Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wąbrzeźno

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wąbrzeźno - Kujawsko-Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wąbrzeźno

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób znacząco wpłynąć na jakość i długość swojego snu? W pierwszej kolejności warto postawić na materace Wąbrzeźno! Są to produkty, których budowa oraz właściwości są w stanie w pozytywny sposób przełożyć się na efektywny wypoczynek. W jaki sposób? Przede wszystkim wyróżniają się siedmioma strefami twardości oraz wyjątkowym wypełnieniem, dzięki czemu są w stanie odpowiednio dopasować się do anatomicznych kształtów użytkownika. Przekłada się to na prawidłowe wsparcie całego ciała oraz stabilizację kręgosłupa. W ten sposób materace Wąbrzeźno gwarantują całkowite rozluźnienie mięśni i ich regenerację, dzięki czemu rano obudzimy się wyspani, pełni energii oraz w dobrym humorze! Co więcej, z łatwością można zachować je w czystości, gdyż zostały wyposażone w pokrowiec z możliwością zdjęcia i wyprania. Decydując się na materace Wąbrzeźno, pamiętajmy, aby uwzględnić kilka istotnych czynników. Do nich zaliczają się przede wszystkim osobiste preferencje i potrzeby, a także waga, wiek czy stan zdrowia.

Materace piankowe Wąbrzeźno

Coraz więcej osób decyduje się na materace piankowe Wąbrzeźno, a wszystko dzięki ich innowacyjnemu wypełnieniu. Składa się ono z pianki, która dzieli się na kilka rodzajów, z czego każdy odznacza się innymi cechami. Fakt ten wykorzystuje wielu producentów, łączące ze sobą, np. piankę termoelastyczną, wysokoelastyczną i lateksową, tworząc produkty idealne! W ten sposób każdy z nas może dopasować je do swoich osobistych potrzeb oraz preferencji. Co więcej, na rynku znaleźć można materace piankowe Wąbrzeźno, które świetnie sprawdzą się w sypialni każdego - dziecka, nastolatka oraz seniora!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Wąbrzeźno

W sypialniach małżeńskich oraz osób preferujących bardziej sprężyste podłoże do spania warto postawić na materace sprężynowe Wąbrzeźno. Wszystko z uwagi na zastosowanie sprężyn kieszeniowych, które wyróżniają się tym, że każda z nich została umieszczona w osobnych kieszonkach materiałowych. Co więcej, dzięki temu cała powierzchnia jest w stanie pracować w sposób indywidualny pod wpływem nacisku ciała użytkownika. Dzięki temu, materace sprężynowe Wąbrzeźno są w stanie zagwarantować każdemu z nas wysoką elastyczność punktową, sprężystość oraz redukcję drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Wąbrzeźno

Kiedyś problemy z kręgosłupem dotyczyły seniorów, jednak w dzisiejszych czasach coraz częściej pojawiają się u młodszych osób. Z uwagi na to, warto zadbać o swoje plecy niezależnie od wieku i zainwestować w materace ortopedyczne Wąbrzeźno. Tylko one są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, gwarantując najlepsze wsparcie dla kręgosłupa. Co więcej, umożliwiają zachowanie go w fizjologicznej pozycji w czasie snu, przez co mięśnie mogą się w prawidłowy sposób zregenerować. Warto również pamiętać, że materace ortopedyczne Wąbrzeźno minimalizują ryzyko powstawania oraz pogłębiania się schorzeń kręgosłupa.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Wąbrzeźno

Zdrowy i spokojny sen już dziś może być w zasięgu naszych rąk! Wystarczy tylko wyposażyć swoje łóżko w innowacyjne poduszki do spania Wąbrzeźno. Dlaczego? Są one w stanie w prawidłowy sposób dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, wspierając kręgosłup w odcinku szyjnym, głowę oraz barki. Jednak, aby poduszki Wąbrzeźno właściwie spełniały swoją rolę, muszą być odpowiednio dopasowane do potrzeb użytkownika. Oznacza to uwzględnienie przy wyborze czynników, takich jak wysokość, twardość oraz rodzaj wypełnienia wybranego przez nas modelu.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Wąbrzeźno lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Kujawsko-Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: