortu.

Materace piankowe Radomsko

Spośród tak wielu dostępnych na rynku modeli, warto zwrócić uwagę na to, jakie oferuje materace piankowe Radomsko. Dlaczego? Ponieważ są to produkty, które od wielu lat znajdują się na liście bestsellerów. Argumentów przemawiających za ich zakupem jest naprawdę wiele - są niesamowicie wygodne i dopasowują się do kształtu ciała użytkownika oraz przyjętej przez niego pozycji snu. Propozycje tego typu są również bardzo uniwersalne. Wybór odpowiedniej twardości sprawi, że materace piankowe Radomsko będą mogły znajdować się w każdej sypialni.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Radomsko

Jeśli zdecydujesz się na materace sprężynowe Radomsko, z pewnością doświadczysz komfortu, jakiego nie czułeś nigdy wcześniej. Innowacyjne sprężyny kieszeniowe, na bazie których zbudowano wspomniane wyroby są rozmieszczone w osobnych, specjalnie do tego przeznaczonych kieszeniach. Ich indywidualne położenie względem siebie sprawia, że podłoża do snu stają się bardzo elastyczne punktowo. W praktyce oznacza to, że materace sprężynowe Radomsko uginają się jedynie w miejscu nacisku, a nie na całej swojej powierzchni. Są więc idealną propozycją dla par o dużej różnicy wagowej, a także dla sportowców i osób, którym zależy na spokojnym i efektywnym śnie każdej nocy.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Radomsko

Schorzenia kręgosłupa i nawracające dolegliwości bólowe pojawiające się w tym obszarze to problemy, które dotykają coraz większej ilości osób. Wynika to z faktu, iż coraz większa część społeczeństwa pracuje fizycznie lub spędza wiele godzin dziennie przed ekranem komputera. W minimalizowaniu objawów takiego trybu życia pomogą materace ortopedyczne Radomsko. Są to podłoża, które wbrew pozorom nie zostały stworzone jedynie z myślą o szpitalach i ośrodkach rehabilitacyjnych. Doskonale sprawdzają się również w prywatnych sypialniach najbardziej wymagających użytkowników. Materace ortopedyczne Radomsko to inwestycja na lata, dzięki której nocny wypoczynek będzie kojarzył się jedynie z przyjemnością, a nie z bólem i trudnościami z zasypianiem.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Radomsko

Wydaje Ci się, że wybór odpowiedniej poduszki do snu to przysłowiowa droga przez mękę? Na szczęście tak nie jest! Podczas zakupów należy kierować się przede wszystkim tym, czy dany wyrób jest ergonomiczny. Wysokiej jakości modele, takie jak poduszki do spania Radomsko, będą zapewniały odpowiednie podparcie głowy, barków i kręgosłupa szyjnego użytkownika. Ponadto, powinny być wykonane z innowacyjnych i antyalergicznych surowców i materiałów. Poduszki Radomsko spełniają wszystkie wymienione wymagania, a w dodatku posiadają całą masę innych zalet.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Radomsko lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Łódzkiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: