Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wejherowo

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wejherowo - Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Wejherowo

Niekiedy można odnieść wrażenie, że nowoczesne podłoża do snu i akcesoria pojawiają się w ofertach sklepów niemal każdego dnia. Choć proces projektowania i produkcji nie jest aż tak szybki, to nie sposób nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że rynek sypialniany powiększa się stale. Ponadto, przeszedł bardzo pozytywną metamorfozę - z racji tego, że coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z faktu, iż sen jest potrzebą biologiczną, na którą przeznacza się średnio ⅓ swojego życia, dostępne produkty są coraz lepsze jakościowo. Widać to między innymi po asortymencie dostępnym w sklepie materace Wejherowo. Materace Wejherowo to produkty, które bez problemu są w stanie spełnić oczekiwania nawet największych miłośników zdrowego snu. Bez względu na to, czy wybierzesz podłoże piankowe, sprężynowe, czy ortopedyczne, możesz mieć pewność, że posiada ono wiele pozytywnych właściwości i jest inwestycją na lata. Gdzie kupić materace Wejherowo? W zależności od swoich preferencji, możesz wybrać na zakupy online lub dogłębne testowanie różnych modeli w sklepie stacjonarnym. Przy okazji możesz zdecydować się również na zakup akcesoriów sypialnianych (stelaży, kołder, poduszek), które - wbrew pozorom - mają ogromny wpływ na jakość nocnego wypoczynku.

Materace piankowe Wejherowo

Funkcjonalność, antyalergiczność, przystępna cena - uwierzysz, że są to cechy opisujące jedne produkty? Materace piankowe Wejherowo to wszystko czego potrzebujesz! Poza wymienionymi cechami, charakteryzują się również bardzo wysoką elastycznością i umiejętnością dopasowywania się do anatomicznej budowy ciała użytkownika. Materace piankowe Wejherowo wyróżniają się tym, iż w ich wnętrzu w większości przypadków znajduje się kilka rodzajów pianek. Surowce termoelastyczne, wysokoelastyczne i lateksowe doskonale się ze sobą komponują, tworząc tym samym podłoże na miarę XXI wieku.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Wejherowo

Duża część osób, która spędziła choć jedną noc na podłożu pochodzącym ze sklepu materace sprężynowe Wejherowo przyznaje, że nocny wypoczynek na tym produkcie przerósł ich najśmielsze oczekiwania. Sprężyny znajdują się w materiałowych kieszonkach, w których mieści się tylko jeden ruchomy element. Ponadto, są zdecydowanie bardziej zagęszczone i mają mniejszą średnicę, dzięki czemu podłoże staje się niezwykle elastyczne punktowo. Materace sprężynowe Wejherowo to niesamowicie wygodne propozycje, które z pewnością nie stracą swoich właściwości przez długie lata - ich istotną zaletą jest bowiem ponadprzeciętna odporność na odkształcenia.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Wejherowo

Czy zdarza Ci się, że Twoją pierwszą myślą o poranku jest ta, która podpowiada, by czym prędzej zrobić cokolwiek, aby pozbyć się tego uporczywego bólu kręgosłupa? Jeśli tak, dowiedz się, jakie oferuje materace ortopedyczne Wejherowo. Tego typu podłoża do su doskonale podpierają kręgosłup i inne części ciała, przyczyniając się tym samym do szybszej regeneracji mięśni i stawów. To jednak nie wszystko - materace ortopedyczne Wejherowo są również doskonałym wyborem dla osób, których powyższy problem jeszcze nie dotyczy, ale zależy im na profilaktyce. Sen jest bowiem idealnym czasem w ciągu doby, który warto poświęcić na to, by zadbać o swoje zdrowie.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Wejherowo

Głównym zadaniem poduszki jest to, by odciążała ona górny odcinek kręgosłupa. Jeśli akcesorium sypialniane będzie działało w ten sposób, użytkownik zapomni o nawracających dolegliwościach bólowych i złym samopoczuciu spowodowanym nocnym wypoczynkiem wątpliwej jakości. Gdzie szukać produktu modelu idealnego? Oczywiście w sklepie poduszki do spania Wejherowo! Oferta sklepu obejmuje poduszki Wejherowo wypełnione wysokiej jakości pianką, która reaguje na naciski i temperaturę ciała użytkownika. Produkty te są antyalergiczne, dzięki czemu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Wejherowo lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: