Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Chojnice

Materace, poduszki, kołdry, pościel Chojnice - Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Chojnice

Po ciężkim dniu nie ma nic lepszego, niż położenie się do komfortowego i niezwykle wygodnego łóżka. W dużej mierze za tego rodzaju odczucia odpowiadają materace Chojnice, które są w stanie zagwarantować nam prawidłowe wsparcie kręgosłupa oraz stabilizację całego ciała. W jaki sposób? Wszystko za sprawą odpowiedniej budowy poszczególnych modeli, które zostały specjalnie wyprofilowane. Inną kwestią są dodatkowe cechy oraz właściwości wynikające z zastosowanego wewnątrz wypełnienia. Z uwagi na to, materace Chojnice powinny być wybierane według kilku najważniejszych czynników. Wśród nich na pierwszym miejscu są osobiste potrzeby użytkownika, a także waga, wiek, stan zdrowia oraz preferencje. Dotyczą one przede wszystkim subiektywnego odczucia twardości oraz rodzaju zapewnianego przez wkład komfortu. Materace Chojnice to produkty, które świetnie sprawdzą się w naszej sypialni. Co więcej, dostępne są w licznych wariantach, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie dopasować je do siebie!

Materace piankowe Chojnice

O komfortowy sen można dbać na wiele sposobów, w tym poprzez wybranie odpowiedniego podłoża do spania, jakim są materace piankowe Chojnice. Zostały one stworzone z nowoczesnej pianki oraz wyposażone w pokrowiec z możliwością zdjęcia i wyprania, co gwarantuje higieniczne warunki wypoczynku. Co więcej, każdy produkt oferuje inne cechy, gdyż w jego wnętrzu znajdują się różnego rodzaju pianki, występujące pojedynczo lub poprzez połączenie. Decydując się na materace piankowe Chojnice, pamiętajmy również o jego odpowiednim wsparciu, które zapewnia stelaż.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Chojnice

Świat ciągle się zmienia, a wszystko dzięki coraz to nowszym technologiom, które są w stanie między innymi wpłynąć na jakość naszego snu. Jest to możliwe między innymi poprzez materace sprężynowe Chojnice, które wewnątrz posiadają innowacyjne sprężyny kieszeniowe. Zostały one wyprodukowane z niezwykle wytrzymałych materiałów i osadzone w osobnych kieszonkach materiałowych. Zabieg ten sprawił, że reagują w sposób niezależny na nacisk ciała użytkownika, gwarantując tym samym redukcję drgań oraz wysoką elastyczność punktową. Z uwagi na to, warto już dziś sprawdzić, jakie oferują materace sprężynowe Chojnice.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Chojnice

Zmagasz się z dolegliwościami ze strony kręgosłupa? A może chcesz im zapobiec? Jeśli tak, to zastanów się nad zainwestowaniem w materace ortopedyczne Chojnice! Mają one prozdrowotny wpływ na kręgosłup, który jest możliwy poprzez unikalne właściwości oraz wnętrze. Tego rodzaju produkty są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznego kształtu kręgosłupa, gwarantując fizjologiczne ułożenie w czasie wypoczynku. Co więcej, można je dopasować w zależności od indywidualnych potrzeb oraz preferencji, gdyż występują w wielu wariantach! Materace ortopedyczne Chojnice sprawdzą się w każdej sypialni, dlatego sprawdź je już dziś!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Chojnice

Na zdrowy i spokojny sen wpływa wiele czynników, w tym to, co znajduje się w naszym łóżku. Mowa tutaj przede wszystkim o najwyższej jakości materacach oraz innych produktach, takich jak poduszki do spania Chojnice. Dlaczego i one są tak ważne? Przede wszystkim gwarantują najlepsze wsparcie dla górnych partii ciała, czyli głowy, kręgosłupa w odcinku szyjnym oraz barków. Jednak, decydując się na poduszki Chojnice, warto wiedzieć, że muszą być one odpowiednio dopasowane do użytkownika. Oznacza to, że przy wyborze należy uwzględnić ich twardość, wielkość oraz wysokość, a także nasze osobiste preferencje!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Chojnice lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: