Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Bydgoszcz

Materace, poduszki, kołdry, pościel Bydgoszcz - Kujawsko-Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Bydgoszcz

Chcesz zadbać o zdrowie całej swojej rodziny? Zacznij od dobrze dobranego materaca. Niestety niewielu zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest podłoże, na jakim wypoczywamy. Przede wszystkim ma nam ono zagwarantować komfort, dzięki czemu nie będziemy musieli mierzyć się z problemami z zasypianiem czy też nocnymi pobudkami. Drugą kwestią, równie ważną,jest odpowiednie podparcie całego ciała, co ma między innymi chronić nas przed rozwojem chorób kręgosłupa, czy też wszelkiego typu zwyrodnień. Dlatego właśnie materace Bydgoszcz oferują wyłącznie wyroby najwyższej klasy, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb! Materace Bydgoszcz to modele dla par, singli, dzieci, seniorów czy też osób, które mierzą się z różnego typu problemami na tle zdrowotnym. Czyli w skrócie można stwierdzić, że każdy znajdzie opcję idealnie dostosowaną do jego potrzeb! Pamiętajmy, że to właśnie w nocy regeneruje się nasze ciało, lecz również umysł! Oczywiście materace Bydgoszcz to też najlepsze akcesoria, których nie może zabraknąć w żadnym łóżku, jak chociażby ergonomiczne poduszki, porządne prześcieradła czy przyjemnie otulające kołdry.

Materace piankowe Bydgoszcz

Szukając produktu idealnego obowiązkowo musimy zwrócić uwagę chociażby na materace piankowe Bydgoszcz, które cieszą nas najwyższą jakością wykonania i nowoczesnymi surowcami. Wskazać można tutaj chociażby piankę termoelastyczną, które reaguje na temperaturę naszego ciała czy też wytrzymałą wysokoelastyczną. Jest to świetna opcja dla alergików, ponieważ strukura pianek zapewnia dobrą wentylację, która zapobiega rozwojowi grzybów i bakterii, które mogą powodować niepożądane reakcje jak katar, kaszel, łzawienie oczu, dlatego materace piankowe Bydgoszcz to strzał w 10 tkę!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Bydgoszcz

Dla kogo z kolei dobrą opcją będą materace sprężynowe Bydgoszcz?Są to produkty bardzo wytrzymałe i komfortowe, które idealnie sprawdzą się dla osób, które cenią sobie porządne podparcie. Zwłaszcza warto jest zwrócić uwagę na modele kieszeniowe, które w bardzo indywidualny sposób reagują na nacisk, który jest na nie wywierany. Powierzchnia ugina się jedynie w miejscach,na których rzeczywiście leżymy! Jest to dobra opcja dla sportowców czy też osób cięższych. Materace sprężynowe Bydgoszcz w sam raz sprawdzą się dla par, nawet tych pomiędzy którymi występuje duża dysproporcja wagowa.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Bydgoszcz

Materace ortopedyczne Bydgoszcz to świetna opcja dla szczególnie wymagających. Znajdziemy tutaj wyroby między innymi z nowoczesnymi sprężynami typu multipocket, połączenia różnego rodzaju, nowoczesnych pianek, czy też wypełnienie specjalnie profilowane w strefy twardości, które indywidualnie podpierają każdą partię ciała. Materace ortopedyczne Bydgoszcz idealnie nadadzą się w przypadku różnego rodzaju schorzeń kręgosłupa, wad postawy czy też dolegliwości bólowych, jednak ich zakup powinny rozważyć też osoby zdrowe!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Bydgoszcz

Czujesz, że przyszedł czas na zakupy i zastanawiasz się, co najlepiej zrobić, aby rzeczywiście poprawić warunki, które panują w Twoim łóżku? Wybierz właśnie poduszki do spania Bydgoszcz i cieszy się prawdziwym komfortem wypoczynku! A wszystko to za sprawą starannie opracowanych materiałów i surowców, z których poduszki Bydgoszcz są tworzone. Jednocześnie są one bardzo wygodne, lecz zarazem prawidłowo podpierają naszą głowę, szyję i odcinek szyjny kręgosłupa, zapobiegając pojawianiu się dolegliwości bólowych!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Bydgoszcz lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Kujawsko-Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: