Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Koronowo

Materace, poduszki, kołdry, pościel Koronowo - Kujawsko-Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Koronowo

Zdrowy styl życia nie ogranicza się jedynie do określonego sposobu odżywiania i regularnej aktywności fizycznej. Sen jest szalenie istotnym dopełnieniem, dzięki któremu będzie można zauważyć efekty ćwiczeń i diety. Aby cieszyć się efektywnym, przyjemnym i zdrowym wypoczynkiem warto regularnie wietrzyć sypialnię i kłaść się o stałej porze. To jednak nie wszystko. Bardzo ważne jest również to, aby łóżko było ergonomiczne - w tym z pewnością pomoże sklep stacjonarny lub online materace Koronowo. Rynek sypialniany stale się rozwija, dlatego niekiedy niełatwo odnaleźć się w morzu informacji. Warto więc brać pod uwagę jedynie te produkty, które zostały w pełni przebadane. Należą do nich materace Koronowo, które przeszły wiele profesjonalnych testów. W ich wnętrzu znajdują się innowacyjne pianki oraz sprężyny - komponenty, które sprawiają, że użytkownik szybko zasypia i budzi się bez bólu. Materace Koronowo to sklep, w którego asortymencie znajdują się również akcesoria sypialniane. Ergonomiczna poduszka, otulająca kołdra i odpowiedni stelaż to produkty, nad którymi również warto się pochylić, ponieważ - wbrew pozorom - mają ogromne znaczenie.

Materace piankowe Koronowo

Wydaje Ci się, że pianki to nietrwałe, łatwo odkształcające się komponenty? Materace piankowe Koronowo są najlepszym dowodem na to, że tak nie jest! Nowoczesne technologie pozwoliły na stworzenie wyrobów doskonale dopasowujących się do ciała, a jednocześnie podpierających kręgosłup. Decydując się na materace piankowe Koronowo możesz mieć stuprocentową pewność, że nie pożałujesz wydanych pieniędzy - oczywiście pod warunkiem, że dobierzesz twardość do swojej wagi, wzrostu i innych preferencji.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Koronowo

Dobry stosunek ceny do jakości, elastyczność punktowa, komfort użytkowania… Wymieniać dalej, czy już po tym krótkim opisie nie możesz doczekać się, kiedy sprawdzisz, jakie oferuje materace sprężynowe Koronowo? Podłoże tego typu to inwestycja na lata - sprężyny kieszeniowe i multipocket są bowiem komponentami bardzo trwałymi i odpornymi na odkształcenia. Ponadto, doskonale podpierają ciało użytkownika na całej jego powierzchni, dopasowując się tym samym do nacisków, jakie konkretna część ciała wywiera. Postaw swoje zdrowie na pierwszym miejscu - już dziś odwiedź sklep i dowiedz się, jakie materace sprężynowe Koronowo masz do wyboru.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Koronowo

Niektórzy oczekują od podłoża do snu czegoś więcej niż tylko wygody. Sportowcy chcą, by ich ciało zregenerowało się jeszcze szybciej, a seniorzy i osoby obłożnie chore marzą o tym, by pozbyć się bólu. Z myślą o nich stworzono materace ortopedyczne Koronowo, które posiadają wiele właściwości prozdrowotnych. Odciążają mięśnie i stawy, a ponadto dopasowują się do anatomicznej budowy ciała użytkownika zapewniając bardzo wysoki poziom komfortu. Materace ortopedyczne Koronowo to produkty, którym można zaufać - przeszły bowiem wiele testów i badań, na podstawie których zdobyły liczne certyfikaty i status wyrobu medycznego.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Koronowo

Wypełnienie wysokiej jakości, właściwości prozdrowotne, poszycie z naturalnego materiału… brzmi jak opis idealnej poduszki? Już dziś możesz mieć taki produkt w swojej sypialni! Wystarczy, że odwiedzisz sklep poduszki Koronowo i sprawdzisz, który model pod względem cech odpowiada Ci najbardziej. Poduszki do spania Koronowo dopasowują się do kształtu głowy użytkownika i przyjętej pozycji snu. Oznacza to, że osoba śpiąca odczuwa komfort i bezpieczeństwo przez całą noc, bez obaw o to, że kręgosłup przyjmuje nienaturalną, szkodliwą dla zdrowia pozycję.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Koronowo lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Kujawsko-Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: