Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Bełchatów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Bełchatów - Łódzkie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Bełchatów

Chroniczne zmęczenie, migrenowe bóle głowy, zaburzenia koncentracji, złe samopoczucie, stany depresyjne - są to objawy będące jedynie kroplą w morzu przejawów wskazujących na to, że Twój sen jest zbyt krótki lub słaby jakościowo. Szalenie istotne jest więc, by przestrzegać odpowiedniej dla siebie długości nocnego wypoczynku oraz dbać o inne nawyki, takie, jak regularne wietrzenie sypialni, czy też uprawianie aktywności fizycznej. Nie bez znaczenia pozostaje również łóżko, na którym śpisz - jego elementy powinny być dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Gdzie zatem szukać produktów idealnych? W sklepie materace Bełchatów! Materace Bełchatów to produkty bardzo wysokiej jakości, których produkcja odbywa się pod czujnym okiem światowej sławy producentów. W ofercie sklepu stacjonarnego i online znajdują się modele piankowe, sprężynowe i ortopedyczne, dlatego każdy bez obaw wybierze coś dla siebie. Asortyment sklepu materace Bełchatów nie ogranicza się jednak jedynie do podłoży do snu. Zainteresowani zakupem mogą za jednym razem kupić również akcesoria sypialniane (poduszki, stelaż, kołdrę), które mają duży wpływ na poziom odczuwanego komfortu.

Materace piankowe Bełchatów

Materace piankowe Bełchatów to produkty, które są wybierane naprawdę bardzo często. Znajdują się na szczycie listy bestsellerów, ponieważ w procesie ich produkcji wykorzystuje się nowoczesne technologie i innowacyjne komponenty, które zachwycają wysoką jakością i ponadprzeciętną trwałością. Decydując się na materace piankowe Bełchatów możesz mieć pewność, że jest to dobry wybór. Ich przystępna cena i umiejętność dopasowywania się do kształtu ciała i pozycji snu użytkownika to tylko dwie z bardzo wielu zalet tego typu produktów.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Bełchatów

Jak wiadomo, by konkretny produkt wciąż odnajdował się na rynku, powinien być stale ulepszany. Tak właśnie dzieje się w przypadku podłoży do snu zbudowanych na bazie sprężyn. Wyroby dostępne dziś, takie, jak materace sprężynowe Bełchatów to propozycje, których zasada działania jest podobna do propozycji sprzed lat. W ich wnętrzu znajdują się jednak zupełnie inne komponenty - sprężyny bonellowe zostały zastąpione kieszeniowymi. Materace sprężynowe Bełchatów są dzięki temu bardzo elastyczne punktowo i odporne na odkształcenia, dzięki czemu przez długie lata nie tracą swoich właściwości.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Bełchatów

Bez względu na to, czy zapobiegasz, czy leczysz, wybierz materace ortopedyczne Bełchatów. Schorzenia kręgosłupa i nawracające dolegliwości bólowe w jego obrębie to problemy bardzo uciążliwe, z którymi warto walczyć za wszelką cenę. Wspomniane wyroby są idealnym rozwiązaniem dla osób, które poszukują produktu posiadającego właściwości prozdrowotne i wystarczającego na lata. Materace ortopedyczne Bełchatów zostały docenione przez ekspertów światowej sławy, zdobywając tym samym liczne wyróżnienia i certyfikaty. Wielostrefowa budowa i wysokiej jakości komponenty są odczuwalne każdej nocy - wieczorem można zasnąć bez problemu, a rano obudzić się bez bólu.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Bełchatów

W ostatnim czasie coraz popularniejsze stają się poduszki o właściwościach prozdrowotnych. Nie ma w tym nic dziwnego - są to wyroby ergonomiczne i w pełni bezpieczne dla zdrowia, na czym zależy wielu użytkownikom. Jeśli szukasz produktów tego typu, wybierz poduszki do spania Bełchatów. Ich wypełnienie jest wykonane z pianki termoelastycznej, która reaguje na temperaturę ciała i naciski wywierane przez użytkownika. Co istotne, nie tracą przez to na trwałości - poduszki Bełchatów mimo to są bardzo odporne na odkształcenia, dlatego po każdym użyciu wracają do swojej poprzedniej formy.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Bełchatów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Łódzkiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: