Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kościerzyna

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kościerzyna - Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Kościerzyna

Sen stanowi podstawową potrzebę fizjologiczną, bez której człowiek nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Jego niedobór w pierwszej kolejności przekłada się na ból głowy czy uczucie zmęczenia. Można temu zapobiec na wiele sposobów, w tym poprzez materace Kościerzyna. Dlaczego? Są one w stanie w idealny sposób dopasować się do anatomicznych kształtów naszego ciała, gwarantując najlepsze wsparcie dla całego ciała oraz kręgosłupa. Innymi, ale równie wyjątkowymi cechami tych produktów są właściwości antyalergiczne oraz pokrowiec, który ułatwia zachowanie ich w czystości. Decydując się na materace Kościerzyna, pamiętajmy, że ich wybór w dużej mierze opiera się na uwzględnieniu przy ich wyborze osobistych potrzeb czy preferencji. Na jakość i efektywność naszego snu wpływa wiele czynników, w tym dieta czy aktywność fizyczna. Jednak najważniejszym z nich wszystkich są materace Kościerzyna, które mają bezpośredni kontakt z naszym ciałem. Co więcej, warto uwzględnić tutaj ergonomiczne poduszki oraz ciepłe kołdry.

Materace piankowe Kościerzyna

Materace piankowe Kościerzyna są popularne z wielu względów. Przede wszystkim produkty posiadające wypełnienia oparte na piance są w stanie zapewnić nie tylko wyjątkową miękkość, ale także przyjemne wrażenie otulenia. Tego rodzaju wypełnienie jest zalecane dla wielu osób, w tym małym dzieciom i nastolatkom, gdyż w świetny sposób wspierają rozwijający się kręgosłup. Co więcej, materace piankowe Kościerzyna różnią się między sobą cechami oraz właściwościami, przez co każdy z nas może znaleźć tutaj model dla siebie.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Kościerzyna

Dla osób ceniących bardziej sprężyste podłoże idealnie sprawdzą się materace sprężynowe Kościerzyna. Wyróżniają się one unikalną budową wkładu, w którym umieszczono innowacyjne sprężyny kieszeniowe. Różnią się one od klasycznych pod kilkoma względami, gdyż zostały osadzone w osobnych kieszonkach materiałowych. W ten sposób nie mają ze sobą kontaktu, dzięki czemu każda z nich pracuje w sposób niezależny. Z uwagi na to, materace sprężynowe są w stanie każdemu z nas zagwarantować wysoką elastyczność punktową oraz redukcję drgań.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Kościerzyna

Niezależnie od rodzaju schorzenia lub dolegliwości ze strony kręgosłupa, nie da się zaprzeczyć, że przyczyniają się one znacząco do obniżenia jakości naszego życia. Z uwagi na to, warto wiedzieć, jak prawidłowo dbać o kręgosłup nie tylko w ciągu dnia, ale także w nocy. Pomóc w tym mogą materace ortopedyczne Kościerzyna. Są to specjalistyczne modele, które posiadają status wyrobu medycznego oraz wyróżniają się licznymi właściwościami. Z uwagi na to, materace ortopedyczne Kościerzyna są w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała, gwarantując najlepsze wsparcie.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Kościerzyna

Na zdrowy i efektywny sen wpływa wiele czynników, w tym rodzaj podłoża do spania. Jednak mało kto wie, że inne elementy wyposażenia łóżka, takie jak poduszki Kościerzyna również odgrywają ważną rolę. W jaki sposób? Przede wszystkim odpowiadają za prawidłowe wsparcie głowy, barków oraz kręgosłupa w odcinku szyjnym. Umożliwia to zachowanie fizjologicznego ułożenia górnych partii ciała w czasie snu, a także gwarantuje prawidłową regenerację mięśni. Jednak, aby poduszki do spania Kościerzyna mogły odpowiednio pełnić swoją funkcję, to muszą być dopasowane indywidualnie do potrzeb oraz preferencji użytkownika.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Kościerzyna lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: