Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Lębork

Materace, poduszki, kołdry, pościel Lębork - Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Lębork

Zdrowy i spokojny sen umożliwia nam prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia. Z uwagi na to warto o niego zadbać poprzez przystosowanie się do zasad prawidłowej higieny snu. Oznacza to zwracanie uwagi nie tylko na odpowiednią aranżację sypialni, aktywność fizyczną czy dietę, ale również elementy wyposażenia łóżka, czyli między innymi materace Lębork. Charakteryzują się innowacyjną budową, gdyż wewnątrz nich mogą być nowoczesne sprężyny kieszeniowe lub komfortową pianką. Na rynku znaleźć można również modele hybrydowe, które łączą w sobie oba te rodzaje wypełnienia. Materace Lębork są w stanie zapewnić każdemu z nas komfort w czasie snu, a także zagwarantować najlepsze wsparcie kręgosłupa. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyspać się w komfortowych warunkach i cieszyć się dobrym samopoczuciem przez cały dzień. Odpowiedni wybór podłoża do spania jest niezwykle ważny, dlatego warto kierować się osobistymi preferencjami oraz potrzebami. Jednak pamiętajmy, że materace Lębork to nie wszystko i pod uwagę weźmy również stelaże, poduszki czy kołdry.

Materace piankowe Lębork

Każdy z nas lubi spać w komfortowych warunkach. Z uwagi na to coraz częściej zaleca się materace piankowe Lębork, których wnętrze w całości zbudowane jest z innowacyjnej pianki. Można ją podzielić na kilka rodzajów, które różnią się między sobą dodatkowymi cechami i właściwościami. W ten sposób materace piankowe Lębork są w stanie dopasować się do potrzeb i preferencji każdego z nas. Co więcej, każdy model został wyposażony w pokrowiec z możliwością ściągnięcia, co pozwala zachować higieniczne warunki do spania.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Lębork

Materace sprężynowe Lębork to dość popularne rozwiązanie, które sprawdza się w sypialni par oraz osób preferujących sprężyste podłoże do spania. Wyróżniają się one na tle innych zastosowaniem wyjątkowo trwałych sprężyn, które dodatkowo w większości produktów zostały osadzone w indywidualnych kieszonkach. Umożliwiają one samodzielną pracę podłoża do spania pod wpływem nacisku ciała użytkownika, przez co materace sprężynowe Lębork wyróżniają się dodatkowo redukcja drgań oraz wysoką elastycznością punktową.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Lębork

O kręgosłup można dbać zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. W jaki sposób? Poprzez wyposażenie swojego łóżka w materace ortopedyczne Lębork! Te specjalistyczne produkty są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów naszego kręgosłupa, zapewniając mu najlepsze wsparcie oraz stabilizację. Fakt ten wynika z unikalnej budowy, a także cech i właściwości. Co więcej, materace ortopedyczne Lębork są w stanie zminimalizować dolegliwości bóle wynikające z nabytych schorzeń, a także zapobiega ich pogłębianiu się czy też rozwijaniu się nowych. Modele te są głównie przeznaczone dla osób schorowanych, jednak idealnie sprawdzą się w sypialni każdego.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Lębork

Poduszki do spania Lębork idealnie sprawdzą się w sypialni osób młodszych oraz starszych. Jest to związane z szeroką dostępnością na rynku oraz licznymi możliwościami, jakie daje różnego rodzaju wypełnienie. Wyróżnić tutaj można poduszki piankowe, syntetyczne oraz naturalne, a każda z nich charakteryzuje się innymi właściwościami. Co więcej, jesteśmy w stanie dopasować je do osobistych preferencji związanych z wysokością, wielkością czy twardością wybranego modelu. Zatem nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie poduszki Lębork są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz internetowych!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Lębork lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: