Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Skierniewice

Materace, poduszki, kołdry, pościel Skierniewice - Łódzkie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Skierniewice

Spać każdy lubi, czyż nie? Jest to czas, który należy wykorzystać możliwie jak najlepiej. W końcu to właśnie nocny wypoczynek wpływa na to, z jakim nastawieniem obudzisz się następnego dnia i warunkuje, w jakiej formie fizycznej będziesz. W ciągu tych kilku godzin w ciągu doby mięśnie i stawy powinny się zregenerować, a mózg przygotować na kolejny dzień. Materace Skierniewice są produktami, które - pod warunkiem, że zostaną dobrze dobrane - sprawią, że rezygnacja ze wszystkich planów z powodu złego stanu fizycznego i psychicznego spowodowanego nieprzespaną nocą już nigdy nie będzie mieć miejsca. Materace Skierniewice mają umiejętność doskonałego dopasowywania się do anatomicznej budowy ciała użytkownika, która sprawia, że są to produkty sprawdzające się w każdej sypialni. Szeroka gama dostępnych modeli (piankowych, sprężynowych i ortopedycznych), wysokiej jakości produkty, z których zostały wykonane i najnowsze technologie sprawiły, że są bardzo chętnie wybierane. Ważne jest jednak, aby materace Skierniewice zostały dobrane zgodnie z wagą, wzrostem i osobistymi preferencjami danego użytkownika - są to bowiem parametry, z którymi ściśle wiąże się poziom odczuwanego komfortu. Materace Skierniewice kupisz zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i przez stronę internetową - wybór dogodnej opcji należy do Ciebie!

Materace piankowe Skierniewice

Pianka wysokoelastyczna, poliuretanowa, termoelastyczna, czy lateksowa? Wcale nie musisz decydować się na jeden rodzaj wypełnienia! Materace piankowe Skierniewice powstały dzięki połączeniu tych niesamowitych surowców ze sobą. Są to materiały, które doskonale się uzupełniają i posiadają szereg zalet. Światowej sławy producenci bardzo długo pracowali nad tym, by materace piankowe Skierniewice zapewniały ponadprzeciętną wygodę, a jednocześnie były odporne na odkształcenia. Czy się udało? Odwiedź nasz sklep i przekonaj się sam/a!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Skierniewice

Sprężyny jeszcze do niedawna były bardzo niechętnie wybieraną opcją. Wynikało to z faktu, iż były to elementy kojarzące się z niewygodnymi podłożami sprzed lat. Jak się jednak okazuje, unikano ich niesłusznie - materace sprężynowe Skierniewice są doskonałym przykładem modeli na miarę XXI wieku! Ich wysoka jakość wynika z zastosowania sprężyn, które pracują całkowicie indywidualnie. Materace sprężynowe Skierniewice są w efekcie bardzo elastyczne punktowo i doskonale dopasowują się do potrzeb konkretnych części ciała. Są gwarancją najwyższej jakości i zaskakującej odporności na odkształcenia.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Skierniewice

Uczęszczasz na rehabilitację lub inne zajęcia, które mają na celu zwiększenie Twojej mobilności i zminimalizowanie dolegliwości bólowych? To świetnie! Często takie działania nie są jednak wystarczające. Należy je uzupełnić o pewne produkty, które pozwolą dbać o kręgosłup przez całą dobę. Świetną propozycją są więc materace ortopedyczne Skierniewice, które posiadają szereg właściwości prozdrowotnych. Bez problemu dopasowują się do kształtu ciała użytkownika i podpierają plecy, zapewniając wygodę i bezpieczeństwo. Materace ortopedyczne Skierniewice posiadają liczne certyfikaty i wyróżnienia będące potwierdzeniem wspomnianych cech.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Skierniewice

Na co należy zwracać szczególną uwagę kupując poduszki do spania Skierniewice? Przede wszystkim na to, by dobrać ich parametry do swoich indywidualnych potrzeb. Jeśli chodzi o te konkretne wyroby, są one wypełnione pianką wysokiej jakości, dlatego szalenie istotna jest twardość konkretnego modelu. Ma ona wpływ zarówno na odczuwany podczas snu komfort, jak i bezpieczeństwo użytkownika. Jeśli chodzi o wielkość i kształt, zależy ona od rozstawu barków i preferencji użytkownika dotyczących kąta nachylenia głowy i szyi. Nie czekaj - odwiedź sklep poduszki Skierniewice i przekonaj się, że Twój nocny wypoczynek może być jeszcze przyjemniejszy!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Skierniewice lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Łódzkiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: