Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Malbork

Materace, poduszki, kołdry, pościel Malbork - Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Malbork

Sypialnia to dla każdego z nas miejsce do relaksu oraz odpoczynku. Z uwagi na to, iż najważniejszym meblem tam jest łóżko oraz będące jego dopełnieniem go materace Malbork. Przez duży wybór oraz liczne modele z różnymi cechami możliwy jest zakup idealnego produktu. W bardzo prosty sposób. Jaki? W sklepach stacjonarnych oraz internetowych możemy znaleźć różnego rodzaju produkty do sypialni. Są to głównie poduszki oraz kołdry zapewniające nam komfort, a także prześcieradła. Najważniejszym punktem są przede wszystkim materace Malbork, które wpływają na wygodę w czasie naszego snu oraz odpowiednie dopasowanie do anatomicznych kształtów ciała. Nie można również zapomnieć o tym, jak wielki jest wybór! W zależności od naszych potrzeb dostępne są materace piankowe, sprężynowe czy też hybrydowe. Jednak przed zakupem warto sprawdzić takie aspekty, jak twardość oraz indywidualne cechy produktu, które wynikają z zastosowanego w nim materiału. Materace Malbork to wysokiej jakości produkty, zapewniające nam komfortowy i zdrowy wypoczynek. W dużej mierze umożliwia to niezwykle szeroki wybór dostępnych modeli oraz ich różnorodność. Pamiętać należy, że ostateczny decyzja należy do nas!

Materace piankowe Malbork

Idealnym produktem dla wszystkich grup wiekowych są materace piankowe Malbork. Wyróżnia je zastosowana wewnątrz innowacyjna pianka, która w zależności od rodzaju ma inne cechy. W wielu modelach łączone ze sobą są różne pianki, tworząc w ten sposób wyjątkowy materac. Nie wolno nam zapomnieć, że są one niezwykle otulające i lekkie, dzięki czemu transport, jak i obracanie go na drugą stronę jest niezwykle proste. Aby materace piankowe Malbork dobrze sprawdzały się w naszej sypialni, warto najpierw sprawdzić i odpowiednio dopasować twardość.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Malbork

Niepowtarzalna sprężystość oraz elastyczność punktowa? To właśnie te dwie cechy idealnie definiują materace sprężynowe Malbork! Tego rodzaju produkty są doskonałe dla par, ponieważ poprzez zastosowanie sprężyn kieszeniowych w większości modeli, możliwa jest ich praca tylko wtedy gdy wywierany jest na nie nacisk. Dzięki temu, że drgania, które wywołuje druga osoba, się nie rozchodzą. W dodatkowo materace sprężynowe Malbork zapewniają doskonałe wsparcie dla kręgosłupa poprzez idealne dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Malbork

W dzisiejszych czasach duża część z nas zmaga się z różnymi problemami lub schorzeniami kręgosłupa. W ciągu dnia można radzić sobie z tym na wiele sposobów, ale w nocy? To właśnie wtedy warto wziąć pod uwagę zaopatrzenie się w materace ortopedyczne Malbork. Są to niezwykle innowacyjne produkty, które gwarantują doskonałe wsparcie, a także stabilizację kręgosłupa. Jest to możliwe dzięki idealnemu dopasowaniu się do ciała oraz wysoką elastyczność punktową. Materace ortopedyczne Malbork są nie tylko gwarancją zdrowego i komfortowego snu, ale także dbają o stan naszego kręgosłupa!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Malbork

Jak się okazuje, każdy z nas poświęca na sen ok. ⅓ swojego życia. Z uwagi na to, warto spędzić ten czas w komfortowych warunkach, jakie zapewnić mogą poduszki do spania Malbork. W jaki sposób? Przede wszystkim dostępne są w licznych wariantach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopasować je do siebie pod kątem wysokość, wielkości czy twardości. Co więcej, na ryku dostępne są z różnym wypełnieniem (naturalne, syntetyczne i piankowe), które oferuje inne właściwości oraz odczuwalny komfort. Zatem nie czekajmy i juz dziś wyposazmy spwją sypialnie w poduszku Malbork!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Malbork lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: