Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pabianice

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pabianice - Łódzkie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pabianice

Coraz więcej słyszy się o tym, że ludzie z naszego najbliższego otoczenia cierpią z powodu bezsenności. Przyczyn takiego problemu może być naprawdę wiele - eksperci doszukują się ich nawet w fazach Księżyca. Jak się jednak okazuje, kłopot ten w większości przypadków wynika z czynników, na które ma się bezpośredni wpływ. Mowa oczywiście o codziennych nawykach związanych z porą zaśnięcia, wietrzeniem sypialni, czy też poziomem aktywności fizycznej. Nie bez znaczenia pozostaje również łóżko, które lata świetności może mieć już dawno za sobą. Jeśli więc odczuwasz ból pleców zaraz po przebudzeniu, sprawdź, jakie oferują materace Pabianice. Materace Pabianice to produkty najwyższej jakości, które z pewnością pozytywnie wpłyną na jakość i efektywność nocnego wypoczynku. Wyeliminują problem przewracania się z boku na bok w celu poszukiwania dogodnej pozycji oraz pomogą pożegnać się z problemem bolącego kręgosłupa. W asortymencie sklepu materace Pabianice znajdują się również różnego rodzaju akcesoria sypialniane, które odgrywają szalenie istotną rolę. Ergonomiczna poduszka, stelaż zapewniający wentylację wewnątrz wkładu, a także otulająca kołdra to elementy, które mają wielki wpływ na poziom odczuwanego komfortu.

Materace piankowe Pabianice

Materace piankowe Pabianice są produktami, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zainteresowani zakupem mają bowiem do wyboru podłoża różnego rodzaju. Największą popularnością spośród nich cieszą się modele termoelastyczne, które reagują na temperaturę i nacisk ciała użytkownika. Druga kategoria - pozycje wysokoelastyczne są bardzo sprężyste, a ponadto zapewniają doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Materace piankowe Żagań to również produkty lateksowe, które są imponująco wytrzymałe, odporne na odkształcenia i ekologiczne. Warto mieć jednak na uwadze, że większość modeli łączy w sobie różnego rodzaju komponenty, dzięki czemu nie trzeba decydować się na tylko jeden rodzaj pianki.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Pabianice

Nowoczesne materace sprężynowe Pabianice są modelami, które powstały w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Ich duża elastyczność punktowa sprawia, że uginają się jedynie w miejscu nacisku, a nie na całej swojej powierzchni. Doskonale dopasowują się do pozycji ciała i jego anatomicznej budowy, dzięki czemu są niesamowicie komfortowe. Materace sprężynowe Pabianice są ponadto podzielone na zróżnicowane strefy twardości, dzięki czemu podpierają każdą część ciała z osobna.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Pabianice

Niektórzy wymagają od podłoża do snu czegoś zdecydowanie więcej niż tylko wygody i trwałości. W tej grupie znajdują się głównie sportowcy, seniorzy i osoby obłożnie chore, a także Ci, którzy cierpią z powodu nawracających dolegliwości bólowych kręgosłupa. Właśnie z myślą o nich powstały materace ortopedyczne Pabianice, które wyróżniają się licznymi właściwościami prozdrowotnymi. Cechy te zostały potwierdzone na drodze wnikliwych badań i testów przeprowadzonych przez światowej sławy ekspertów. Materace ortopedyczne Pabianice posiadają status wyrobu medycznego i wiele innych certyfikatów potwierdzających ich jakość.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Pabianice

Komfort snu zależy w dużej mierze od dobrze dobranej poduszki. Jak się bowiem okazuje, gdy ta jest zbyt miękka - użytkownik zapada się, a gdy zbyt twarda - jego szyja niepotrzebnie się napina. Tak zwany złoty środek jest jednak możliwy do znalezienia - wystarczy, że odwiedzisz sklep poduszki Pabianice! Produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewniały nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo. Poduszki do spania Pabianice są stworzone z pianek, czyli szybko rozwijających się komponentów najwyższej jakości. Ich wykorzystanie pozwoliło na osiągnięcie wielu pozytywnych właściwości, takich jak odporność na odkształcenia.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Pabianice lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Łódzkiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: