Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Tuchola

Materace, poduszki, kołdry, pościel Tuchola - Kujawsko-Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Tuchola

Każdy z nas chce się wysypiać w komfortowych warunkach, za które odpowiada podłoże do spania. Właśnie dlatego warto postawić na materace Tuchola, czyli produkty stworzone specjalnie w celu zapewnienia wysokiej jakości wypoczynku. Czym one się wyróżniają? Dużą rolę odgrywa tutaj wyjątkowa budowa oraz wypełnienie, które może składać się z komfortowej pianki lub sprężyn. Dzięki nim, materace Tuchola są w stanie odpowiednio dopasować się do kształtu naszego ciała, gwarantując prawidłowe wsparcie w newralgicznych punktach oraz zachowanie kręgosłupa w fizjologicznej pozycji. Przekłada się to na efektywny wypoczynek, który pozwala na całkowitą regenerację organizmu, a zwłaszcza mięśni. Na rynku znaleźć można różnorodne modele, jednak pamiętajmy, aby dopasować je odpowiednio do naszych potrzeb oraz preferencji. Decydując się na wyjątkowe materace Tuchola, warto postawić na najwyższej jakości produkty. Co więcej, warto rozważyć również poduszki do spania, które odpowiadają za prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym oraz kołdrę, zapewniającą odpowiedni komfort termiczny.

Materace piankowe Tuchola

Każdy z nas może wyspać się w komfortowych warunkach, wystarczy tylko wyposażyć swoje łóżko w materace piankowe Tuchola! Te wyjątkowe produkty są w stanie zaoferować każdemu z nas wyjątkową miękkości oraz przyjemne wrażenie otulenia w czasie snu. Jest to możliwe z uwagi na zastosowanie nowoczesnej pianki, którą podzielić można na kilka rodzajów. Każdy z nich wyróżnia się innymi właściwościami, dzięki czemu jesteśmy w stanie idealnie dopasować materace piankowe Tuchola do swoich osobistych potrzeb oraz preferencji.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Tuchola

Każdy z nas zna materace sprężynowe Tuchola, które znane są od kilkunastu lat. Jednak współczesne modele wyróżniają się inną budową oraz właściwościami. Spowodowane jest to zastosowaniem sprężyn kieszeniowych, czyli takich, których sprężyny zostały umieszczone w osobnych kieszonkach materiałowych. Dzięki temu podłoże jest w stanie pracować tylko w miejscu nacisku ciała użytkownika. Przekłada się to na wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań powstających przy np. zmianie pozycji. Z uwagi na to, materace sprężynowe Tuchola polecane są parom oraz osobom preferującym tego rodzaju komfort.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Tuchola

Materace ortopedyczne Tuchola to produkty, które są coraz częściej zalecane przez fizjoterapeutów osobom zmagającym się z dolegliwościami ze strony kręgosłupa. Wszystko z uwagi na fakt, iż są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika, gwarantując tym samym najlepsze wsparcie dla pleców. W ten sposób minimalizują ryzyko powstawania lub pogłębiania się schorzeń kręgosłupa, a także eliminują dolegliwości bólowe przez nie spowodowane. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace ortopedyczne Tuchola!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Tuchola

Zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć jakość i efektywność swojego wypoczynku? Oprócz materaca idealnie sprawdzą się tutaj poduszki do spania Tuchola. Są to produkty, które poprzez unikalną budowę oraz właściwości, wspierają w najlepszy sposób kręgosłup w odcinku szyjnym. Dzięki temu jest on przez całą noc zachowany w fizjologicznym ułożeniu. Co więcej, poduszki Tuchola są w stanie odciążyć mięśnie oraz w prawidłowy sposób stabilizować głowę czy barki. Przekłada się to na wyeliminowanie dolegliwości bólowych związanych z górnymi partiami ciała.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Tuchola lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Kujawsko-Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: