Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Chełmża

Materace, poduszki, kołdry, pościel Chełmża - Kujawsko-Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Chełmża

Wiele mówi się o tym, że zdrowy i efektywny wypoczynek jest ważny dla naszego ciała. Z uwagi na to, coraz częściej stosujemy się do zasad prawidłowej higieny snu. Polega to przede wszystkim na zmianie diety, zwiększeniu aktywności fizycznej oraz wyposażeniu swojej sypialni w komfortowe materace Chełmża. Jednak czym się one wyróżniają na tle innych? Przede wszystkim produkty te wyróżniają się innowacyjną budową oraz właściwościami, które wynikają z zastosowanego wypełnienia. Może je stanowić zarówno sprężyna kieszeniowa, jak i pianka. Co więcej, materace Chełmża są w stanie zagwarantować nam prawidłowe wsparcie dla kręgosłupa przez całą noc, a wszystko z uwagi na zachowanie go w fizjologicznym ułożeniu. Inną kwestią są dodatkowe cechy, jak antyalergiczność, wysoka wentylacja oraz właściwości przeciwodleżynowe. Decydując się na materace Chełmża, pamiętajmy, aby dopasować je odpowiednio do naszych potrzeb oraz preferencji. Jest to niezwykle ważne, gdyż tylko wtedy podłoże do pisania będzie w prawidłowy sposób pełniło swoją funkcję. Dlatego nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie modele oferują sklepy stacjonarne i internetowe!

Materace piankowe Chełmża

Przyjemnie otulające podłoże do spania? Najlepszy komfort wypoczynku? Idealnie sprawdzą się tutaj materace piankowe Chełmża, a wszystko z uwagi na wyjątkowe wnętrze. Stanowi je innowacyjna pianka, którą z uwagi na rodzaj zastosowanego materiału oraz właściwości podzielić można na, np. piankę termoelastyczną, lateksową czy wysokoelastyczną. Dzięki nim materace piankowe Chełmża są w stanie dopasować się do każdego użytkownika, niezależnie od osobistych preferencji czy potrzeb użytkownika.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Chełmża

Wiele osób preferuje sprężyste podłoże do spania. Tego rodzaju komfort zaoferować mogą materace sprężynowe Chełmża, które w swoim wnętrzu najczęściej wyposażone są w sprężyny kieszeniowe. Wyróżniają się one tym, że każda sprężyna została osadzona w osobnej kieszonce materiałowej, przez co materac jest w stanie pracować wyłącznie pod wpływem nacisku ciała użytkownika. Co więcej, materace sprężynowe Chełmża gwarantują wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Chełmża

Ból kręgosłupa może mieć kilka przyczyn, w tym wynikać z chorób zwyrodnieniowych, wad postawy czy stylu życia. Istnieje kilka sposobów na zapobieganie lub łagodzenie dolegliwości bólowych, w tym materace ortopedyczne Chełmża. Poprzez swoją budowę są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów kręgosłupa oraz zapewnić mu najlepsze wsparcie. W ten sposób zapobiegają występowaniu dolegliwości bólowych kręgosłupa, a także minimalizują ryzyko powstawania lub pogłębiania się schorzeń. Właśnie dlatego warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace ortopedyczne Chełmża!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Chełmża

PZastanawiasz się, jak uniknąć sztywnego karku i porannych bólów głowy? Postaw na poduszki do spania Chełmża, które są w stanie zagwarantować każdemu z nas komfortowy wypoczynek. Ich budowa oraz unikalne wypełnienie (naturalne, syntetyczne lub piankowe) jest w stanie odpowiednio dopasować się do anatomicznej budowy głowy oraz barków. Dzięki temu w prawidłowy sposób wspierają kręgosłup w odcinku szyjnym, a także umożliwiają odciążenie mięśni i ich prawidłową regenerację. Z uwagi na to nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie poduszki Chełmża są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz internetowych!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Chełmża lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Kujawsko-Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: