Dlaczego SleepMed?

Materace, poduszki, kołdry, pościel Człuchów

Materace, poduszki, kołdry, pościel Człuchów - Pomorskie

Materace, poduszki, kołdry, pościel Człuchów

Każdego wieczoru kładziemy się do łóżka i przesypiamy całą noc. Jak się okazuje, na sen przeznaczmy aż ⅓ życia, dlatego warto zadbać o najwyższej jakości podłoże do spania. Świetnie sprawdzą się tutaj materace Człuchów. Dlaczego? Jak się okazuje, sofa z funkcją spania czy kanapa nie są najlepszym rozwiązaniem do sypialni. Ich budowa, w przeciwieństwie do materacy, nie jest w stanie odpowiednio wspierać oraz stabilizować całego ciała. Właśnie dlatego najlepiej postawić na materace Człuchów, które zostały stworzone specjalnie w celu zapewnienia nam jak najlepszych warunków do spania. Co więcej, odznaczają się wysoką antyalergicznością oraz modelami, które są dopasowane do dzieci, nastolatków, osób starszych, alergików czy par! Warto również zaznaczyć, że wyposażono je w pokrowiec z zamkiem, dzięki czemu możemy go z łatwością ściągnąć i wyprać! Materace Człuchów to najlepsze rozwiązanie do sypialni każdego i to niezależnie od wieku. Jednak przy ich wyborze pamiętajmy, aby uwzględnić osobiste preferencje oraz potrzeby!

Materace piankowe Człuchów

Wyróżnić można wiele czynników, którymi powinniśmy się kierować przy wybieraniu podłoża do spania. Jednak coraz więcej osób decyduje się na uniwersalne materace piankowe Człuchów. Dlaczego? Wszystko z uwagi na fakt, iż zostały one stworzone z wysokiej jakości pianki, która w zależności od rodzaju ma inne cechy oraz właściwości. Dzięki temu jesteśmy w stanie idealnie dopasować wybrany model do osobistych potrzeb oraz preferencji. Co więcej, materace piankowe Człuchów gwarantują wyjątkową miękkość, a także przyjemne wrażenie otulenia!

Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort Plus

SleepMed Comfort Plus

Materac SleepMed Comfort Plus, oprócz standardowego wkładu składającego się z dwóch warstw wysokoelastycznych pianek VPPHR o różnych twardościach, posiada odpinany top (3,5 cm), który wykonano z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej VitaRest® zapewniającej higieniczny i komfortowy sen.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Comfort

SleepMed Comfort

W materacu SleepMed Comfort zastosowano najcieńsze warstwy pianki VitaRest® (4 cm) oraz pianki VPPHR Soft (7,5 cm), dzięki czemu rozwiązanie to docenią osoby, które oprócz wysokiej higieny wkładu, oczekują od materaca elastycznego dopasowania do kształtu ciała, a także uczucia przyjemnego, delikatnego otulenia.

Zobacz więcej

Materace sprężynowe Człuchów

Materace sprężynowe Człuchów coraz częściej w swoim wnętrzu mają wyjątkową sprężynę kieszeniową. Różni się ona od tej, która była stosowana jeszcze kilkanaście lat temu, a wszystko z uwagi na fakt, iż każda ze sprężyn została osadzona w osobnej kieszonce materiałowej. W ten sposób materace sprężynowe pracują tylko w miejscu nacisku ciała użytkownika, gwarantując wysoką elastyczność punktową, sprężystość oraz redukcję drgań. Właśnie dlatego zalecane są przede wszystkim parom oraz osobom preferującym tego rodzaju komfort w czasie snu.

Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium

SleepMed Hybrid Premium

W materacu Hybrid Premium wkład ze sprężyną Multi otaczają cieńsze warstwy pianki termoelastycznej VitaRest® i pianek wysokoelastycznych VPPHR. Dzięki temu podłoże uzyskuje idealną elastyczność punktową, zapewniając optymalne dopasowanie podłoża do ciała oraz swobodę ruchu – bez względu na przyjętą pozycję.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Comfort Plus

SleepMed Hybrid Comfort Plus

Materac SleepMed Hybrid Comfort Plus został wyposażony w 7-strefowy wkład wykonany ze sprężyn typu Multi zapewniających wysoką elastyczność punktową, a więc doskonałe dopasowanie do ciała użytkownika. Komfort użytkowania tego modelu podnosi 3,5-cm odpinany top z pianki termoelastycznej VitaRest®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Premium Plus

SleepMed Hybrid Premium Plus

Materac SleepMed Hybrid Premium Plus – za wyjątkowy komfort podczas snu na tym modelu odpowiada 7-strefowy wkład ze sprężynami typu Multi zapewniający idealną elastyczność punktową oraz odpinany top o wysokości 5 cm wykonany z dopasowującej się do ciała pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme Plus

SleepMed Hybrid Supreme Plus

Materac SleepMed Hybrid Supreme Plus to najwyższy model z kolekcji Hybrid Plus wyposażony w 7-strefowy wkład ze sprężyn typu Multi. Dzięki aż 7-cm odpinanemu topowi wykonanemu z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily® zapewnia najlepszy komfort snu oraz dopasowanie do sylwetki śpiącej osoby.

Zobacz więcej

Materace ortopedyczne Człuchów

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zastanawia się, jak dbać o kręgosłup nie tylko w ciągu dani, ale także podczas snu. Idealnie sprawdzą się tutaj materace ortopedyczne Człuchów, które spośród innych wyróżniają się unikalną budową oraz właściwościami. Dzięki temu są w stanie zapewnić nam najlepsze warunki do spania, ale nie tylko! Odpowiadają również za idealne dopasowanie się do ciała użytkownika, wspierając w ten sposób kręgosłup. Zmniejsza to ryzyko powstawania oraz pogłębiania się schorzeń, a także eliminuje dolegliwości bólowe! Zatem nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie oferuje materace ortopedyczne Człuchów!

Materac medyczny - SleepMed Premium Plus

SleepMed Premium Plus

Materac SleepMed Premium Plus tworzą dwie warstwy pianek wysokoleastycznych VPPHR o różnych twardościach oraz nieco grubszy niż w materacu SleepMed Comfort Plus odpinany top (5 cm), który wykonano z reagującej na ciepło i ciężar ciała, bezpiecznej dla środowiska pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme

SleepMed Supreme

Materac SleepMed Supreme to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki zastosowaniu najgrubszej, 8-cm warstwy pianki VitaRest® oraz 10,5-cm pianki VPPHR Soft, materac ten doskonale amortyzuje ruchy oraz redukuje wszelki nacisk na ciało, tym samym zapewniając doskonałą regenerację organizmu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Supreme Plus

SleepMed Supreme Plus

Materac SleepMed Supreme Plus spełni oczekiwania użytkowników o największych wymaganiach. Wszystko za sprawą 7-cm odpinanego topu wykonanego z pianki termoelastycznej Celsius® – Waterlily®. Najwyższy model z kolekcji Plus to gwarancja optymalnego wsparcia dla ciała, a więc najlepszego komfortu snu.

Zobacz więcej
Materac medyczny - SleepMed Hybrid Supreme

SleepMed Hybrid Supreme

Materac SleepMed Hybrid Supreme to gwarancja najwyższej jakości snu i doznań – wszystko za sprawą właściwości sprężyny Multi, które wsparto trzema pogrubionymi warstwami pianek: termoelastyczną VitaRest® oraz dwoma wysokoelastycznymi VPPHR. W efekcie materac ten zapewnia wysoce spersonalizowany komfort odpoczynku.

Zobacz więcej

Poduszki do spania Człuchów

O kręgosłup można dbać na wiele sposób, w tym poprzez wyposażenie swojego łózka w nowoczesne poduszki do spania Człuchów. Wyróżniają się one specjalistyczną budową oraz unikalnym wypełnieniem, które podzielić można na syntetyczne, naturalne oraz piankowe. W zależności od rodzaju wnętrza, wybrane produkty odznaczają się innymi cechami. Jednak wszystkie poduszki Człuchów są w stanie prawidłowo wspierać głowę, kręgosłup w odcinku szyjnym oraz barki. Zatem nie czekajmy i już dziś sprawdźmy, jakie modele są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz internetowych.

Poduszka SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow

SleepMed Comfort Pillow to ergonomiczna, antyalergiczna poduszka, której wypełnienie stanowi komfortowa pianka termoelastyczna idealnie dopasowująca się do szyi, karku i głowy użytkownika. Polecana osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow

SleepMed Premium Pillow to elastyczna, antyalergiczna poduszka o uniwersalnym kształcie i otwarto-komórkowej budowie. Zapewnia nie tylko wygodę, ale i zdrowy, higieniczny sen. Dedykowana w szczególności osobom śpiącym na plecach i na boku.

Zobacz więcej
Poduszka SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow

SleepMed Supreme Pillow to poduszka termoelastyczna zapewniająca wysoce komfortowy, spokojny i zdrowy sen. Dzięki ergonomicznej budowie i zastosowaniu włókien węglowych poprawia jakość snu oraz łagodzi napięcia mięśniowe i stres.

Zobacz więcej

Znajdź sklepy z materacami w mieście Człuchów lub w okolicy:

Szukaj według lokalizacji:

Pozostałe miasta z Województwa Pomorskiego:

Materace SleepMed w Twoim mieście?
Zostań dystrybutorem!

Stając się dystrybutorem materacy SleepMed, dołączysz do grona partnerów, którzy wiedzą, jak zapewnić swoim klientom najlepsze rozwiązania nie tylko w zakresie wygody snu, ale również w kwestii zdrowia, dzięki innowacyjnym technologiom stosowanym w produkcji naszych materacy.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami, klikając w przycisk poniżej: