Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Zgierz

Materace, poduszki, kołdry, pościel Zgierz - Łódzkie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Zgierz

Bezsenność to ogromny problem, który dotyka coraz większej liczby osób. Brak lub niewystarczająca ilość snu ma bardzo negatywny wpływ na zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Po czym poznać, że jest to kłopot, który dotyczy również Ciebie? Najbardziej zauważalnymi objawami są: rozdrażnienie, częste infekcje, obniżona koncentracja, niechęć do wykonywania codziennych czynności. Aby uniknąć tego typu objawów, należy zadbać o codzienne nawyki, skompletować łóżko idealne dla siebie i - jeśli to konieczne - zwrócić się do lekarza. Zdecydowanie najprostszym punktem wydaje się być niewielki remont sypialni. W tej kwestii pomoże Ci sklep materace Zgierz posiadający bardzo szeroki asortyment. Materace Zgierz to produkty, które kupisz stacjonarnie, jak i online. W ofercie znajdują się modele piankowe, sprężynowe, a nawet ortopedyczne. Podczas wyboru należy zwracać uwagę właśnie na rodzaj wypełnienia, a także na twardość i wymiary konkretnego wyrobu. To szalenie istotne, by wspomniane parametry były zgodne z indywidualnymi potrzebami i preferencjami użytkownika. Co jeszcze znajduje się w sklepie materace Zgierz? Przede wszystkim wysokiej jakości akcesoria sypialniane, których znaczenie często jest bagatelizowane. Prawda jest jednak taka, że to właśnie one mogą mieć ogromny wpływ na poziom odczuwanego komfortu.

Materace piankowe Zgierz

Materace piankowe Zgierz to produkty wręcz idealne dla tych, którzy lubią mieć wybór. Pianki termoelastyczne, wysokoelastyczne i lateksowe o różnych twardościach to wypełnienia, które - pomimo stosunkowo podobnej struktury - posiadają wiele zróżnicowanych cech. Materace piankowe Zgierz w wielu przypadkach powstały z połączenia wspomnianych surowców. Materiały te mają bowiem to do siebie, że doskonale się ze sobą łączą, tworząc podłoża ponadczasowe. Niezaprzeczalnym atutem tego typu wyrobów jest ich przystępna cena, a także ponadprzeciętna wygoda.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Zgierz

Jakie podłoże do snu wybrać, by móc się nim cieszyć jak najdłużej? Najlepiej sprawdzić, jakie oferuje materace sprężynowe Zgierz. W sklepie znajdują się modele zaskakująco wygodne i innowacyjne. Każda sprężyna znajduje się bowiem w osobnej, materiałowej kieszonce, dzięki czemu wyroby stają się w pełni odporne na odkształcenia i posiadają umiejętność doskonałego dopasowywania się do anatomicznej budowy ciała użytkownika. To, co wyróżnia materace sprężynowe Zgierz spośród innych propozycji dostępnych na rynku to to, że w ich wnętrzu znajdują się także pianki - najszybciej rozwijające się surowce, które amortyzują działanie sprężyn i podwyższają komfort użytkowania.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Zgierz

Wiadomym jest, że podczas wyboru podłoża do snu należy zwracać uwagę między innymi na indywidualne potrzeby użytkownika. Pojawia się jednak pytanie: co się do nich zalicza? Są to między innymi różnego rodzaju dolegliwości i schorzenia, które mogą mieć znaczący wpływ na przebieg nocnego wypoczynku. Materace ortopedyczne Zgierz powstały właśnie z myślą o osobach, które na co dzień się z nimi zmagają. Produkty te doskonale dopasowują się do anatomicznej budowy ciała, a tym samym przyczyniają się do skutecznej regeneracji mięśni i stawów. Leczenie nie jest jednak jedynym przypadkiem, w którym materace ortopedyczne Zgierz się sprawdzają - są świetne również jako profilaktyka.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Zgierz

Poduszki ergonomiczne to produkty, które z całą pewnością można nazwać odkryciem ostatnich lat. Zachwycają miłośników zdrowego i efektywnego snu swoimi licznymi właściwościami prozdrowotnymi. Gdzie je kupić? Między innymi w sklepie poduszki do spania Zgierz. Oferta obejmuje starannie wyselekcjonowany asortyment. Poduszki Zgierz doskonale dopasowują się do szyi, karku i głowy użytkownika, a tym samym zapewniają mu bezpieczeństwo i wygodę. Są to wyroby odporne na odkształcenia, elastyczne i antyalergiczne.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Zgierz lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Łódzkiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: