Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Koluszki

Materace, poduszki, kołdry, pościel Koluszki - Łódzkie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Koluszki

Każdy z nas chce się wyspać w komfortowych warunkach. Aby było to możliwe, należy w pierwszej kolejności zadbać o odpowiednie podłoże do spania. Najlepiej postawić na materace Koluszki, które w znaczny sposób różnią się od wersalki lub sofy z funkcją spania. W jaki sposób? Przede wszystkim materace Koluszki wyróżniają się innowacyjną budową oraz wyjątkowymi właściwościami, które w znaczny sposób przekładają się na jakość i efektywność snu. Jest to możliwe poprzez odpowiednie dopasowywanie się podłoża do anatomicznych kształtów ciała, dzięki czemu stabilizują sylwetkę użytkownika oraz wspierają kręgosłup. Co więcej, są w stanie zapewnić antyalergiczne i higieniczne warunki do spania. Decydując się na wysokiej jakości materace Koluszki, warto w pierwszej kolejności postawić na modele, które są w prawidłowy sposób dopasowane do nas. Oznacza to, że powinny spełniać osobiste wymagania, preferencje oraz potrzeby. Zatem już dziś sprawdźmy, jakie modele są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

Materace piankowe Koluszki

Materace piankowe Koluszki to w ostatnim czasie jedne z najczęściej wybieranych produktów do spania. Dostępne są one w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, a do wyboru są modele dla dzieci, młodzieży oraz osób starszych! Wszystko z uwagi na innowacyjne właściwości wynikające z wypełnienia, jakim jest pianka. Dzieli się ona na kilka rodzajów, w tym pianka termoelastyczna, wysokoelastyczna czy lateksowa, a każda z nich wyróżnia się innymi cechami! Dzięki temu, materace piankowe Koluszki są w stanie sprostać oczekiwaniom każdego.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Koluszki

Materace sprężynowe Koluszki to produkty znane od kilkunastu lat, jednak wraz z czasem ich wnętrze uległo znacznym zmianom. Coraz częściej klasyczne sprężyny zostają zastąpione kieszeniowymi, czyli takimi, które są umieszczone w osobnych kieszonkach materiałowych. Dzięki temu materace sprężynowe Koluszki są w stanie pracować tylko pod naciskiem ciała użytkownika. Co więcej, tego typu wypełnienie gwarantuje wysoką elastyczność punktową, sprężystość oraz redukcję drgań. Z uwagi na to, są zalecane przede wszystkim parom, a także osobom preferującym tego typu komfort!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Koluszki

Materace ortopedyczne Koluszki to produkty, które wyróżniają się statusem wyrobu medycznego oraz wszelkimi certyfikatami czy atestami. Co więcej, ich budowa i właściwości odpowiadają za najlepsze wsparcie kręgosłupa w czasie snu, dzięki czemu jest on zachowany w fizjologicznym ułożeniu. Jest to niezwykle ważne, gdyż umożliwia prawidłową regenerację mięśni, a także zapobiega kształtowaniu się lub pogłębianiu schorzeń kręgosłupa. Warto również zaznaczyć, że materace ortopedyczne Koluszki świetnie sprawdzą się w sypialni osób zmagających się z dolegliwościami ze strony pleców i nie tylko!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Koluszki

Poduszki do spania Koluszki to produkty, które są dostępne w trzech wariantach z uwagi na rodzaj wypełnienia. Wyróżnia się modele naturalne (np. z puchem lub pierzem), syntetyczne (np. z włóknem poliestrowym) oraz piankowe (np. z pianka termoelastyczną). Każda z nich odznacza się innymi cechami i właściwościami, dlatego warto dopasować je do osobistych preferencji oraz potrzeb. Warto również uwzględnić parametry każdej poduszki Koluszki, czyli wysokość, twardość i wielkość. Jest to ważne, gdyż tylko wtedy mogą one w prawidłowy sposób spełniać swoją funkcję.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Koluszki lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Łódzkiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: