Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Brodnica

Materace, poduszki, kołdry, pościel Brodnica - Kujawsko-Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Brodnica

Stare przysłowie mówi, że w zdrowym ciele zdrowy duch. Coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, ile czynników oddziałuje bezpośrednio zdrowie, w tym sen. Jak się okazuje, może on przyczyniać się do zwiększania odporności czy usprawnienia metabolizmu. Z uwagi na to, warto zadbać o dobre materace Brodnica! Dlaczego? W pierwszej kolejności chodzi o prawidłowe wsparcie kręgosłupa oraz stabilizację całego ciała. Dzięki temu organizm jest w stanie się odpowiednie zregenerować. Inną kwestią jest antyalergiczne i higieniczne środowisko. To wszystko zapewnić mogą materace Brodnica, które znaleźć można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Jednak warto pamiętać, że aby mogły we właściwy sposób spełniać swoją rolę, to powinniśmy je odpowiednio dopasować do osobistych preferencji oraz potrzeb. Decydując się na materace Brodnica, stawiamy w pierwszej kolejności na wysoką jakość produktu, która w pozytywny sposób przełoży się na zdrowy sen. Z uwagi na to nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie modele znajdują się w ofercie!

Materace piankowe Brodnica

Jeśli szukasz komfortowego podłoża do spania, to koniecznie wypróbuj materace piankowe Brodnica. Te uniwersalne produkty świetnie sprawdza się zarówno w sypialni dzieci, jak i nastolatków czy osób starszych, wszystko dzięki specjalnemu wypełnieniu. Składa się ono w całości z nowoczesnej pianki, która podzielić można na kilka rodzajów, jak np. wysokoelastyczna, termoelastyczna czy też lateksowa. Każda z nich wyróżnia się innymi cechami, przez co materace piankowe Brodnica są w stanie idealnie dopasować się do potrzeb użytkownika.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Brodnica

Komfortowe i zarazem sprężyste podłoże do spania? Postaw na materace sprężynowe Brodnica! Większość z tych modeli posiada wewnątrz unikalne sprężyny kieszeniowe, które są w stanie reagować w sposób niezależny od siebie na nacisk ciała użytkownika. Jest to możliwe poprzez umieszczenie ich w osobnych kieszonkach materiałowych. W ten sposób materace sprężynowe Brodnica gwarantują każdemu użytkownikowi wysoką elastyczność punktową, redukcję drgań oraz wyjątkowa sprężystość podłoża. Dlatego warto sprawdzić już dziś, jakie modele są w sklepach stacjonarnych i internetowych!

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Brodnica

Doskwierający ból kręgosłupa uniemożliwia spokojne zasypianie? Już dziś wypróbuj wyjątkowe materace ortopedyczne Brodnica, które posiadają status wyrobu medycznego! Zapewniają one idealne wsparcie kręgosłupa poprzez dokładne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika. W ten sposób są w stanie wyeliminować dolegliwości bólowe spowodowane schorzeniami lub też zminimalizować ryzyko zarówno ich pogłębienia, jak i rozwinięcia się. Z uwagi na to warto już dziś sprawdzić, jakie materace ortopedyczne Brodnica są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Brodnica

Coraz więcej osób zmaga się z dolegliwościami bólowymi ze strony kręgosłupa. Można im zapobiec na wiele sposobów, w tym poprzez wyposażenie swojego łóżka w materace do spania czy poduszki Brodnica. Są to produkty, które poprzez unikalną budowę oraz właściwości wynikające z zastosowanego wypełnienia gwarantują każdemu z nas najlepsze wsparcie dla kręgosłupa w odcinku szyjnym. Przekłada się to również na stabilizację głowy i barków, co przekłada się na odciążenie mięśni, a także ich prawidłową regenerację w czasie snu. Z uwagi na to, poduszki do spania Brodnica w pozytywny sposób przekładają się na jakość i efektywność naszego wypoczynku.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Brodnica lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Kujawsko-Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: