Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Żnin

Materace, poduszki, kołdry, pościel Żnin - Kujawsko-Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Żnin

Chcesz się wyspać, jednak nie wiesz, w jaki sposób? Postaw na najlepsze podłoże do spania, czyli materace Żnin! To właśnie one odpowiadają za prawidłową stabilizację ciała oraz wsparcie go w najbardziej newralgicznych punktach. Jednak, jakie modele będą najlepsze dla nas? Podłoże do spania odznacza się unikalną budową oraz właściwościami, z uwagi na co, na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych modeli. Decydując się na materace Żnin, w pierwszej kolejności zastanowić się, jakie są nasze potrzeby oraz preferencje, np. odnośnie twardości. Ustalenie tych faktów znacząco ułatwi nam wybranie dobrego modelu, który będzie w prawidłowy sposób pełnić swoją funkcję. Co więcej, materace Żnin są antyalergiczne, a większość produktów wyposażono w pokrowiec z możliwością ściągnięcia i wyprania. Już dziś warto zainwestować w dobry i spokojny wypoczynek. Materace Żnin są w stanie sprostać temu wyzwaniu, jednak pamiętajmy, aby postawić na odpowiedni model, uwzględniając również rodzaj komfortu, jaki dać mogą poszczególne wypełnienia.

Materace piankowe Żnin

Wielu z nas zastanawia się, jakie podłoże do spania wybrać do łóżka dziecka lub seniora. W tym przypadku warto postawić na materace piankowe Żnin, czyli produkty wyróżniające się uniwersalnością z uwagi na rodzaj wypełnienia. W ich wnętrzu wykorzystana została pianka, którą podzielić można na kilka rodzajów, w tym wysokoelastyczną, termoelastyczną czy lateksową. Co więcej, materace piankowe Żnin gwarantują nie tylko odpowiednie wsparcie kręgosłupa oraz całego ciała użytkownika, ale także wyjątkową miękkość czy przyjemne wrażenie otulenia.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Żnin

Dla par oraz osób preferujących bardziej sprężyste podłoże do spania zaleca się unikalne produkty, jakimi są materace sprężynowe Żnin. Ich budowa oraz właściwości zmieniały się na przestrzeni lat, jednak współczesne modele wyróżnia to, że zostały stworzone z innowacyjnej sprężyny kieszeniowej. Oznacza to, że każda z nich została osadzona w osobnych kieszonkach materiałowych, które gwarantują im niezależna od siebie pracę. W ten sposób materace sprężynowe Żnin zapewniają wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań powstających na skutek, np. zmiany pozycji partnera.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Żnin

Coraz więcej osób zmaga się z dolegliwościami ze strony kręgosłupa. W celu zachowania go w jak najlepszej kondycji warto zadbać o niego nie tylko ciągu dnia, ale również w nocy. W jaki sposób? Poprzez zainwestowanie w materace ortopedyczne Żnin! To właśnie one odpowiadają za idealne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, a tym samym i wsparcie kręgosłupa. Gwarantuje to zachowanie go w fizjologicznej pozycji w czasie snu oraz eliminuje ryzyko pogłębiania się schorzeń lub powstawanie chorób. Co więcej, materace ortopedyczne Żnin zapewniają higieniczne i antyalergiczne warunki do spania.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Żnin

Wbrew powszechnej opinii, poduszki do spania Żnin są równie ważne, jak wysokiej jakości materac. Dlaczego? Ich głównym zadaniem jest odpowiednie dopasowanie się do anatomicznych kształtów głowy, dzięki czemu są w stanie wspierać kręgosłup w odcinku szyjnym. Co więcej, poduszki Żnin odpowiadają również za stabilizację głowy i barków, odciążając przy tym mięśnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie obudzić się rano bez nieprzyjemnych dolegliwości bólowych ze strony głowy, karku czy barków. Zatem nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie modele są dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Żnin lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Kujawsko-Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: