Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pruszcz Gdański

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pruszcz Gdański - Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Pruszcz Gdański

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że w bardzo łatwy sposób można wpłynąć w pozytywny sposób na jakość czy długość snu. Wynika to z licznych czynników, jak dieta, aktywność fizyczna czy materace Pruszcz Gdański, które jednocześnie stanowią najważniejszy element wyposażenia łóżka. Umożliwiają one dopasowanie się do kształtu ciała, dzięki czemu są w stanie w prawidłowy sposób ustabilizować sylwetkę oraz wspierać kręgosłup. Jednak warto pamiętać, że decydując się na materace Pruszcz Gdański, należy wybrać je we właściwy sposób, czyli uwzględniając osobiste preferencje, potrzeby oraz czynniki, takie jak waga, wiek czy stan zdrowia. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na rodzaj pokrowca. Na współczesnym rynku prawie wszystkie produkty tego typu są wyposażone w pokrowiec z możliwością zdjęcia, jednak mogą one wyróżniać się dodatkowymi właściwościami, np. antyalergicznością. Wyjątkowe cechy produktów do spania sprawiają, że warto już dziś sprawdzić, jakie oferuje materace Pruszcz Gdański. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić sobie zdrowy i spokojny sen na długie lata.

Materace piankowe Pruszcz Gdański

Zastanawiasz się, w jakiś sposób zapewnić sobie komfort w czasie snu? W pierwszej kolejności postaw na materace piankowe Pruszcz Gdański! Te wyjątkowe modele są szeroko dostępne na rynku, a wszystko z uwagi na rodzaj wypełnienia. Stanowi je pianka, którą podzielić można na kilka rodzajów, w tym piankę wysokoelastyczną, termoelastyczną czy lateksowa. Wielu producentów łączy poszczególne pianki ze sobą, tworząc materace piankowe Pruszcz Gdański, które są w stanie dopasować się do osobistych potrzeb konsumenta.

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Pruszcz Gdański

Sypialnia powinna gwarantować jak najlepsze warunki do wypoczywania. Z uwagi na to warto postawić na materace sprężynowe Pruszcz Gdański, które uznawane są za jedne z lepszych produktów do spania. Dlaczego? Przede wszystkim w większości modeli znaleźć można sprężyny kieszeniowe, które zostały umieszczone w osobnych kieszonka materiałowych. W ten sposób materace sprężynowe Pruszcz Gdański są w stanie pracować w sposób niezależny, co przekłada się na liczne właściwości, w tym redukcję drgań, wysoką elastyczność piankową oraz sprężystość.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Pruszcz Gdański

Chcesz profilaktycznie zadbać o swój kręgosłup? A może nie wiesz, jak uniknąć pogłębienia nabytych wad w czasie snu? Idealnie sprawdzą się tutaj materace ortopedyczne Pruszcz Gdański. Wynika to z zastosowanego wewnątrz wypełnienia oraz budowy, która umożliwia idealne dopasowanie się do anatomicznych kształtów kręgosłupa. W ten sposób jesteśmy w stanie uniknąć niefizjologicznego ułożenia pleców, a także niepożądanego spięcia mięśni w czasie snu. Materace ortopedyczne Pruszcz Gdański gwarantują odpowiednią regenerację organizmu oraz wysoki komfort użytkowania.

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Pruszcz Gdański

Mało kto wyobraża sobie zdrowy i efektywny wypoczynek bez poduszki do spania Pruszcz Gdański. Wyróżniają się one unikalną budową oraz wypełnieniem, które może być naturalne (np. puch kaczy), syntetyczne (np. włókna poliestrowe) czy też piankowe (np. pianka termoelastyczna). Co więcej, między sobą różnią się wysokością, twardością oraz rozmiarem, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie idealnie dopasować je do siebie. Jest to niezwykle ważne, gdyż tylko wtedy poduszki Pruszcz Gdański mogą w prawidłowy sposób wspierać głowę oraz stabilizować kręgosłup w odcinku szyjnym. Zatem nie czekajmy i znajdziemy idealny model dla siebie już dziś!

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Pruszcz Gdański lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: