Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Solec Kujawski

Materace, poduszki, kołdry, pościel Solec Kujawski - Kujawsko-Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Solec Kujawski

Statystycznie każdy z nas spędza w łóżku ⅓ swojego życia, dlatego warto zadbać o komfortowe warunki wypoczynku. Chcąc zapewnić sobie dobrą jakość snu, najważniejszy jest wybór odpowiedniego podłoża do spania. Sprawdź jakie materace Solec Kujawski ma dostępne w swoim asortymencie i popraw jakość Twojego snu już dzisiaj! Przed zakupem materaca warto odpowiedzieć sobie na pytanie, dla kogo będzie produkt przeznaczony, jaka jest waga użytkownika (na jej podstawie dobierana jest twardość materaca) oraz czy osoby, które będą na nim spać, cierpią na alergie lub schorzenia zdrowotne. Materace Solec Kujawski ma dostępne w różnorodnych wariantach, sprawia to, że każdy z nas może je odpowiednio dopasować do swoich potrzeb oraz preferencji. Na rynku znaleźć możemy różnego rodzaju podłoża do spania, które dzielimy na modele z wypełnieniem piankowym, sprężynowym oraz hybrydowym. Każdy z nich wyróżnia się innymi właściwościami, dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie materace Solec Kujawski posiada w swoim asortymencie. Kupując nowy materac, nie zapominaj o pozostałych akcesoriach sypialnianych. Dobierz odpowiedni podpierającą kark poduszkę oraz kołdrę, która Cię otuli zarówno w letnie, jak i w zimowe dni. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie produktów, wykwalifikowani specjaliści chętnie na nie odpowiedzą i pomogą Ci w podjęciu decyzji zakupowych.

Materace piankowe Solec Kujawski

Na rynku znaleźć można różnego rodzaju podłoża do spania, a do najpopularniejszych zaliczają się materace piankowe. Dlatego kupując nowe podłoże do spania, warto sprawdzić jakie materace piankowe Solec Kujawski posiada w swojej ofercie. Na szczególną uwagę zasługują te zbudowane z pianki termoelastycznej. Ponieważ każdorazowo, na podstawie temperatury ciała użytkownika, dopasowują się do jego krzywizn. Dzięki czemu zapewnia to niezwykły komfort wypoczynku. Dla osób z alergiami poleca się higieniczne modele lateksowe. Produkty te posiadają dobre właściwości antyalergiczne, a ponadto są bardzo odporne na eksploatację, a zarazem zapewniają prawidłowe podparcie kręgosłupa na całej jego linii. Zadbaj o jakość Twojego odpoczynku i zobacz jakie materace piankowe Solec Kujawski ma w swoich sklepach.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Solec Kujawski

Zależy Ci, aby znaleźć sprężyste podłoże do spania, które zapewni zdrowy i efektywny wypoczynek? Zobacz jakie materace sprężynowe Solec Kujawski może Ci zaproponować! Kupując materac sprężynowy, zapoznaj się z właściwościami modeli kieszeniowych oraz multipocket. Są to produkty najczęściej wybierane. Wypełnienie kieszeniowe jest popularnym rozwiązaniem dla par oraz osób cięższych. Wszystko to za sprawą ich wyjątkowej budowy. Każda ze sprężyn została umieszczona w specjalnej materiałowej kieszonce, dzięki czemu indywidualnie reagują na ciężar oraz zmianę pozycji ciała. Dla osób wymagających dobrym rozwiązaniem będą materace multipocket, które dzięki jeszcze większemu zagęszczeniu sprężyn zapewniają więcej punktów podparcia. Chcąc poprawić jakość swojego snu, sprawdź jakie materace sprężynowe Solec Kujawski oferuje.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Solec Kujawski

Cierpiąc na różnego rodzaju schorzenia lub dolegliwości związane z bólem kręgosłupa, czy wadami postawy, nie da się zaprzeczyć, że przyczyniają się one znacząco do obniżenia jakości naszego życia. Z uwagi na to, warto wiedzieć, jak prawidłowo dbać o kręgosłup nie tylko w ciągu dnia, ale także w nocy. Dla takich osób rekomendujemy sprawdzenie jakie materace ortopedyczne Solec Kujawski ma w swoim asortymencie. Materace te zostały wyprodukowane, wykorzystując najnowsze technologie, dzięki czemu wyróżniają się wieloma prozdrowotnymi właściwościami. Chcąc zadbać nie tylko o komfortowy, ale i zdrowy sen, zobacz jakie materace ortopedyczne Solec Kujawski ma dostępne w swoich salonach. I już po pierwszej przespanej nocy ciesz się lepszą jakością snu.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Solec Kujawski

Urządzając swoją sypialnię, zaraz po wyborze materaca powinniśmy zwrócić uwagę na poduszki. Dowiedz się jakie poduszki do spania Solec Kujawski ma dostępne w swoich salonach. Prawidłowy wybór produktu, na którym będzie leżeć w nocy nasza głowa, zapewni nam nie tylko wygodę, ale również zadba o bezpieczną pozycję kręgów szyjnych i niweluje uczucie drętwienia, które często towarzyszy nam o poranku. Poduszki do spania Solec Kujawski oferuje w tak wielu wariantach, że bez problemu znajdziesz model idealny dla siebie i swojej rodziny.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Solec Kujawski lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Kujawsko-Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: